Strbske Pleso

“Pyszna kolacja”
Furkotka — recenzja

Furkotka
Nr 1 wśród 17 Restauracje (Strbske Pleso)
Kuchnie: Czeska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam pyszne regionalne jedzenie. Piękny wystrój lokalu, przemiła obsługa, wszystkie potrawy pyszne. Zamówiliśmy Bryndzowe Haluszki i oscypki z żurawiną.

Dziękujemy, 328darekl

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Bardzo polecam tą restaurację. Wystrój niecodzienny. Ma swój klimat. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Przepyszne jedzenie

Dziękujemy, Podrozniczka72
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mgła na 10 metrów. Myślisz, czy zaraz zacznie padać. To dobra chwila na smaczną kawę w Furkotce - pomoże dobrze wybrać

Dziękujemy, Marek P
Zrecenzowano 18 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Nic nadzwyczajnego knajpa jakich na Słowacji setki. Obsluga sympatyczna, jedzenie znośnie, bez szału. Na zdecydowany minus świeżość dań gotowych. Sałatka byla już lekko....

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, piotrb566
Zrecenzowano 13 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy tutaj dwa razy podczas naszego pobytu w Strbskim Plesie i oba obiady były super.
Każdy może wybrać coś dla siebie, są dania mięsne, bezmięsne, zupy, sałatki.
Wystrój restauracji jest bardzo oryginalny, jest dużo starych przedmiotów codziennego użytku. Obsługa tez na piątkę, bardzo sprawna i miła. Polecam to miejsce.
My jedliśmy steki (świetnie zrobione) i szaszłyki z polędwicy z ziemniaczanymi kluseczkami (rewelacja!).

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Beata S

Furkotka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tatranska Strba, Presov

Strbske Pleso, Presov

Byłeś(-aś) w Furkotka? Podziel się wrażeniami!