Rowy
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry ośrodek na wypoczynek nad morzem z dziećmi. Seler place zabaw, basen zewnętrzny i wewnętrzny zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Duży "małpi gaj" oraz strefa Cafe. Animacje od rana do wieczora - brawo.

Dziękujemy, 839rafa_p
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HolidayParkAndResort, Biuro Obsługi Klienta, Holiday Park & Resort RowyOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo, jest nam niezmiernie miło czytając te słowa :) Zapraszamy do nas za rok i serdecznie pozdrawiamy, Holiday Park&Resort

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli ktoś lubi spokojne, rodzinne wakacje to zdecydowanie odradzam.
Zalety: kilka dużych, zadbanych i ciekawych placów zabaw.
Schludnie i czysto
Pokój (nie byłem w domku, więc na ich temat się nie wypowiadam) spore, funkcjonalne, wszystko działa.
Bardzo dobre rozplanowanie przestrzeni (np.z pokoju widać cały plac zabaw)
Wady:
Cały czas duży hałas (jak nie rycząca przez megafon animatorka to spalinowa kosiarka lub latający tuż nad głową helikopter)
Wszystko wymaga dopłat (dodatkowy ręcznik, prąd zużyty podczas wyjazdu etc.)
Duże zagęszczenie
Drogo

Być może moja ocena wynika że specyficznych potrzeb, ale na pewno tu nie wrócę.

1  Dziękujemy, 2014Pawel
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HolidayParkAndResort, Biuro Obsługi Klienta, Holiday Park & Resort RowyOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2019

Szanowny Panie, bardzo nam przykro z powodu Pańskiego niezadowolenia. W resorcie odbywają się od rana do wieczora animacje, zapewne ten hałas ma Pan na myśli. Wszystkie dodatkowe opłaty ujęte są w cenniku a także potwierdzeniu rezerwacji. Jeżeli zechciałby Pan porozmawiać, zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta: 735200800. Postaramy się rozwiać Pana wątpliwości. Serdecznie pozdrawiamy, Holiday Park&Resort :)

Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Kompleks ma dwie niewątpliwe zalety: świetną infrastrukturę i bardzo dobrą kuchnię.
Cała reszta niestety na duży minus- niezdecydowanym radzę się dobrze zastanowić nad rezerwacją.
Jest to też powód mojej relatywnie niskiej oceny ośrodka.
Zalety:
1. Bardzo dobra, nowoczesna infrastruktura: wydaje się że kompleks posiada wszystko żeby spędzić w nim naprawdę udane, rodzinne wakacje. Domki, apartamenty, olbrzymie place zabaw, basen zewnętrzny, zjeżdalnia mała i duża, zewnętrzne jacuzzi, boisko do siatkówki, stoły do ping ponga, restauracja, bistro, bar, zadaszone kulkowo i animacje. Apartamenty świetnie wyciszone- brak hałasu od sąsiadów. Perfekcyjna lokalizacja: blisko i na plaże i do centrum miejscowości. Jednym słowem potencjalny raj na ziemi dla dzieciaków i obietnica wspaniałego wypoczynku dla rodziców. Potencjalny bo niestety tylko w teorii.
2. Świetnia kuchnia i organizacja resturacji i bistro: Korzystalismy ze śniadań i obiadokolacji w czasie niespełna dwutygodniowego pobytu. Jedyne co mogę napisać to to że było dużo, smacznie, świeżo, różnorodnie i niesamowicie sympatycznie ! Zarówno na śniadania jak i na obiadokolacje każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dla mnie absolutnym hitem były mięsa- rewelacyjna wołowina, karkówka i żeberka. Pyszne racuszki, naleśniki i zupy. Plus za dodatki: kasze, ryż, pieczone ziemniaki i idealne frytki. Dużo warzyw i owoców. Deserki z chia – absolutny hit! Dla samego jedzenia mogłabym wrócić ! Jeśli dodam do tego przesymaptyczny i bardzo kompetentny personel: szefa kuchni, managera sali, panią i pana od „live cooking” smażących naleśniki, racuchy, przepyszne omlety i rewelacyjne spagetti ( polecam carbonarę!) oraz pozostały personel obsługujący mogę stwierdzić iż to czego smakowałam i to jak o mnie zadbano przerosło moje oczekiwania.
Wady i to co przesądziło że za rok Holiday Park będę omijac szerokim łukiem to fatalne zarządzanie całym kompleksem i olbrzymie stłoczenie mało wybrednej klienteli na relatywnie małej powierzchni.
Na początek recepcja i zarządzanie: ośrodek nie mógł ponieść gorszej porażki rekrutacyjnej. Absolutnie nigdzie wcześniej nie spotkałam się z tak mało kompetentną i nieradzącą sobie z podstawowymi problemami gości obsługą. Pani manager proponuję szkolenie w dobrych ośrodkach referencyjnych gdyż zarządzenie kompleksem jest jednym z olbrzmich minusów tego miejsca i zdecydowanie przerosło zarówno ją jak i osoby tam zatrudnione. Jest absolutnym skandalem fakt iż na tak olbrzmi kompleks i taka liczbę gości recepcja jest czynna od godziny 8-22. Wczesne wymeldowanie, późny przyjazd- niemożliwe ( przed wyjazdem trzeba się rozliczyc za media). Interwencje po 22 w sprawie gości, którzy bardzo delikatnie mówiąc „zakłócają ciszę nocną” i w każdej innej sprawie ( włączając kwestie bezpieczeństwa) - niemożliwe. Nie zdarzyło mi się aby podany na drzwiach na głucho zamkniętej recepcji ktoś odebrał. Zwykle telefon był wyłączony. Brak widocznego numeru kontaktowego w pokojach i apartamentach stwarza potencjalny problem w przypadku sytuacji nagłych. Problemy z brakiem pościeli, papieru toaletowego, faktur, rozliczeń, wypożyczenia rowerów, czystości w oddawanych apartamentach, śniadania w dniu wyjazdu są dla pań z recepcji bardzo skomplikowane i nierozwiązywalne. Gość jest pozostawiony samemu sobie. Wrażenie totalnego chaosu i wymuszone uśmiechy sprawiają odstraszające wrażenie od samego początku. Cały kompleks sprawia wrażenie miejsca puszczonego „samopas” nad którym nikt nie panuje. Pani manager- zwykle niedostępna i mało pomocna. Jeśli ktoś naprawdę chciałby coś załatwic proponuję przyjść na śniadanie- pani manager nierzadko zajmuje jeden ze stolików delektując się śniadaniem na Sali dla gości i pozwalając żeby personel ja obsługiwał. Oprócz braku klasy świadczy to równiez o braku obycia w miejscach prezentujących pewien poziom.
Na teren kompleksu może wejść każdy z okolicy. Goście okolicznych pensjonatów korzystają wiec do woli z całej infrastruktury i nikt tego nie kontroluje. Ośrodek jest bardzo głośny, goście nie przestrzegają ciszy nocnej a ośrodek tego nie egzekwuje ( pomimo punktu w swoim regulaminie). W małych domkach często mieszkaja nawet trzy rodziny z dziećmi i niektóre z nich przypominaja meliny. Domki są zlokalizowane bardzo blisko siebie nie zapewniając absolutnie żadnej prywatności. Często trwaja w nich imprezy nierzadko do białego rana. Animacje dla dzieci bardzo słabe, prowadzone w kącie baru. Animatorki ryczą na cały głos przez specjalne głośniki do dzieci, które siedza zaraz obok. Relaks dla rodziców w tym czasie wykluczony. Kulkowo małe i bez wentylacji, duszno i gorąco, hałas od maszyn do gry.
Basen zewnętrzny: niebezpiecznie, tłok, brud i brak odpowiedniej obstawy ratowników. Zagęszczenie ludzi jest ogromne. Jest basen zewnetrzny, brodzik dla dzieci, jacuzzi i dwie spore zjeżdżalnie. Przy odrobinie szczęścia jeden ratownik, często wogóle go nie ma, siedzący zwykle pod zjezdzalniami bez osobnej wieży ratowniczej. Brodzik usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie głebokiego basenu ( do którego podczas mojego pobyty wpadło małe dziecko- tylko cud sprawił że nie doszło do tragedii gdyż z dna wyłowił go przypadkowy gość kompleksu. Ratownik w tym czasie nieobecny, dziecko bez nadzoru rodziców.) Dzieci skaczące sobie po głowach na zjeżdzalni i wielokrotnie uderzające głową w plastikowe elementy. Bez nadzoru ratownika gdyż niemożliwością jest takie usytuowanie jego stanowiska żeby obserwował wszystkie strefy. Bardzo często również bez nadzoru rodziców.
Basen wewnętrzny- 2 tyg po otwarciu awaria sauny, zamkniete jacuzzi. Bardzo duże błędy w projekcie tego miejsca. W szatni woda po kostki – na szafki leje się woda z prysznica ustuowanego w bezpośrednim sąsiedztwie. Szafki zepsute bo już zardzewiałe. Brak przebieralni. Niezabezpieczony właz przy jacuzzi, mętna, spieniona woda. Brak mini- basenu do płukania stóp sprawia że jest brudno. Rodzice obsiadujący brodzik dla dzieci i moczący tam nogi – kwestie higieny nie istnieją. Nie ma miejsca na leżaki, mała przestrzeń. Prysznice do sauny z wylotem wody na brodzik dla dzieci.
Apartament: stan czystości apartamentu pozostawia wiele do życzenia pomimo osobnej, sporej opłaty.
Apartamenty nie sa klimatyzowane. Nie są sprzątane w czasie pobytu. Ręczniki za dodatkową opłatą.
Kosze na śmieci dla całego kompleksu przepełnione, smród wyczuwalny z daleka, bez segregacji.

