“Pyszne”
Milkshake Bar — recenzja

Milkshake Bar
Nr 1 wśród 2 Desery (Rowy)
Zrecenzowano 4 września 2019

Lokalizacja przy samym wejściu na plażę. Lody, jogurt mrożony i kawa mrożona- wszystko pyszne. Nie sposób przejść obojętnie :)

Dziękujemy, Izabela D

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mniami pyszne shake. Wspaniałe słodkości ale aż do przesady. Jagodowy proteinowy polecam amatorom słodkich ulepków. Malinowo bananowy pycha

Dziękujemy, Kasia Z
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Desery cieszą oko i podniebienie. Jest na prawde smacznie. Dobre gofry. Uczciwa kawa. Przy długim zamówieniu niestety nie ma szans na wspolne zjedzenie. Ale taka specyfika miejsca. Desery robione na miejscu, na oczach klienta, to trwa... mimo wszystko warto.

Dziękujemy, annarT8164HG
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne lody, desery, koktajle i gofry. Wszystko robione na bieżąco, wszystko świeże z lodów i świeżych owoców. Możliwość skomponowania deseru wg własnych upodobań.
Polecam.

Dziękujemy, MatkaWymaga
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rodzinnie jedliśmy w tym miejscu lody. Wyglądały bardzo zachęcająco. Otrzymaliśmy ich sporą ilość, jednakże były one po prostu okropnie słodkie - nie czuć było ich smaków, wyłącznie cukier. Nie polecamy lodów.

Dziękujemy, L9609AHnatalias

Milkshake Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rowy, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Milkshake Bar? Podziel się wrażeniami!