“Odwiedziny z rodziną ”
Smażalnia — recenzja

Smażalnia
Nr 20 wśród 25 Restauracje (Rowy)
Opis: Welcome
Opis: Welcome
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zupa - extra super smaczna
Pstrąg - super smaczny
Dorsz zapiekany - dobry, choć czuć że odmrożony
Piwo - OK

Dziękujemy, Arkadiusz_Ania

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

A ja polecam. Obsługa może i bez szału, ale to restauracja obiadowa obliczona na "przemiał". Ale gdy się poprosiło zawsze obsługa przetarła stolik. Posiłki smaczne i nie trzeba zbytnio "czatować" na miejsce. Ceny akceptowalne. Był raz problem z zamówieniem. Ale nie było problemu z jego wyprostowaniem. Polecam flądrę.

Dziękujemy, MrSztender
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W zeszłym roku byłem w tej smażalni i jadłem pstrąga. Był smaczny i dobrze przyprawiony. W tym roku skusiłem się na dorsza. Niestety była to totalna pomyłka. Ryba była niedoczyszczona z łusek i zupełnie nieprzyprawiona. Po zwróceniu uwagi szef kuchni wzruszył ramionami i powiedział że tu tak się serwuje rybę.
Na plus po zwróceniu uwagi dostałem zwrot za rybę. Również surówki które zamówiłem do posiłku były świeże i smaczne. Jednakże to nie rekompensuje ogólnego niezadowolenia zarówno mojego jak i mojej rodziny.

Dziękujemy, Marek P
Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy dorsza z frytkami. Nie wiem co było bardziej nasiąknięte tłuszczem, ale to nieistotne, bo jedyny smak jaki było czuć to smak tłuszczu. No i do tego opryskliwa obsługa, która dopełnia obrazu całości. Zdecydowanie odradzam!

Dziękujemy, Pseudocalliergon
Zrecenzowano 7 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamowilam rybe zapiekaną w pomidorach,otrzymałam "rybę " to za duzo powiedziane tanie dziadostwo zalane koncentratem pomidorowym okropnosc .Cena nie mała.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, kasiak902

Smażalnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Smażalnia? Podziel się wrażeniami!