“Polecam wszystko w tym miejscu”
Ale Kocioł — recenzja

Ale Kocioł
Nr 2 wśród 25 Restauracje (Rowy)
Zrecenzowano 5 września 2019

Znaleźć nie było łatwo, bo reklama słabo widoczna, ale się udało. Marzeniem naszym był Placek po węgiersku i taki też był wybór. No cóż nie pozostaje nic innego jak polecać to miejsce - Placek w zestawie z zupą ogórkową, poezja, do tego przemiła obsługa, której nawet kuchenny gorąc i upał na zewnątrz nie pozbawiły uprzejmości do klienta, to raczej rzadkość w nadmorskich klimatach. Inne dania z obserwacji "sąsiednich" talerzy wyglądały równie dobrze. Szczerze polecamy !

Dziękujemy, Dorota M

Zrecenzowano 1 września 2019

Bardzo dobre jedzenie, super ceny i duże porcje. Śmiało można polecić do tego bardzo miła obsługa i szybko podane. Schabowy XXL jest naprawdę ogromny i pyszny

Dziękujemy, konrad w
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Na jedzenie czekaliśmy bardzo długo, ponad godzinę. Kotlet XXL był faktycznie ogromny jednak smak pozostawiał wiele do życzenia. Schabowy był bardziej ugotowany niż usmażony. Panierka odkleiła się od mięsa i przylgnęła do frytek. Frytki schowane były pod kotletem i niestety chrupiące nie były. Raczej smakowały jak papka ziemniaczana. Jeśli porcje są tak duże to powinniście pomyśleć również o większych talerzach. Surówki były świeże i smaczne, ale NIGDY więcej!

Dziękujemy, lenistw0
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Nigdy nie jadłem lepszego placka po węgiersku :) duże kawałki mięsa plus ten kleks że śmietany - PYSZNIE!

Dziękujemy, Winko_maciej
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dorsz smażony był cokolwiek bez smaku, wiórowaty, trudny do przełknięcia. Frytki suche, mocno czuć było olejem jakby były odgrzewane. Mimo ogromnego plusa za ryby z pieca z warzywami, więcej nie wrócę.

Dziękujemy, zipova

Ale Kocioł — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rowy, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Ale Kocioł? Podziel się wrażeniami!