Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Dużym atutem jest położenie samego obiektu - w środku lasu. I na tym koniec - domek stary, dawno nie odświeżany, stare meble i wykładzina, okna nieszczelne, spadające karnisze, poprzepalane żarówki, źle działająca terma.
Śniadania i obiadokolacje ok, kwestia gustu. Spory wybór potraw, z napojów tylko woda i herbata.
Program animacji dla dzieci strasznie słaby, w zasadzie żaden. Dla starszych dzieci mógłby być fajny symulator samochodowy, niestety rozmiar chyba dla max 5latka. Jako niedzielne animacje dmuchańce, które i tak stoją przez cały czas (sic!), quady - przejażdżka z panem 2 kółka po torze, spacer z leśnikiem fajny, segway - kilka kółek bez pana, podsumowując starsze dzieci będą się nudzić (małe w kółko skaczą na dmuchańcach)
Basen ok, ale dla starszych dzieci (głęboko, nie ma brodzika)
Mini zoo - 3 kozy, obok pusta zagroda, raczej przygnębiający widok.
Plac zabaw dla maluchów - stary, rozklekotany.
WIFI nie działa, nawet w recepcji czy restauracji działa jak chce, w domku w ogóle.
Można przyjechać z psem (płot wokół domku z dużymi prześwitami, mniejsze psy przechodzą bez trudu)
W miarę czysto, ale nie ma codziennego sprzątania domku.
Najbardziej nie podoba mi się (celowe?) wprowadzanie w błąd przy dokonywaniu rezerwacji - plaża miała przynależeć do hotelu, niestety jest publiczna, nie zagospodarowana (za to czysto), ale linia brzegowa to max 10 metrów. Rowery do wypożyczenia miały być w różnych rozmiarach - niestety były tylko 26" i 16"

Podsumowując: wyjeżdżałam z poczuciem, że bardzo przepłaciłam.
Na pewno nie wrócę.
Nie polecam.

Dziękujemy, Agata S
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Niestety tak jak w tytule BARDZO zaniedbany osrodek, a szkoda, bo potencjał jest ogromny. Wszędzie bród i syf. Na zdjęciach wszystko piękne, a niestety rzeczywistość jest inna. Internetu brak (obiecane wi fi tylko we wskazanych miejscach). Niestety sama zabaw dla dzieci DNO. brak zabawek A jak już coś leży to brudne i zniszczone. Pani animatorka widać, że się stara, ale niestety nie pozwalają jej warunki... obiecane atrakcje śmiechu warte. Np wycieczka z leśnikiem bez podejścia dla dzieci i tak na prawdę wielka nuda. Jedyny plus i to duży to jedzenie. Kucharza mają dobrego. Chociaż obiadokolacja od 18 dla dzieci to duuuuza przesada. Powinni wymyśleć coś np chociaż zupka wcześniej dla dzieci skoro tak się szczycą że ośrodek dla dzieci. Dmuchance mega niebezpieczne, w koło betonowe plyty leżące swobodnie. I co też ważne jedna z pan w recepcji bez jakiegokolwiek szacunku do klientów. Taka Pani wogole nie powinna pracować w takim miejscu. Niestety wielki zawód tym miejscem i pułki co nie polecam. Może ktoś się za to wezmie.

Dziękujemy, Katarzyna I
Zrecenzowano: 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Tak jak w tytule - brakuje tu gospodarza, przez co wspaniale okolicznosci przyrody marnuja sie. Zaczne od kwestii podstawowych - wyzywienie. Wykupiony pakiet sniadanie i obiadokolacja to w rzeczywistosci sniadanie i kolacja, bo trudno nazwac obiadem posilek podawany miedzy 18 a 20. Niestety tej informacji w ofercie nie bylo i chyba celowo, bo 8 godzin przerwy miedzy jednym a drugim posilkiem przy pobycie z dziecmi to jednak sporo. W ten sposob goscie sa skazani na zamawianie posilkow w restauracji. Niestety my sie nacielismy na rosol z kostki wolowej (znam ten smak z czasow studiow kiedy o gotowaniu pojecia nie mialam). Nie wiem jak mozna cos takiego podac,6 zwlaszcza dzieciom. Glutaminian i inne wzmacniacze z kostki nie pomogly i dzieci nie chcialy tego jesc. Posilki z karty dosyc drogie nieadekwatnie do jakosci. Jednoczesnie jedzenie w pakiecie dosyc smaczne i roznorodne. Plusem jest rowniez obsluga bardzo mila i pomocna. Zakwaterowanie rowniez na plus. Deklarowany w ofercie zasieg wi fi to mit. Zasieg wifi jest tylko w restauracji i recepcji. Jesli chodzi o atrakcje to wypadaja mizernie. Przy dluzszym pobycie jest zwyczajnie nudno a w okolicy rowniez nie ma gdzie sie wybrac. Bajkowa poczta jest fajnym pomyslem jednak nie wszystkie atrakcje mozna atrakcjami nazwac, chocby propozycja spaceru po lesie lub mozliwosc napicia sie czekolady. Czasy sie zmienily i dzieci maja wiele atrakcji na codzien wiec propozycje takie nie byly przez dzieci przyjmowane z entuzjazmem, no chyba ze przez maluchy. Dla starszych dzieci atrakcji brak. Plac zabaw maly i w kiepskim stanie. Piasek w piaskownicy zwirowy, tak ze dzieci wolaly bawic sie na piaszczystej drodze.Mini zoo stanowia 3 kozy, koguta symbolu bajkowego zakatka nie ma. Pozostal tylko kurnik. Gry planszowe w recepcji niekompletne - brak pionkow i kostki. Basen nieduzy, ale fajny choc woda moglaby byc cieplejsza. SPA bylo w tygodniu niedostepne, zaproponowano masaz dopiero w sobote. Jezioro ladne, jednak brak plazy na ktorej dzieci moga sie pobawic. Podsumowujac fajnie na weekend ale na dluzszy pobyt troche zbyt monotonnie i nudno.

Dziękujemy, FSKM
Zrecenzowano: 17 maja 2019

Polecamy Bajkowy Zakątek całą rodziną. Cisza spokój, pyszne jedzenie i przemiła obsługa. Domek z kominkiem to idealne rozwiązanie na złą pogodę. Basen nie duży ale bardzo przytulny. Dzieciaki mogły korzystać z dmuchanej zjeżdżalni więc były zachwycone. Polecamy i na pewno wrócimy.

Wskazówka dotycząca pokoi: My polecamy domek z kominkiem.
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Kasia S
Zrecenzowano: 16 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko źle. Obiecany internet tylko "w centrum" i tylko czasami. Wykupiony romantyczny wyjazd dla dwojga, tymczasem dostaliśmy domek z dwoma kolonijnymi tapczanami, bez możliwości zestawienia. Meble, wczesne lata 90-te. Telewizja nie działa. Na kolację na pierwsze danie chleb z serem, na drugie pierogi. Czerwone wino? Nie ma, skończyło się. Na śniadanie zielona wedlina (uczciwie, też pyszna jajecznica). Na basenie, w jacuzzi para uprawia seks. Obsługa "niestety nie może nic na to poradzić" Wyjechaliśmy po jednej nocy. Z całego serca nie polecamy.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, 387ma_gorzataw