“Frytki”
Star Kebab — recenzja

Star Kebab
Nr 15 wśród 25 Restauracje (Rowy)
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Dziś byłam z rodziną na picie oraz frytkach... Ogólnie nie polecam.! Czas na Maxa długi a jedzenie bardzo kiepskie. Zamówiłam synkowi frytki, poprocja za 6 zł a sztuk tyle że mogłabym policzyć.... Ilość ograniczona do minimum... Nie wspomnę o jakości, frytki to ostatnie padło.! Sam olej i zero smaku "frytki"!!! Skandal. Brak słów czym karmieni są ludzie... Pita też była przeciętna i przede wszystkim za droga jak na taką małą ilość. Ale... Najlepsze było jak Pan sprzedający pomylił zamówienia i wymienił pity Panią, wyciągając im z rąk ich jedzenie.. Najlepsze ze jedna była już ugryziona a ten Pan do drugiej Pani: "to zróbmy tak, ja Pani to odkroje i będzie ok?"... Nie no myślałam że padne.... Odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziękujemy, Ania J
Zrecenzowano 7 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie jestem fanem smieciowego jedzenia,czasem jednak ma sie ochotę na kebsa. Od 4 lat jeździmy do Rowow jesli kebab to w tym miejscu "najsmaczniejszy"

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, kasiak902
Zrecenzowano 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Nie jestem specjalistą od kebabów, ale takiego dobrego jeszcze nie jadłem. Cena nie jest najniższa, ale jednym dużym można się spokojnie najeść lepiej niż nie jednym dwa razy droższym obiadem.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Michal M
Zrecenzowano 8 sierpnia 2018

Bardzo świeży i tani kebab, nietłusty z chrupiącymi surówkami i lekkimi pikantnymi sosami. Jest to bardzo sycący a zarazem lekki dla żołądka posiłek - absolutna rewelacja. Miła i expresowa obsługa ! Gorąco polecam.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, gawelx

Star Kebab — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rowy, Pomorskie
Rowy, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Star Kebab? Podziel się wrażeniami!