Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Witam serdecznie,
od czerwca mój syn jest na diecie eliminacyjnej (bardzo restrykcyjnej). Tylko Ośrodek Dukat Medical Spa przyjął nas z otwartymi ramionami. Jest to bardzo przyjazne miejsce położone blisko morza (150 m od plazy). Domki bungalowe, w których mieszkaliśmy czyste, przestronne, umieszczone obok placu zabaw, gdzie dzieci mogły szaleć do woli. Przepyszne jedzenie, ogromne ich ilości. Najwspanialszą obsługa pod słońcem. Miła, przyjazna, otwarta i wyrozumiala. Podeszła z pełnym profesjonalizmem do naszego problemu. Bardzo dziękujemy wszystkim pracownikom Ośrodka, a w szczególności Pani Agnieszce, Pani Emilii, Pani Kasi, Pani Marcie, Pani Wiesi, Pani Mirce, Panu Marcinowi, Pani z Kawiarni. Dzięki Wam mogliśmy spędzić spokojne i cudowne wakacje. W przyszłym roku z pewnością powrócimy do Dukat Medical Spa.

Dziękujemy, Ania M
Zrecenzowano: 6 stycznia 2019

Byłam tu w grudniu, ze skierowaniem NFZ. Nie pierwszy raz byłam na kuracji w sanatorium, więc mam porównanie. Dukat to świetna baza zabiegowa, lekarz, który słucha pacjenta i chce mu pomóc, wygodny pokój, wycieczki, gry i filmy dla kuracjuszy. Całkiem niezłe jedzenie: na pewno obfite, ale przede wszystkim mięsne. Dla mnie to kłopot, bo mięsa nie jem. Pomimo tego nie byłam głodna, bo na moją prośbę kelnerki umiały znaleźć coś jarskiego. Obsługa jest wielkim atutem tego miejsca: pomogą, doradzą i zawsze z uśmiechem. Wypoczęłam świetnie, polecam.

Termin pobytu: grudzień 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
3  Dziękujemy, lilinijka
Zrecenzowano: 15 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniały ośrodek z pozytywną energią.Wykwalifikowany personel, uśmiechnięty i zawsze pomocny. Przepyszne jedzenie. Baza zabiegowa z nowoczesnym sprzętem i wspaniałą opieką rechabilitacyjną. Polecam było cudownie.

Termin pobytu: listopad 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Roving68353721033
Zrecenzowano: 21 października 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny pobyt, przemila obsluga, pokoje bardzo czyste i obszerne oraz znalomite jedzenie. Duzo fajnych zabiegow do wyboru a takze kilka zabiegow spa. Tylko kilka krokow od morza i pysznych gofrow...goraco polecam!

Termin pobytu: październik 2018
1  Dziękujemy, zielkin
Zrecenzowano: 8 lutego 2018

Chciałabym podzielić się Państwem bardzo pozytywnymi wrażeniami.
Byłam w sanatorium "Dukat" w styczniu br. Polecam wszystkim, którzy chcą wypocząć i podreperować swoje zdrowie. Mimo niektórych negatywnych opinii ja jestem bardzo zadowolona. Zaraz po wejściu do środka zachwyca wystrój recepcji, stołówki i kawiarni. Ładne pokoje z widokiem na morze, czyściutkie o które dbały panie sprzątające. Pokoje wyposażone są w telewizor, radio i internet. Baza zabiegowa na wysokim poziomie. Zabiegi były dobrane do moich schorzeń. Jedzenie urozmaicone, bardzo smaczne a porcje duże. Obiekt położony blisko morza, cudowne widoki - zachód słońca, leczniczy jod. Rozrywki super - co drugi dzień na żywo grał zespół, organizowane były wycieczki. Nie można było się nudzić. Podczas pobytu można było zrobić sobie zdjęcie u profesjonalnego fotografa z czego również korzystali kuracjusze innych sanatoriów. Uważam, że to było dodatkowym atutem tego miejsca. Wspomnę jeszcze o małych przesympatycznych kuracjuszach. Nie przeszkadzały, wręcz umilały nam pobyt. Jeszcze raz chciałabym na łamach internetu podziękować przemiłemu personelowi za świetną organizację. Jeden z najlepszych moich pobytów w sanatorium. Polecam wszystkim! Basia

Termin pobytu: styczeń 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę