Zrecenzowano: 4 września 2019

Byliśmy tam z żoną na romantyczny weekend 5 lat temu i był to zupełnie inny ośrodek. Dziś wszystko podupada. Fajne miejsce cisza i spokój i tyle. No może jeszcze do jedzenia nie ma się co zbytnio przyczepić, chociaż i tak uważam, że jest gorzej niż kiedyś. Reszta to już totalna porażka. Domek mieliśmy zaniedbany, sprawiał wrażenie ogólnie nieposprzątanego. Pająki w oknach, łazienka niepierwszej świeżości. Ogółem wszystko wymaga co najmniej odświeżenia. Wszystko bym to przełknął gdyby nie te zdjęcia, które sugerują, że będziemy mieli styczność z nutką luksusu. Kilka lat temu faktycznie tak było, teraz już nie bardzo.

Dziękujemy, Łuksio Ł
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Witam.Piękne zdjęcia i na tym koniec.Jedna z pań w recepcji bardzo nie miła.Brak animacji dla dzieci.W sali zabaw czynnej tylko od 10 do 16 popsute zabawki i niekompletne gry.Plac zabaw bardzo mizerny warto poprosić o zdjęcia.Na śniadanie do picia tylko rozpuszczalna kawa ,woda i czarna herbata pozostałe napoje np. sok lub zieloną herbatę można dokupić.Na obiadokolację z zup do wyboru tylko jedna ,surówka też tylko jedna.Koguta który jest symbolem bajkowego zakątka brak.i o minusach można pisać dużo 'Tygodniowy pobyt dla rodziny 4 osobowej za prawie 6 tys, zł to stanowczo za drogo na te warunki.Jedyny plus to ośrodek w głębi lasu .Cena nie adekwatna do jakości nie polecam

Dziękujemy, zanetunia
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Dużym atutem jest położenie samego obiektu - w środku lasu. I na tym koniec - domek stary, dawno nie odświeżany, stare meble i wykładzina, okna nieszczelne, spadające karnisze, poprzepalane żarówki, źle działająca terma.
Śniadania i obiadokolacje ok, kwestia gustu. Spory wybór potraw, z napojów tylko woda i herbata.
Program animacji dla dzieci strasznie słaby, w zasadzie żaden. Dla starszych dzieci mógłby być fajny symulator samochodowy, niestety rozmiar chyba dla max 5latka. Jako niedzielne animacje dmuchańce, które i tak stoją przez cały czas (sic!), quady - przejażdżka z panem 2 kółka po torze, spacer z leśnikiem fajny, segway - kilka kółek bez pana, podsumowując starsze dzieci będą się nudzić (małe w kółko skaczą na dmuchańcach)
Basen ok, ale dla starszych dzieci (głęboko, nie ma brodzika)
Mini zoo - 3 kozy, obok pusta zagroda, raczej przygnębiający widok.
Plac zabaw dla maluchów - stary, rozklekotany.
WIFI nie działa, nawet w recepcji czy restauracji działa jak chce, w domku w ogóle.
Można przyjechać z psem (płot wokół domku z dużymi prześwitami, mniejsze psy przechodzą bez trudu)
W miarę czysto, ale nie ma codziennego sprzątania domku.
Najbardziej nie podoba mi się (celowe?) wprowadzanie w błąd przy dokonywaniu rezerwacji - plaża miała przynależeć do hotelu, niestety jest publiczna, nie zagospodarowana (za to czysto), ale linia brzegowa to max 10 metrów. Rowery do wypożyczenia miały być w różnych rozmiarach - niestety były tylko 26" i 16"

Podsumowując: wyjeżdżałam z poczuciem, że bardzo przepłaciłam.
Na pewno nie wrócę.
Nie polecam.

