Rowy

“Każdy znajdzie coś dla siebie”
Tawerna Albatros — recenzja

Tawerna Albatros
Nr 9 wśród 25 Restauracje (Rowy)
Zrecenzowano 4 września 2019

Byliśmy tam kilka razy z dzieckiem: rosół, mielone, ryba, pizza- wszystko smaczne. Trochę tłoczno, ale to świadczy o popularności

Dziękujemy, Izabela D

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza ok, ale ryba nie zachwyca, a pierogi poniżej przeciętnej. Umiejscowienie lokalu sprawia, że jest tam bardzo głośno, także przyjemność z posiłku jest mizerna

Dziękujemy, DorotaM101
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Polecili znajomi, że smacznie i tanio. Może i nie drogo, może i część posiłku jadalnia, ale nie cała. Organizacyjny kocioł, hałas, brak możliwości zjedzenia posiłku w komfortowych warunkach. Na domiar złego sensacje żołądkowe wieczorem. Odradzam.

Dziękujemy, MrSztender
Zrecenzowano 15 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie,zarówno zestawy obiadowe,zimne przekąski czy pizza.
Szybki czas oczekiwania, jedzenie świeże i bardzo smaczne.Polecamy dla całej rodziny.

Dziękujemy, ma_gorzatas635
Zrecenzowano 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne surówki. Łosoś z pieca petarda. Rosół pycha i duża porcja. Wszystko świeże. Poszłam tam bo znam Albatros w Ustce i się nie zawiodłam. Serdecznie polecam oba bary i w Rowach i w Ustce na promenadzie☺️

Dziękujemy, orchidea6

Tawerna Albatros — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tawerna Albatros? Podziel się wrażeniami!