“Obiad w trasie”
Pizzeria Mario — recenzja

Pizzeria Mario
Nr 14 wśród 25 Restauracje (Rowy)

Przyjechałem tu na obiad mając w pamięci dobre odczucia z pobytu w tej restauracji przed kilku laty. Okazuje się, że to już nie "Restauracja Chłopska". Zmienił się właściciel, wystrój sali, nazwa lokalu - i co najważniejsze- moje wrażenia. Niestety, na gorsze. Co prawda olbrzymi sznycel podany na dużej desce nie był najgorszy, ale wolałbym mniejszą porcję, lecz dobrze doprawioną. Ziemniaki ledwo ciepłe, a rosół z makaronem beznadziejny. Jeśli inne potrawy są też w podobnym stylu - to nie polecam wizyty w tej restauracji. Jedynie obsługa była sprawna i uprzejma - ale przecież nie to decyduje o wartości lokalu.

Dziękujemy, aleksandergalazka

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

W Mario byliśmy dwa razy i więcej nie wrócimy. Bardzo przeciętnie. Pizza nie najgorsza, ale bez szału, niewielka, musieliśmy zamówić dwie, co dawało koszt prawie 60 zł. Dość dobre drinki. Za drugim razem zamówiliśmy wytrawne naleśniki. Porcja niewielka - jeden naleśnik za około 20 zł. Naleśnik niedoprawiony. Ilość sosu była żenująca, surówka do naleśników okropna, a surówkę z białej kapusty uwielbiam. Bez smaku, grubo pokrojona, nie doprawiona. Dodatkowo chcieliśmy zamówić zupę, ale okazało się, że kuchnia jest zamknięta bo ma przyjść grupa - do naszego wyjścia żadnej grupy nie było. O dziwo mimo wszystko można było zamówić naleśniki i pizzę. Z pewnością można w Rowach zjeść lepiej niż w Pizzerii Mario.

Dziękujemy, Verka99
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Wspaniała, miła obsługa kelnerka oraz bardzo smaczne makarony i drinki. Polecam, ceny umiarkowane duży wybór dań.

Dziękujemy, Podroz76
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Dziołszki nie wiedzą po co tam są, za młode, nieobyte... katastrofa, arogancja do kwadratu. Lolity od siedmiu boleści... w tym fachu też trzeba mieć pasję.

2  Dziękujemy, WAY M
Zrecenzowano 11 maja 2019 z urządzeń przenośnych

W Rowach byliśmy po raz pierwszy, a do Mario trafiliśmy z polecenia znajomych. Pyszne jedzenie, miła obsługa, bardzo sympatyczny manager sali! Plus za to, że bez problemu można zamówić z jakiejkolwiek części to, co kto wolał (kebab, pizza, dania włoskie) i jeść przy jednym stoliku. Ładny wystrój sali, odgrodzenie od sali z grami też ok, nie przeszkadzał hałas. Plus za dostępne żetony do toalety dla gości! Jeśli jeszcze kiedyś odwiedzimy Rowy to z pewnością trafimy także do Mario!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, mab902019

Pizzeria Mario — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pizzeria Mario? Podziel się wrażeniami!