• Bezpłatny parking
  • Restauracja
  • Bezpłatny parking
Oaza Dabek(Dąbki)
Zrecenzowano 31 października 2016

Ładny, czysty, dobrze zaaranżowany obiekt hotelowy. Blisko do morza ale bez widoku na nie. Można go oceniać na tak wiele sposobów jak wielu było klientów którzy go odwiedzili i porównywać do innych poprzez perspektywę swoich doświadczeń lub ich braku. Może ma to jakiś sens choć ja osobiście go nie widzę. Dla tych którzy jednak poszukują tego rodzaju informacji pozostaje kilkadziesiąt innych opinii na tej stronie i wiele innych w całym necie. Dla pozostałych ważna informacja - większość klientów tego hotelu stanowią obcojęzyczni i w zaawansowanym wieku klienci, o co oczywiście trudno mieć jakieś pretensje do hotelu :), ale, że biznes to biznes, to trzeba pamiętać, że oferta hotelu uwzględnia tę sytuację i jest bardziej dostosowana do tej klienteli niż dla pięknych, młodych i posługujących się bardziej zrozumiałym językiem :) , choć osobiście uważam, że i ta grupa klientów nie powinna narzekać. Aha, i jeszcze jedno - to że w hotelu z czterema gwiazdami na nieboskłonie, basen jest rzeczą oczywistą i naturalną, to pewnie wszyscy dobrze wiedzą i nie jest to już żaden argument na tej półce cenowej tak samo jak w szpitalu podanie choremu basenu nie wykracza za zakres obowiązków personelu. Ale w obu przypadkach można to zrobić z uśmiechem lub bez, myślę, że dużo przyjemniej wspomina się pobyt wśród uśmiechniętego personelu.

Data pobytu: październik 2016, podróż w pojedynkę
3  Dziękujemy, Dariusz W
Zrecenzowano 15 października 2016

Hotel przestronny, położony w spokojnym miejscu, parę minut spacerem od morza (bez widoku na morze). Pokoje w hotelu mają różny standard, ale chyba wyraża się to w wielkości pokoju. Dla osoby wypoczywającej w pojedynkę, mniejszy pokój był dla mnie przytulniejszy (w czasie pobytu musiałam zmienić pokój - z przyczyn niezależnych od kogokolwiek). Pokoje jak i cały hotel - bardzo czysty. Mój pokój dosłownie - lśnił - wielkie uznanie dla Pań sprzątających. W hotelu są różne opcje wyżywienia, w tym all inc., w którym mieszczą oprócz trzech posiłków również napoje alkoholowe i bezalkoholowe, kawa, herbata i ciasto. Dla mnie to była wygodna opcja, choć niestety - wyżywienie zaskoczyło mnie negatywnie. Bywały kolacje, gdzie niestety nie skorzystałam z żadnej propozycji posiłku na ciepło. Szkoda. Sok był tylko do śniadania. Często też nie było gorącej wody do przygotowania herbaty - trzeba było korzystać z ekspresu do kawy, a wtedy herbata miała posmak kawy...
Kryty basen ok, dla mnie temp.wody była odpowiednia, a wielkość wystarczająca. Są też sauny, ale w stosunku do ilości chętnych- krótko otwarte, a przez to prawie stale oblegane.
Spa. Mam lekko mieszane odczucia. Korzystałam codziennie z zabiegów spa przez tydzień pobytu. Pierwsze sześć zabiegów były fantastyczne, osoby je wykonujące doskonale wiedziały jak zadbać o całkowity relaks, jakość i komfort podczas zabiegu. Polecam Pana (Sebastiana???- przepraszam, jeśli pomyliłam imię), który jest po prostu fantastycznym człowiekiem, który uwielbia to co robi (albo po prostu profesjonalny), masaże w wykonaniu tego Pana są naprawdę świetne. Dziękuję! Niestety, ostatniego dnia przed wyjazdem chciałam powtórzyć jeden z zabiegów (rytuał Bali), aby miło zakończyć swój pobyt. To, co otrzymałam było najgorszym doświadczeniem kosmetycznym. W zimnym pokoju, ze spieszącą się panią (nie pamiętam imienia), która nie do końca wiem, co chciała robić, ale na pewno nie był to masaż, zimnymi olejkami (powinny zostać podgrzane) i z zimną wodą pod prysznicem. Chciałam w połowie podziękować i wyjść. Próbuję sobie wytłumaczyć, że pani po prostu nie specjalizowała się w masażach i tego typu zabiegach, szkoda tylko, że akurat ja na tą panią trafiłam. Polecam sprawdzić, kto będzie wykonywał zabieg - ma to - jak zawsze - kolosalne znaczenie (zabiegi się same nie wykonają).
Poza tym jednym z zabiegów - reszta naprawdę godna polecenia, Państwo z obsługi Spa bardzo sympatyczni i uprzejmi. Super, dziękuję.
Przemiła obsługa jest również w recepcji oraz w barze przy recepcji.
Będę pamiętała o tym hotelu w przyszłym roku, szukając odpoczynku i spa jesienią, tylko gdyby poprawić trochę jedzonko... - byłoby doskonale.

p.s. informacyjnie - bardzo dużo starszych gości z Niemiec, ale mi to w żaden sposób nie przeszkadzało

Wskazówka dotycząca pokojów: Nie każdy pokój ma balkon. Na balkonach nie wolno palić - grozi za to kara finansowa
  • Data pobytu: wrzesień 2016, podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, Anna S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Łukasz C, Kierownik sprzedaży, Hotel Delfin Spa & WellnessOdpowiedź udzielona 18 października 2016

Dziękujemy za dodanie opinii oraz zgłoszone uwagi - są one dla nas bardzo istotne.
Bardzo nam miło, że podobały się Pani zabiegi wykonywane przez Pana Sebastiana.
Sauny mamy czynne codziennie w godzinach 16:00 -20:00
Zapraszamy serdecznie na kolejny wypoczynek!

