“Najgorsze miejsce w Rowach w jakim byliśmy”
Smażalnia — recenzja

Smażalnia
Nr 20 wśród 25 Restauracje (Rowy)
Opis: Welcome
Opis: Welcome
Zrecenzowano 8 września 2019

Najgorsze miejsce w Rowach w jakim byliśmy. Trafiliśmy tam pierwszego dnia przypadkiem, ponieważ o 21 prawie wszystko było już pozamykane. Zamówiliśmy dwie ryby z frytkami i surówkami plus piwo. Zapłaciliśmy niemal 100 zł, ale jedzenie nie było warte nawet połowy tej ceny. Zamawiałam rybę z pieca, a dostałam cienką, smażoną - sam tłuszcz. Frytki śmierdzące starym tłuszczem, nawet surówki były niesmaczne. W Rowach można zjeść taniej i smaczniej, odradzam to miejsce.

Dziękujemy, Verka99

Zrecenzowano 6 września 2019

Kolejny rok wakacji w Rowach i kolejny rok stołujemy się w Smażalni Nadmorskiej. Miła obsługa, duży wybór dań, ceny niewygórowane, krótki czas oczekiwania, wszystkie dania, których dotychczas spróbowaliśmy smaczne. Porcje w sam raz, jesteśmy zadowoleni. Pozdrawiamy i pewnie wrócimy za rok!

Dziękujemy, Marta B
Zrecenzowano 4 września 2019

Jedliśmy tam kilka razy- dorsz ok, makaron bolognese ok, ale placek po cygańsku totalna porażka. Podczas z jednej z wizyt Pani przyjmująca zamówienie była kompletnie niezorientowana np: czy jest filet z dorsza itd

Dziękujemy, Izabela D
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zupa - extra super smaczna
Pstrąg - super smaczny
Dorsz zapiekany - dobry, choć czuć że odmrożony
Piwo - OK

Dziękujemy, Arkadiusz_Ania
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

A ja polecam. Obsługa może i bez szału, ale to restauracja obiadowa obliczona na "przemiał". Ale gdy się poprosiło zawsze obsługa przetarła stolik. Posiłki smaczne i nie trzeba zbytnio "czatować" na miejsce. Ceny akceptowalne. Był raz problem z zamówieniem. Ale nie było problemu z jego wyprostowaniem. Polecam flądrę.

Dziękujemy, MrSztender

Smażalnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Smażalnia? Podziel się wrażeniami!