“Weekend do kitu”
Restauracja Sielanka — recenzja

Restauracja Sielanka
Nr 2 wśród 2 Restauracje (Gietrzwałd)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Krótko jedzenie dobre, burger wołowy świetny. Wielki minus dla nierozgarniętej obsługi która nie raczyła poinformować że szykuje się impreza z głośną muzyką. Dla tego nie polecam na weekendy.

1  Dziękujemy, Wojtek P

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja jest bardzo przytulna, ładnie urządzona i czysta. Obsługa bardzo miła i sprawna. Zamówiony kotlet schabowy był wręcz ogromny i w zestawie z zasmażaną kapustą i ziemniakami smakował wyśmienicie.
Zdecydowanie polecam to miejsce :)

Dziękujemy, 479przemekw
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

To była krótka wizyta ale za to bardzo smaczna. Rewelacyjna kawa w towarzystwie pysznej tarty malinowej,podana przez bardzo miłego kelnera. Czego więcej potrzeba na dobry początek dnia? No może jeszcze tylko świeżej, ciepłej jeszcze drożdżówki, którą można było kupić...w sklepiku z własnymi produktami.

Dziękujemy, Anna R
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

nie polecam.
przerost formy nad trescia.
ceny nieadekwatne do jakosci.
dostalem zimna zupe ktora wymienialem.za to kompot byl goracy.
burger przesmazony,z kutami.
karczek twardy.
nie wrocimy.
nie polecamy

Dziękujemy, MarekO438
Zrecenzowano 30 czerwca 2019

Jedzenie jest dosłownie wyśmienite, polska kuchnia ale z dodatkiem czegoś specjalnego. Dania są niebanalne ale nie są przesadzone. Czuć, że produkty są świeże. Z ryb mogę śmiało polecić sandacza- wyśmienity!

1  Dziękujemy, pasekmarta

Restauracja Sielanka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gietrzwałd, Warmińsko-Mazurskie

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Sielanka? Podziel się wrażeniami!