Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Mieszkaliśmy w ow Universal w wakacje 2019 , pokój przyzwoity nowe łóżko,bardzo wygodny materac. Łazienka widać że po remoncie.Reszta pomieszczeń wraz ze stołówką pamięta czasy głębokiej komuny... Ośrodek wymaga cały czas inwestycji!!! Dużym plusem a właściwie najważniejszym to lokalizacja super blisko do przepięknej szerokiej i czystej plaży. Na minus fakt , że nocleg obowiązkowo z wyżywieniem A jedzenie niestety marne - najtańsze zbiorowe żywienie nazwane domowym , ale biorąc pod uwagę fakt , iż w większości wczasowicze tego ośrodka to osoby 60+ oraz dzieci to kuchnia ciężką oparta na mięsie mielonym i kapuście kiszonej oraz przygotowany makaron z jakimś sosem . Śniadania i kolacje wędliny różne rodzaje ale również najsłabszej jakości. Kucharz powinien iść na szkolenie do restauracji " kajuta kapitana " również w Łazach - tanio, pysznie, smacznie elegancko podane. Jak się chce to można:) W ośrodku Universal właściciel musi poprawić kuchnię pod względem jakości produktu oraz czystości i sposobu wydawania dań- detale takie jak czyste obrusy,kompletne sztućce czyste szklaneczki do kompotu i Państwo z obsługi rano przy śniadaniu powinni się bardziej przyłożyć A często było ich jeszcze czuć spiochem...
Myślę że dużo jeszcze inwestycji ale przede wszystkim podejście do gości i może to być naprawdę topowy ośrodek wczasowy.

1  Dziękujemy, edyta108
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Witam, w czerwcu 2019 r. byłam wraz z małżonkiem gościem ośrodka UNIVERSAL w ŁAZACH. Byliśmy bardzo POZYTYWNIE zaskoczeni warunkami, szczególnie wyżywieniem jak i nowym wyposażeniem pokoi, czysto, bardzo blisko do "własnej " plaży, szczególnie polecałabym dla rodzin z dziećmi ,miejsce na ognisko, dużo miejsca do zabawy, na pewno tu wrócimy.

Dziękujemy, 530 210
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019

Bylismy juz tutaj kilka razy W tym roku od 8-mego czerwca 2019 przez dwa tygodnie nie tylko dopisala pogoda ,ale bardz duzo zmienilo sie na lepsze !To znaczy bardz dobre jedzenie ,dobra obsluga osrodka ,widac nowe inwestycje zeby poprawic standart osrodka.Jest juz bardzo dobrze ,i mamy nadzieje ze tak bedzie caly czas! Przyjedziemy jeszcz w tym roku na koniec sezonu .Polecamy nie bedziecie zalowac.ELA i ANDRZEJ

Dziękujemy, Andrzej B
Zrecenzowano: 16 czerwca 2019

Na przełomie 2018/2019 r przeprowadzono modernizacje ośrodka .Wykonano nowe zejście na plaże 50 m od ośrodka. Zlikwidowane zostały wszystkie pokoje bez sanitariatów .Wszystkie pokoje posiadają zaplecze WC ,kabiny prysznicowe umywalki. Wymieniono wszystkie stare tapczany na uszka kontynentalne. Wstawiono nowe szafy,stoliki nocne fotele . Wymieniono wszystkie stare telewizory TV na nowe płaskie LED.

Dziękujemy, aeksj
Zrecenzowano: 25 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Będąc na wypoczynku w Łazach odwiedziliśmy Ośrodek Wypoczynkowy Wczasów Rodzinnych Universal.Ośrodek duży dwa budynki i domki , które wymagają gruntownego remontu i doposażania np brak lodówek , czajników, telewizorów z pilotami, krzeseł itp. Wchodząc do Ośrodka to co usłyszeliśmy przeraziło nas. "Dyrektor" pan Mirosław nie zważając na nas krzyczał na pracowników recepcji i obsługi, Obwiniał , ośmieszał, poniżał zlecając kilka prac do wykonania na raz .Wykrzykiwał "ja tu jestem dyrektorem i ja tu rządzę". Zastraszał pracowników pokazując swoją wyższość Kompromitował siebie i osoby tam pracujące Na zapytania pracownic reagował krzykiem i złością. Nie potrafił komunikować się z personelem Ponadto telefonicznie jak i wobec gości był arogancki i nieuprzejmy.
UWAGA!!! PRZESTRZEGAMY PRZED PODJĘCIEM TAM PRACY I "WYPOCZYNKIEM"!!!

Termin pobytu: czerwiec 2018
7  Dziękujemy, Inspire504435