Zrecenzowano 7 lutego 2017

minusy : płatny parking 20 zł, płatne mapki okolicy w recepcji, basen czynny do 20-stej, zimna woda w basenie, sauna czynna od 16-stej, słaba dźwiękoszczelność pokoi - wszystko słychać przez ścianę,
plusy: czyste pokoje, przyzwoite jedzenie, miła obsługa, nie wygórowana cena - 5 nocy dla rodziny 2+2 to niecałe 1300 zł, lodówka w pokoju,

• Data pobytu: styczeń 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, wojciech P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Łukasz C, Marketing, Hotel Delfin Spa & WellnessOdpowiedź udzielona 8 marca 2017

Witam, dziękuję za wyrażenie opinii o naszym obiekcie.
Postaramy się uwzględnić Państwa spostrzeżenia w dalszej pracy naszego Hotelu.

Pozdrawiamy
Hotel Delfin

Zrecenzowano 23 stycznia 2017

Hotel położony blisko morza i to chyba jedyna zaleta.Recepcjonistki b.mile ale nie zatuszuja smrodu chloru obecnego w calym obiekcie.Basen wystarczająco duży niestety czynny do 20.00,sauny ok.ale od 16,00.Restauracja ciemna i ponura,na kartę czekaliśmy 10minut.Dobre carpaccio wołowe,fatalne z kaczki.Desery w lobby dobre.Parking płatny 20zl doba.Adam

Data pobytu: styczeń 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, adam19630127
Zrecenzowano 10 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel miał być dla naszej rodziny miejscem wypadu na miły weekend. Nie liczyłem na spacery nad morzem , ponieważ sami nad nim mieszkamy . Liczyliśmy na spokojny wypoczynek , dobre jedzenie , oraz odpoczynek nad basenem hotelowym.
Zaczynając od przyjazdu to kolejka przed recepcją była nie powiedzieć wielka. Pani w recepcji uwijała się bardzo ale my czekaliśmy 30 minut na klucz do pokoju. Koleżanka chciała jej pomóc ale jak usłyszała nie dziękuje radze sobie to było mistrzostwo świata. Oczywiście zaraz po wejściu do hotelu wiesz że jest tam basen. Zapach chloru jest dosłownie w każdym kącie i zakamarku hotelu .
Pokój otrzymany był bardzo ładny i z dużym balkonem. W łazience był także bardzo intensywny zapach płynów do mycia ale wole to niż brud jak w innych hotelach.
Kolacja była bardzo słaba , wręcz nie powiedzieć beznadziejna. Widać odrazu że własciciel jest dusigroszem i liczy każdą złotówkę. Jedzenie się kończyło a panie kelnerki najnormalniej nie donosiły licząc że ludzi ubędzie. Byliśmy na godzinę przed końcem kolacji i było już mocno pusto na tacach. Na kolacje tylko ryba. Brak mięsa jakiegokolwiek to kiepski żart. Rozumiem że jest piątek ale to jest hotel a nie przykościelna salka.
Pierwsza noc i zabawa. Dostaliśmy pokój na restauracją a tam balety do rana z muzyką na żywo. Jak pięknie było w naszym pokoju. Nawet szklanki się trzęsły od dudnienia . Ja rozumiem że to biznes, sam też go prowadzę ale jak się ma wiedzę że sala ma słabe wygłuszenie to gości nie kładzie się w pokojach nad, tylko daje im się inne w dalszej jego części. Oczywiście informowaliśmy personel o hałasie ale dostaliśmy zapewnienie że o 3 w nocy skończą . Super :)
Basen ładny , duży tylko zimny. Sala basenowa chłodna woda także . Pan ratownik dziwny i popijający jakiś naparstek po którym był mega wulgarny jak np . wylała się woda z jacuzzi po jego włączeniu to podbiegł do nas i nam najnormalniej naubliżał twierdząc , że nie znany praw fizyki i woda zawsze się wyleje jak się do niej wchodzi:) . Czyli do wody nie wchodzimy bo się wyleje :) . Basen o 20:00 żegna klientów swojego hotelu . Ludzi pełnio pan ratownik wstaje mówi na głos dobranoc i gasi światła . Kabaret jak za komuny.
Basen otwarty od 10:00 ale sauny działają od 16. Złotóweczki rządzą.
Sala zabaw dla dzieci słaba i śmierdzi w niej moczem. Zabawki marnej jakości i wymęczone. Kanapy dla rodziców brudne i strach na nich siadać.
Parking dodatkowo płatny 20 zł doba. To żart jakiś słaby. Na lotnisku w Berlinie jest taniej za dobę . Po co robić płatny parking nie wiem , ciekawe czy przy odbiorze budynku przez nadzór budowlany właściciel też informował że parking będzie zamknięty i płatny jak musiał zagwarantować do jednego pokoju jedno miejsce parkingowe :)
Podsumowując hotel napewno nie spełniający norm 4 gwiazdek. On je posiada oczywiście ale to nie jest ten sam komfort i klasa co w innych tego typu hotelach , w których ja byłem. Szkoda bo zapowiadał się fajny weekend.
Oczywiście polecam ale nie za te pieniądze. Wart maksymalnie 180 zł za dobę poza sezonem porównując z konkurencją.
Pozdrawiam

Data pobytu: styczeń 2017, podróż z rodziną
8  Dziękujemy, Wojciech Z
Zrecenzowano 28 grudnia 2016

Czysty pokój,spory basen ,bardzo duża i wygodna restauracja blisko do morza ,dobrze wyposażone zaplecze spa.generalnie jestesmy bardzo zadowoleni z pobytu przepyszna kuchnia gdzie posiłki były urozmaicone,oraz starannie przygotowane (pyszna zupa rybna)pierwszy raz w życiu miałem okazję spróbować w takim wydaniu.Jedyną minus za organizację kolacji wigilijnej mam na myśli chaos przy zasiadaniu do stołów,ale myślę że to właśnie wigilia powinna jednoczyć ludzi i nikt nie powinien mieć problemu zasiąść do stołu z sąsiadem z pokoju hotelowego.

• Data pobytu: grudzień 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, marcinchocaj
Zrecenzowano 28 grudnia 2016

Odwiedzam ten hotel już po raz drugi,byłam tam z rodziną w czasie Świąt Bożego Narodzenia,I tak idealny Hotel do wypoczynku w ciszy i spokoju,gdzie mozna rozkoszować się czystym powietrzem.Kuchnia bardzo dobra,hotel jest bardzo zadbany,duża restauracja,obsługa miła i bardzo pomocna.Dla dzieci ,które są niejadkami zawsze znalazł się rosół o który poprosiłam.Bardzo polecam

• Data pobytu: grudzień 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Regenbogen495