Zapisz
Interesujące miejsce

Interesujące miejsce nie tylko dla pielgrzymów. Piękny kościół. Jedyne w Polsce potwierdzone... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2020
maciejb939
Wrocław, Polska
Miejsce dla każdego.

Miejsce , które zadowoli i osobę , która wybrała miejsce kultu religijnego, i każdego, który lubi... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 25 lipca 2020
Jan B
Białystok, Polska

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy całą rodzinką i akurat trafiliśmy na koncert ogranowy. Dreszcze dosłownie. Piękna kaplica. Parking płatny. Piękne miejsce

Dziękujemy, karinak431
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Jeżeli szukamy spokoju i ciszy, to jest idealne miejsce. Nie wiem jak to możliwe, ale ludzi było sporo, a jednak było cicho, spokojnie, jakaś taka niesamowita atmosfera panowała dookoła. Jest to miejsce jedynych uznanych przez Kościół objawień w naszym kraju, więc tym bardziej warto odwiedzić. Sam kościół jest ciemny i taki trochę ponury, ale ołtarz bez wątpienia robi wrażenie. Sam obraz Matki Bożej codziennie rano jest odsłaniany i wieczorem zasłaniany. Warto też przejść dróżką z tajemnicami różańca świętego, jak i później drogą krzyżową. Mamy tam również źródełko, z którego wypływa lecznica woda poświęcona przez Matkę Bożą. A przed kościołem, w miejscu objawień jest obecnie postawiona figura Matki Bożej i ustawione są ławki, więc spokojnie można tam usiąść i się pomodlić.

3  Dziękujemy, Marta K
Zrecenzowano: 12 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Sanktuarium w porównaniu do Jasnej Góry czy Kochania bardzo skromne. Ale to działa tylko jako plus. Nie ma tłoku, a jednak w czasie mojego pobytu nie zabrakło osób, które zajrzał, aby się pomodlić.
Kościół nie duży. Za to pełen pięknych malowideł i witraży. Zdjęcia dodam jak ściągnę z aparatu.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, KarolD83
Zrecenzowano: 7 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedyne miejsce z objawieniami maryjnymi zatwierdzonymi przez Kościół, a skromne i przyciągające pielgrzymów. Miejsce modlitwy. Zupełne przeciwieństwo Lichenia.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, 72andrzejr
Zrecenzowano: 7 stycznia 2019

wyjątkowe i jedyne takie miejsce w Polsce ! warto, szczególnie dla tych, dla których wiara jest ważna

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
1  Dziękujemy, DorotaK199