Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Daje 0 na 10. Czekaliśmy 20 min na zamówienie. Po interwencji okazało się że zapomniano o nas.2 osoby dostały po interwencji natomiast pozostałe 2 wciąż nie. Kazano nam pokazać paragon na 2 porcje pierogów gdyż myśleli że 1. Po okazaniu paragonów wciąż czekaliśmy. Poprosiliśmy kogoś kto nazywa się właścicielem. Chamski, opryskliwy. Wprost powiedział że z Polakami jest zawsze problem. Powiedział że jak nam sie nie podoba odda pieniądze i mamy iść. Skandaliczne zachowanie. Tacy ludzie psują ten piękny górski klimat. Nie polecam. Polacy niemile widziani. Pierogi kupione w super markecie odgrzewane przez 40 min. Są tam o wiele smaczniejsze o przyjazne miejsca. Omijajcie szerokim łukiem

1  Dziękujemy, AniaiFelek
Zrecenzowano: 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Górski Hotel jest tak naprawdę schroniskiem, jeżeli mówimy o standardzie. Odnośnie cen jest to zdecydowanie hotel. Ceny są za wysokie jak na schronisko i oferowany standard. Za dwie osoby plus psa zapłaciliśmy 91€ za jedna noc. Poza tym, wszystko na plus: klimat, obsługa, jedzenie (śniadanie jest w cenie, opcje wegetariańskie dostępne), pokoje czyste. Lokalizacja przepiękna. Jeżeli nie nocleg, to polecamy na obiad.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, meggro
Zrecenzowano: 22 października 2018

Obsługa bardzo miła,czysto,jedzenie dobre,lokalizacja rewelacyjna.Fajny górski hotel z górskim klimatem. Akceptują zwierzaki.W hotelu i przy hotelu tłoczno,ale na pobliskich szlakach już nie,a widoki piękne.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Agata W
Zrecenzowano: 19 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam z mężem od koniec maja. Jak dla mnie jest to idealny czas i miejsce. Cisza, spokój i piękne widoki. Jest to odpowiednie miejsce jeśli ktoś chce iść w wyższe partie gór,bo skraca dystans. Trzeba jednak pamiętać, że na Słowacji do połowy czerwca, szlaki turystyczne są zamknięte powyżej schronisk. Jedzenie dobre a obsługa bardzo miła. Pani na recepcji mówi po polsku.

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, barb_je000
Zrecenzowano: 7 grudnia 2017

Schronisko bardzo oblegane przez klientów ze względu na wyjątkową lokalizację.Trudno zrobić rezerwację nawet kilka miesięcy wcześniej. Ze schroniska szlakiem można dojść w 3,5 h na Rysy. Obiekt pięknie usytuowany nad Popradskim Stawem, cudowne widoki. W sezonie w ciągu dnia tłumy w restauracji z tarasem na dole. Po sezonie tylko turyści ze szlaków. Smaczna regionalna kuchnia. Górskie schronisko z klimatem, proponuje wieloosobowe sale, ale też dwójki, trójki. małe, ale czyste pokoje z własną łazienką. czysto i przytulnie. W cenie śniadanie bardzo obfite i duży wybór - nie do przejedzenia! Dodatkowo kuchnia z czajnikiem i mikfofalą na piętrze.
Czasem jednak były nocne hałasy pod drzwiami, śpiących na podłodze w korytarzu... Dostawka w pokoju - okazała się wygodnym, składanym łóżkiem z pościelą, a spodziewaliśmy się "podłogi".
Jedyny mankament to dojazd. W ofercie booking.com oferowany jest parking. W rzeczywistości okazało się mimo dużego wyprzedzenia - to niemożliwe. Proponowany jest płatny transfer 5 e od osoby w jedną stronę do stacji kolejki Popradske Pleso.. Jednak nie jest on gwarantowany, nie można też zrobić jego rezerwacji, czasem okazuje się rano czy będzie?.(Musieliśmy iść przez las szlakiem 4 km z bagażami). Gigantyczny popyt sprawia chyba nieco uśpienie personelu, mimo to miejsce wyjątkowe!

Wskazówka dotycząca pokoi: Chyba nie ma małych pokoi z widokiem na jezioro, tylko na las.
Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Sycyliana