“Całkiem przyzwlite jedzonko”
Tahiti — recenzja

Tahiti
Nr 23 wśród 25 Restauracje (Rowy)
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Zamówiłem rosół rybkę i pizze. Domowy makaron do rosołu bardzo dobry. Ryba (dorsz) bardzo dobry. Pizza naprawdę godna uwagi. Polecam. Bardzo miła obsługa

Dziękujemy, Jarek R

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kupiliśmy rosół dla dzieci, skład jego nie przypominał rosołu robionego na naturalnych składnikach, wszech obecna przyprawa do rosołu i kostka rosołowa, dzieci nawet nie chciały jej jeść, nie polecam przynajmniej tej pozycji z karty. Klimat restauracji nie ratuje opinii o niej...

Dziękujemy, gj505
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Polecam wszystkim odwiedzić tę restaurację. Bardzo mila obsługa, jedzenie świeże i dobre. Moze restauracja nie nalezy do najtańszych, ale uwazam, ze warto ją odwiedzić :)

Dziękujemy, romanek22
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Ostatnio byłem z rodziną w restauracji Tahiti moja mama od razu poznała bo zapachu że mięso konkretnie kurczak jest stary jak świat. Rosół tak przesolony że się nie dało zjeść. Surówki były okropne stare i kwaśne. Jedyną rzeczą która była świeża to piwo.

Dziękujemy, Mateusz_Hiszpan
Zrecenzowano 1 października 2018 z urządzeń przenośnych

Do Tahiti zajrzalysmy dwukrotnie z Panną O i tylko dlatego, że było po sąsiedzku. Trzy lata temu nasza wizyta w tym miejscu wypadła fatalnie. Jednak, pomyślałam, że skoro lokal nadal się utrzymuje to może...no więc może i może ale chyba im nie zależy. Brylowata pizza z paskudnym sosem to porażka smakowa, zapachowa i wizualna. Jednak zepsucie smazonej ryby to mistrzostwo świata dla lokalu tuż nad brzegiem morza.

Współczuję tym, których zawiedzie tam COŚ. To lokal tylko na piwo i inne napoje.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Ewa Tina S

Tahiti — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tahiti? Podziel się wrażeniami!