“Super vecera”
Koliba Patria — recenzja

Koliba Patria
Nr 2 wśród 17 Restauracje (Strbske Pleso)
Kuchnie: Środkowoeuropejska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 11 września 2019

krasne miesto,super personal,velmi dobra hudba,velmi dobre jedlo,prijemna atmosfera a moj manzel francuz kazdy rok chce jest len v tejto restauracii.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, MiroslavaH50

Zrecenzowano 5 lipca 2019

Pyszny kociołek na ostro, zupa czosnkowa w chlebie - dzieciaki zjadły z talerzami :-)
Piwo przesadnie drogie.

Dziękujemy, stoperts
Zrecenzowano 28 kwietnia 2019

Obsługa beznadziejna, porcje małe,ziemniaki z poprzedniego dnia, jakość bez wyrazu nic co zasługuje na pochwałę. Na koniec zamówiliśmy kawę latte, dostaliśmy szklankę wody z mlekiem, na zwróconą uwagę że kawa to nie kawa - brak reakcji, zapłaciliśmy z grzeczności za wszystko ale wydane pieniądze nie były warte tego co dostaliśmy.
Samo miejsce jest piękne tylko personel do wymiany.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, AnnaJasminek
Zrecenzowano 3 marca 2019 z urządzeń przenośnych

W weekendy trzeba czekać na miejsce, obsługa drwi z czekajacych , ludzie wpychaja się bez kolejki a obsługa nie reaguje, odsuwa Polaków a Słowaków wypuszczają bez kolejki

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 643witolds
Zrecenzowano 11 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Zupa czosnkowa słaba, jakaś pusta, dwie grzanki w niej pływały. Nie ostra jak w przypadku czosnkowej być powinno. Na drugie gulasz z jelenia, bardzo dobry ale porcja średnia. A najdziwniejsze, że surówkę do niego stanowiła posiekana cebula i dwie ostre papryki konserwe. Du.y nie urywa chyba że po tej cebuli z papryką.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, marcinw808

Koliba Patria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tatranska Strba, Presov

Strbske Pleso, Presov

Byłeś(-aś) w Koliba Patria? Podziel się wrażeniami!