“Słowiańskie miejsce ”
Barc Debowa — recenzja

Barc Debowa
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Tworóg)

Bardzo dobre jedzenie , bardzo miły ( nie nachalny) personel , miejsce bardzo urokliwe z nuta słowiańskiej tradycji .
Wnętrze lokalu fenomenalne .
Polecam bardzo serdecznie wszystkim wymagającym

Dziękujemy, mkeratine

Zrecenzowano 11 września 2019

Wspaniale,smaczne jedzenie.
Pięknie podane.Cudowny ogród,Bardzo miła obsługa. Polecam pod każdym względem.

Dziękujemy, Aneta O
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne pod kazdym względem. Zamowilismy goralskie jadło i stek. Jedzenie bylo tak dobre, że nie chciało nam sie stamtąd wyjeżdżać. Polecam kazdemu kto przejeżdża obok, naprawdę warto!

Dziękujemy, igotuy
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak zwykle super i smacznie miła obsługa plus doskonałe jedzenie aż szkoda że nie zawsze mamy po drodze ;-)

Dziękujemy, H7304IUarturk
Zrecenzowano 9 lipca 2019

Barć jest cudowna w każdym calu. Zadbano tu o detale, nawiązania do dębów zarówno w rzeźbionych detalach drewnianych, ręcznie dzierganych firankach, czy podkładkach menu, żywe kwiaty, miły, nienarzucający się personel i... najważniejsze pyszne jedzenie. W menu tylko jedno, ale jednak, danie vege, fantastyczna rolada wołowa i genialne kluski śląskie. Desery warte grzechu - nie za słodkie, z sezonowych owoców. Zadbano ogródek (można usiąść na zewnątrz), a dla osób z dziećmi i płac zabaw. Ceny rozsądne: rolada z kluskami i kapustą 34zł, jagody z kruszonką 13, bardzo dobre espresso 5zł. Warto

Dziękujemy, PMilka

Barc Debowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Brynek, Województwo śląskie
Lubliniec, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Barc Debowa? Podziel się wrażeniami!