Gietrzwałd

“Zdecydowanie polecam!”
Karczma Warminska — recenzja

Karczma Warminska
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Gietrzwałd)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Jedzenie przepyszne, bardzo ładnie podane. Szybka obsługa pomimo dużej ilości gości. Kelnerzy sympatyczni. Polecam zupę grzybową i koniecznie szarlotkę z lodami!

Dziękujemy, pamelastka

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie, szybko...ale brak rosołu (Karczma Warmińska otwarta od 11:00 , my byliśmy 11:30) spowodował wielki żal jedenastoletniej fanki tej zupy. Karczmarz dopier polował...?

1  Dziękujemy, deptek
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Karczma bardzo ładna, wszystko z tradycją.
Kelnerka bardzo miła i uprzejma.
Tłumów nie było.
Jedzenie otrzymaliśmy bardzo szybko.
Które było przepyszne, mąż zamówił żurek i swiezynke, ja szczawiowa z ziemniakami i babkę ziemniaczana. Jedzenie świeże, piękne podane.
Polecam!

1  Dziękujemy, marysiaszczawik
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Brak obsługi, brak możliwości zamówienia posiłku. Kpina z klienta w wykonaniu kelnerów. Tak w skrócie wygląda restauracja. Nie polecam nikomu.

Dziękujemy, PW A
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Lokal o ciekawym wystroju i sympatycznej atmosferze. Smaczne, regionalne jedzenie. Porcje nie wyglądają na duże, ale są baaaardzo treściwe. Trzeba chwilę poczekać, ale w tym czasie można poczytać o Gietrzwałdzie przegryzając chlebem że smalcem.

Dziękujemy, Ewa K

Karczma Warminska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gietrzwałd, Warmińsko-Mazurskie
Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Olsztynek, Warmińsko-Mazurskie
Łukta, Warmińsko-Mazurskie

Łukta, Warmińsko-Mazurskie
Ostróda, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Karczma Warminska? Podziel się wrażeniami!