“Dramat”
Karczma Warminska — recenzja

Karczma Warminska
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Gietrzwałd)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Brak obsługi, brak możliwości zamówienia posiłku. Kpina z klienta w wykonaniu kelnerów. Tak w skrócie wygląda restauracja. Nie polecam nikomu.

Dziękujemy, PW A

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Lokal o ciekawym wystroju i sympatycznej atmosferze. Smaczne, regionalne jedzenie. Porcje nie wyglądają na duże, ale są baaaardzo treściwe. Trzeba chwilę poczekać, ale w tym czasie można poczytać o Gietrzwałdzie przegryzając chlebem że smalcem.

Dziękujemy, Ewa K
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajnie urządzone miejsce, pełne regionalnych akcentów. Bardzo dobre jedzenie i miła obsługa. Polecam miłośnikom regionalnej kuchni.

Dziękujemy, Anna R
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Wysokie ceny w stosunku do jakości jedzenia, małe porcje. Obsługa nie do końca ogarniala ilości klientów nie dostaliśmy chleba że smalcem na start bo kelner zapomniał. Na podanie lampki wina czekaliśmy 15 minut a na kompotu 20 minut. Nie polecam.

Dziękujemy, Milena3000
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Czernina super, babka ziemniaczana też klasa, jedyne co to kelner niezbyt ruchliwy i trzeba było na niego czekać ale poz tym to polecam.

Dziękujemy, Sławomir S

Karczma Warminska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gietrzwałd, Warmińsko-Mazurskie
Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Olsztynek, Warmińsko-Mazurskie
Łukta, Warmińsko-Mazurskie

Łukta, Warmińsko-Mazurskie
Ostróda, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Karczma Warminska? Podziel się wrażeniami!