“Obiad”
Smażalnia — recenzja

Smażalnia
Nr 20 wśród 25 Restauracje (Rowy)
Opis: Welcome
Opis: Welcome
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

A ja polecam. Obsługa może i bez szału, ale to restauracja obiadowa obliczona na "przemiał". Ale gdy się poprosiło zawsze obsługa przetarła stolik. Posiłki smaczne i nie trzeba zbytnio "czatować" na miejsce. Ceny akceptowalne. Był raz problem z zamówieniem. Ale nie było problemu z jego wyprostowaniem. Polecam flądrę.

Dziękujemy, MrSztender

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W zeszłym roku byłem w tej smażalni i jadłem pstrąga. Był smaczny i dobrze przyprawiony. W tym roku skusiłem się na dorsza. Niestety była to totalna pomyłka. Ryba była niedoczyszczona z łusek i zupełnie nieprzyprawiona. Po zwróceniu uwagi szef kuchni wzruszył ramionami i powiedział że tu tak się serwuje rybę.
Na plus po zwróceniu uwagi dostałem zwrot za rybę. Również surówki które zamówiłem do posiłku były świeże i smaczne. Jednakże to nie rekompensuje ogólnego niezadowolenia zarówno mojego jak i mojej rodziny.

Dziękujemy, Marek P
Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy dorsza z frytkami. Nie wiem co było bardziej nasiąknięte tłuszczem, ale to nieistotne, bo jedyny smak jaki było czuć to smak tłuszczu. No i do tego opryskliwa obsługa, która dopełnia obrazu całości. Zdecydowanie odradzam!

Dziękujemy, Pseudocalliergon
Zrecenzowano 7 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamowilam rybe zapiekaną w pomidorach,otrzymałam "rybę " to za duzo powiedziane tanie dziadostwo zalane koncentratem pomidorowym okropnosc .Cena nie mała.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, kasiak902
Zrecenzowano 1 października 2018 z urządzeń przenośnych

Wizualnie miejsce świetnie wpisuje się w nadmorski klimat. Do tego wprost idealna lokalizacja. Dodać dobrą kuchnie i mamy sukces. Teraz jest ..hm.."płacz i zgrzytanie zębów". Coś co udawało halibuta z rozpaczy utopiło sie w tluszczu. Smażona kargulena była jak nic na diecie i to przy finiszu. Dawno nie chrupalam ości w tak dużej rybie...myślałam, że to domena szprotek....

Ludzie! Weźcie się w garść. Czy naprawdę zrobienie prostej i dobrej smażalni to taki problem???

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, Ewa Tina S

Smażalnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Smażalnia? Podziel się wrażeniami!