Dziękujemy, Agata S
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Niestety tak jak w tytule BARDZO zaniedbany osrodek, a szkoda, bo potencjał jest ogromny. Wszędzie bród i syf. Na zdjęciach wszystko piękne, a niestety rzeczywistość jest inna. Internetu brak (obiecane wi fi tylko we wskazanych miejscach). Niestety sama zabaw dla dzieci DNO. brak zabawek A jak już coś leży to brudne i zniszczone. Pani animatorka widać, że się stara, ale niestety nie pozwalają jej warunki... obiecane atrakcje śmiechu warte. Np wycieczka z leśnikiem bez podejścia dla dzieci i tak na prawdę wielka nuda. Jedyny plus i to duży to jedzenie. Kucharza mają dobrego. Chociaż obiadokolacja od 18 dla dzieci to duuuuza przesada. Powinni wymyśleć coś np chociaż zupka wcześniej dla dzieci skoro tak się szczycą że ośrodek dla dzieci. Dmuchance mega niebezpieczne, w koło betonowe plyty leżące swobodnie. I co też ważne jedna z pan w recepcji bez jakiegokolwiek szacunku do klientów. Taka Pani wogole nie powinna pracować w takim miejscu. Niestety wielki zawód tym miejscem i pułki co nie polecam. Może ktoś się za to wezmie.

Dziękujemy, Katarzyna I
Zrecenzowano: 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Tak jak w tytule - brakuje tu gospodarza, przez co wspaniale okolicznosci przyrody marnuja sie. Zaczne od kwestii podstawowych - wyzywienie. Wykupiony pakiet sniadanie i obiadokolacja to w rzeczywistosci sniadanie i kolacja, bo trudno nazwac obiadem posilek podawany miedzy 18 a 20. Niestety tej informacji w ofercie nie bylo i chyba celowo, bo 8 godzin przerwy miedzy jednym a drugim posilkiem przy pobycie z dziecmi to jednak sporo. W ten sposob goscie sa skazani na zamawianie posilkow w restauracji. Niestety my sie nacielismy na rosol z kostki wolowej (znam ten smak z czasow studiow kiedy o gotowaniu pojecia nie mialam). Nie wiem jak mozna cos takiego podac,6 zwlaszcza dzieciom. Glutaminian i inne wzmacniacze z kostki nie pomogly i dzieci nie chcialy tego jesc. Posilki z karty dosyc drogie nieadekwatnie do jakosci. Jednoczesnie jedzenie w pakiecie dosyc smaczne i roznorodne. Plusem jest rowniez obsluga bardzo mila i pomocna. Zakwaterowanie rowniez na plus. Deklarowany w ofercie zasieg wi fi to mit. Zasieg wifi jest tylko w restauracji i recepcji. Jesli chodzi o atrakcje to wypadaja mizernie. Przy dluzszym pobycie jest zwyczajnie nudno a w okolicy rowniez nie ma gdzie sie wybrac. Bajkowa poczta jest fajnym pomyslem jednak nie wszystkie atrakcje mozna atrakcjami nazwac, chocby propozycja spaceru po lesie lub mozliwosc napicia sie czekolady. Czasy sie zmienily i dzieci maja wiele atrakcji na codzien wiec propozycje takie nie byly przez dzieci przyjmowane z entuzjazmem, no chyba ze przez maluchy. Dla starszych dzieci atrakcji brak. Plac zabaw maly i w kiepskim stanie. Piasek w piaskownicy zwirowy, tak ze dzieci wolaly bawic sie na piaszczystej drodze.Mini zoo stanowia 3 kozy, koguta symbolu bajkowego zakatka nie ma. Pozostal tylko kurnik. Gry planszowe w recepcji niekompletne - brak pionkow i kostki. Basen nieduzy, ale fajny choc woda moglaby byc cieplejsza. SPA bylo w tygodniu niedostepne, zaproponowano masaz dopiero w sobote. Jezioro ladne, jednak brak plazy na ktorej dzieci moga sie pobawic. Podsumowujac fajnie na weekend ale na dluzszy pobyt troche zbyt monotonnie i nudno.

Dziękujemy, FSKM