Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Mjejsce spokojne od morza 800m. Jestesmy na ranczo drugi rok pod zad .Nasza corka jezdzi konno i jest bardzo zadowolona. Dziewczyny instruktorki ktore prowadzoa jazde konna sa bardzo mile i staraja sie aby kazdy byl zadowolony ,szczegolnie pani viktoria ktora ma super doswiatczenie .Kuchnia jest bardzo smaczna pan andrzej gotuje wysmjenicie i spelnia kazdego zyczenia .Jedyne co nam sie nie podobalo to pokoje w dworku sa niestety zaniedbane od lat nie remontowane ,wszedzie stare poplamione brudne dywany na scianach pozabijane komary, brudne firanki, lazienki w stanie oplakanym, papier toaletowy i reczniki trzeba meldowac w recepcji aby dostac .Polecam to mjejsce jesli nie ma sie wymagan odlacznie mieszkania .

Wskazówka dotycząca pokoi: najleprze pokoje sa ktore maja widoki na stajnie bo od ulicy slychac samochody
Dziękujemy, joasia36
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kiedy dotarliśmy do celu wszystko wydawało się przepiekne ,miejscówka super bo blisko do plazy ,konie kucyki i inne zwierzątka super ,w momencie zakwaterowania już na samym początku Pani na recepcji bardzo nie miła, byliśmy o 15 a Pani stwierdziła ze pokoj dopiero od 16 bo tak zaczyna się Doba Hotelowa!!!wiec poszliśmy zjesc ,po odebraniu klucza od pokoju okazało się ze pokoj jest zupełnie inny niż w realu,śniadania bardzo słabe ,prosząc o jajecznicę Pan poweidzial ze on dziś tylko robi naleśniki!!! Parówki czy kiełbaski tylko w jeden dzień , już nie wspomnę o pseudo obiadokolacjach które naprawdę były niesmaczne!!
W ogrodzie biegające duze psy nie pilnowane przez nikogo !!starch dziecko puszczać same!!!wszedzie psie kupy!!?nie polecam tego miejsca

Dziękujemy, Raaafaq
Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Nie korystaliśmy z pokoi ,więc w tym temacie nie będę się wypowiadała.
Korzystaliśmy natomiast w jazdy konnej.
Bilety w porównaniu do oferowanej opieki i samej nauki jazdy konnej bardzo wygórowane.
Dodać należy to ,iż żadnej nauki jazdy nie prowadzi innstruktor a jedynie dzieci (nastolatki ok 13-15 lat) ,które w ramach darmowego korzystania ze stajni i kontaktu z końmi,zajmują się nauczaniem innych dzieci nauki jazdy konnej.
A więc jeśli ktoś chce by dziecko bezpiecznie korzystało z tej formy wypoczynku i nauczyło się naprawde jeżdzić konno,to tej stadniny nie polecam.Jedynnie może się zrazić.Moje dziecko pozostawiono samo w boksie ,gdzie koń o mało nie zmiażdzył stopy.
Koniki zadbane,bardzo ładne.

Dziękujemy, Radosna3
Zrecenzowano: 30 grudnia 2017

Pokoje ładne, ale małe łazienki, w których ledwo można się poruszać. Obsługa mogłaby być milsza. Małe zainteresowanie gośćmi, zbywanie, papier toaletowy wyliczony...
Jedzenie niezłe, ale mało urozmaicone. Ciągle ziemniaki... Brak bułek na śniadanie, brak dobrej kawy.
Brak możliwości ciekawego spędzenia czasu w ośrodku w przypadku brzydkiej pogody, a na taką niestety trafiłyśmy...

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, malwa111
Zrecenzowano: 5 września 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre ale muchy na stołówce robiły spory niesmak. Domki zaniedbane, uszkodzone sprzęty. Teren wokół dość zaniedbany, odpryskujaca farba od wszystkiego co pomalowane białą farbą. Altana grilowa to skład rupieci. Plac zabaw zniszczony i niebezpieczny (wystające gwoździe- pozostałość po wyłamanych deskach) Cena za wysoka jak za taki standard.

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, 311 985