Zrecenzowano 12 października 2016

Witam wspaniały hotel. Pokoje urządzone stylowo i z rozmachem, po prostu pięknie. Łóżka duże i wygodne. Przestronna łazienka. Basen okazały i z klimatem. Jedzie w restauracji również dobre. Nad morze dystans krótkiego spaceru. Plac zabaw dla dzieci Polecam!

• Data pobytu: wrzesień 2016, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, asia982016

Dziękujemy za pozytywną opinię i pozytywne słowa.
Mamy nadzieję, że po kolejnym wypoczynku otrzymamy od Pani maksymalną ocenę.
Zapraszamy do Dąbek cały rok!

Zrecenzowano 11 października 2016

Niby ok, ale wszystko pozostawia coś do życzenia:
1. Basen i sauny (bezpłatne dla gości hotelu): Tak, ALE bezpłatne są 2 z 3 saun. Sauna infrared jest płatna. Z pozostałych 2 bezpłatnych 1 była cały czas nieczynna (awaria). Skutek był taki, że do jedynej bezpłatniej sauny nie dało się wcisnąć, bo było tam za dużo osób.
2. Śniadania i obiadokolacje: Są zawsze: węedliny, sery, masło, pomidory... - podstawa. W innych hotelach tej kategorii mamy łososia (tu makrela), mamy soki do każdego posiłku - tu tylko do śniadania. Powinny być jogurty, dżemy, nutella, naleśniki, jajecznica - tutaj: jajka na miękko i kiełbasa. Na obiadokolacje spodziewaliśmy się solidnego kawałka mięsa (lub ryby - w końcu jesteśmy nad morzem) - tu widać zdecydowanie bardziej niskobudżetowe podejście: zapiekanka ziemniaczana z dodatkiem boczku, makaron, ryż.
3. Hotel nastawiony na Niemców. O ile nie ma nic złego w tym, że większość gości to Niemcy i usłyszenie Polskiej mowy to rzadkość, o tyle fakt, że na hotelowym wieczorku tanecznym Pan śpiewa głównie po niemiecku jest po prostu przykre. Po zwróceniu uwagi w barze, że może by tak jednak coś po polsku, usłyszeliśmy 2 piosenki i dalej znowu po niemiecku.
4. Obsługa średnio uprzejma. Raczej nie ma co liczyć na uśmiech. Prośby o dodatkowe ręczniki czy poduszkę spełniane są dosyć niechętnie. To dosyć nietypowe w obiektach tej kategorii. Szlafroki dla dzieci niedostępne.
5. Odkurzanie korytarza zaczyna się chyba o 8:00. Panie sprzątające pukały do nas już o 9:00 z pytaniem czy posprzątać pokój.
6. Doba hotelowa - do 10:00. Czyli w zasadzie spakować trzeba się z samego rana przed śniadaniem, żeby móc spokojnie zjeść.
7. Doliczanie 20zł za dobę za parking to żenada.
8. Położenie blisko morza - to fakt, ale w ogóle tego nie czuć. Widoki z hotelu żadne - na ulicę i Polo market.

• Data pobytu: październik 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, chudydm

Dziękujemy za poświęcony czas i dodanie obszernej opinii.
Podczas śniadań jajecznice serwujemy na życzenie Gości - wystarczy u kelnera zamówić. Jogurty, dżemy, nutella dostępne są na śniadanie codziennie.
Faktycznie - jeden dzień nieczynna była z powodu awarii sauna parowa - za co oczywiście przepraszamy - udostępniliśmy w tym czasie bezpłatnie saunę infrared.
Każda prośba Gościa, który zgłosi w recepcji chęć wydłużenia doby hotelowej do godz.12.00 załatwiana jest pozytywnie.
Zapraszam na kolejny pobyt do Hotelu Delfin w Dąbkach!

Zrecenzowano 13 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Wspaniała kuchnia. Wybór ryb robi wrażenie. Pokoje czyste -na prośbę dostaliśmy dodatkowy koc do spania. Do morza parę minut. Panie masazystki bardzo mile. Polecam parom, które szukają odpoczynku ze szczypta luksusu.

Data pobytu: wrzesień 2015, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, zosiavectra
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Łukasz C, Kierownik sprzedaży, Hotel Delfin Spa & WellnessOdpowiedź udzielona 7 października 2016

Dziękujemy za pozytywną ocenę.
Sezonowo w restauracji zmieniamy menu.
Wprowadziliśmy nowe zabiegi i rytuały SPA - posiadamy 10 gabinetów. Szczególnie polecamy Ajurwede.

Zapraszamy na kolejny pobyt!