“Pysznie i domowo”

Restauracja Karczma Zagroda
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Wygiełzów)
Zrecenzowano 2 września 2019

Bardzo miła obsługa. Jedzenie takie jak w domu,a niektóre dania są wyjątkowe. Miłym zaskoczeniem czysta toaleta.

Dziękujemy, N4176CXdanielk

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta w restauracji przy okazji zwiedzania Lipowca i skansenu. Obsługa ogarnia zamówienia szybko, ale niedokładnie (herbatę prosiliśmy do dania głównego a dostaliśmy na początku) . Raczej krótkie ,dość ciężkie menu, w niedzielę nie podawali ponadto pierogów. Trochę dziwne jak dla mnie zestawione np. pstrąg z kaszą, której nie można było wymienić. No cóż, bywa. Jedzenie przeciętne nastawione na jednorazowego klienta.

Dziękujemy, 586ewac
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Potwierdzam recenzję osoby z maja 2019. Jedzenie pyszne, miejsce świetne.

Ale obsługa fatalna - panie nie zainteresowane obsługą klienta. Szkoda. Po otrzymaniu jedzenia rozmawialiśmy że będziemy chcieli tu wrócić. Po długim oczekiwaniu na wszystko inne - jednak nie.

Dziękujemy, TymoTim
Zrecenzowano 15 lipca 2019

Byliśmy rok temu 2018, również w czasie Ekomanii, było niezwykle dobrze i smacznie, i dużo. Niestety dla nas wczoraj chcieliśmy powtórzyć udany obiad - porażka. Na zupy czekaliśmy 40min. Podano nam żurek i kwaśnicę. Żurek miał być z ziemniakami i kiełbasą, był jeden malutki ziemniaczek, kiełbasy nie stało, kilka marnych kawałeczków skwarków. W wielgachnym talerzu jedynie na dnie i nie za bardzo ciepłe. Kwaśnica nieco lepsza, choć do ubiegłorocznej i smakiem, i bogactwem mięsiwa, i ilością daleko jej było, też nie za gorąca. Mieliśmy opcję na drugie danie i deser, ale po następnych kilkunastu minutach oczekiwania zrezygnowaliśmy z dalszej konsumpcji i po zapłaceniu rachunku z żalem (bo mieliśmy zaprosić znajomych na ucztę) opuściliśmy ten naprawdę z niezłym klimatem obiekt. Nadmieniam, że ceny w stosunku do ubiegłego roku wzrosły o ok.25-30% Szkoda!

Dziękujemy, Andrzej B
Zrecenzowano 12 maja 2019

Jeżeli ktoś lubi Polskie swojskie jedzenie to może tam jechać (dość tłusto i dość drogo jak na takie miejsce). Na plus spokojna okolica, klimatyczny 'domek' i ogródek.

Dziękujemy, 16mateuszz

Restauracja Karczma Zagroda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Trzebinia, Małopolskie

Chrzanów, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Karczma Zagroda? Podziel się wrażeniami!