Podsumowując: W Rowach byłam wcześniej wielokrotnie w innych ośrodkach. Tutaj nie odpoczełam a moje dzieci nie były zachwycone. Wróciłabym dla dobrej kuchni ale absolutnie z żadnego innego powodu. Jeśli sugerujecie się basenami porównajcie ich wielkość z ilością zakwaterowanych gości i faktem że wchodza na nie ludzie z zewnątrz. Jeśli pociągają was animacje dla dzieci- ich poziom jest niski i jest to masówka. Jednym słowem radzę się dobrze zastanowić nad rezerwacją.

Wskazówka dotycząca pokoi: Dla osób ceniących spokój odradzam domki przy basenie. Strefa apartamentowa jest spokojniejsza.
4  Dziękujemy, Kabe1977
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HolidayParkAndResort, Biuro Obsługi Klienta, Holiday Park & Resort RowyOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Dziękujemy za wystawioną opinię oraz bardzo przepraszamy za napotkane problemy. Zwrócimy uwagę na wszystkie wyszczególnione aspekty, jako że stale rozwijamy i poszerzamy nasze usługi, uwagi naszych Gości są dla nas bardzo cenne. Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta pod numerem 735 200 800 w celu przedstawienia szczegółów zastrzeżeń i możliwości kontaktu zwrotnego. Serdecznie pozdrawiamy, Holiday Park&Resort.

Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Wymarzone miejsce dla rodzin z dziećmi. Byłem z żoną i wnukami w czerwcu i lipcu br. Ośrodek wypoczynkowy na bardzo wysokim poziomie, bardzo czysty, zadbany, dobrze wyposażony: basen, wodne zjeżdżalnie, jacuzzi, animacje dla dzieci, bajkowe place zabaw, salon gier, kawiarnia, restauracja, parking i wiele różnych udogodnień. Miła obsługa w recepcji. Szefowa p.Ola bardzo miła osoba. Wszędzie ją można było spotkać na Ośrodku. Służyła wszystkim poradą i pomocą. Pozdrawiamy p. Olę. W Ośrodku można było korzystać z kuchni będącej na wyposażeniu pokoju jak również można korzystać z restauracji, gdzie serwowane są smaczne śniadania i objado-kolacje. Duży wybór smacznych dań to zasługa szefa kuchni p. Mariusza. Obsługa kelnerek bardzo sprawna, a o porządek i czystość zabiegał kierownik restauracji p. Mateusz. Ośrodek wypoczynkowy godny polecenia. Na pewno skorzystamy w przyszłym roku. Renata i Zenon z Katowic.

Dziękujemy, zennnnnnnnnn
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HolidayParkAndResort, Biuro Obsługi Klienta, Holiday Park & Resort RowyOdpowiedź udzielona 2 sierpnia 2019

Szanowni Państwo, dziękujemy pięknie za wystawioną ocenę. Zapraszamy ponownie w kolejnym sezonie, być może wówczas zasłużymy na najwyższą ocenę. Serdecznie pozdrawiamy, Holiday Park&Resort! :)

Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Mam mieszane uczucia co do ośrodka. Kompleks co prawda oferuje wakacje nad polskim morzem na wzór zachodnich kurortów. Na miejscu jest wszystko zapewnione, tak na prawdę nie trzeba opuszczać ogrodzenia ośrodka, wszystko nowiusieńkie i zadbane, ale.... Stołówka - porażka - przy pobycie tygodniowym - codziennie zupa pomidorowa, menu bardzo powtarzalne, jedzenie mogłoby być nieco cieplejsze. Brakuje mocno naszych polskich ryb, chociażby kilka razy w ciągu pobytu. Desery bardzo często znikają w pierwszej godzinie wydawania posiłków , jeżeli postanowimy zjeść obiad nieco później to prawdopodobnie nie dostaniemy już lepszych smakołyków :(. Animacje na 3 - ogólnie brakowało mi uśmiechu u animatorek i obsługi (u zachodnich sąsiadów jest to norma, niestety u nas w Polsce ludzie pracują chyba za karę :(). Ratownik przy basenie - ze względu na umiejscowienie swojego krzesełka, nie kontroluje co się dzieje na zjeżaniach. I tu dla mnie także jest niedopuszczalne, że goście korzystają z basenu do późnych godzin, piją alkohol w jacuzzi, dzieciaki wbiegają po zjeżaniach wodnych - z obsługi nikt nie zwraca na to uwagi, a o tragedię nietrudno. I jeszcze jedno, wjazd do ośrodka nie jest kontrolowany, bardzo łatwo dostać się na jego teren.
Ogólnie oceniam ośrodek na 3+, bardzo chciałabym wrócić ale za cenę którą muszę zapłacić chciałabym aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, czego gorąco życzę obsłudze.

Dziękujemy, Izka2019

Szanowna Pani, dziękujemy za wystawioną opinię oraz sugestie dotyczące funkcjonowania ośrodka. Są one dla nas niezwykle cenne, zwrócimy należytą uwagę na wskazany przez Panią problem. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie, Holiday Park&Resort