“Obiad”
Tawerna Albatros — recenzja

Tawerna Albatros
Nr 9 wśród 25 Restauracje (Rowy)
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Polecili znajomi, że smacznie i tanio. Może i nie drogo, może i część posiłku jadalnia, ale nie cała. Organizacyjny kocioł, hałas, brak możliwości zjedzenia posiłku w komfortowych warunkach. Na domiar złego sensacje żołądkowe wieczorem. Odradzam.

Dziękujemy, MrSztender

Zrecenzowano 15 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie,zarówno zestawy obiadowe,zimne przekąski czy pizza.
Szybki czas oczekiwania, jedzenie świeże i bardzo smaczne.Polecamy dla całej rodziny.

Dziękujemy, ma_gorzatas635
Zrecenzowano 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne surówki. Łosoś z pieca petarda. Rosół pycha i duża porcja. Wszystko świeże. Poszłam tam bo znam Albatros w Ustce i się nie zawiodłam. Serdecznie polecam oba bary i w Rowach i w Ustce na promenadzie☺️

Dziękujemy, orchidea6
Zrecenzowano 7 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Ryby smazone bez szalu typowa paniera.
Szacun za chłodniki oraz sledzie na rozne sposoby bardzo smaczne.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, kasiak902
Zrecenzowano 14 września 2018

Lokal ma dużo klientów, nawet teraz, po sezonie. Solidne stoły i krzesła z grubych desek ustawione są dość ciasno na małej przestrzeni. Mimo to wrażenie jest dodatnie, jest czysto, stoły są na bieżąco sprzątane i wycierane. Jedzenie zupełnie dobre, a rachunek zaskakująco niski (smażona ryba z ziemniakami i surówką ok. 25 zł). Obsługa sympatyczna i pełna dobrej woli, dziewczyny krzątają się i nie lekceważą klientów, jak to widać czasem w innych miejscach. To była moja pierwsza wizyta w Albatrosie i na pewno nie ostatnia, będę wracać, bo wrażenie było naprawdę pozytywne.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Storrada

Tawerna Albatros — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tawerna Albatros? Podziel się wrażeniami!