Dąbki
Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Nasz pokój był ładny i wygodny. Perfekcyjna obsługa. Recepcja reaguje dosłownie na każde życzenie gości. Zabiegi wykonywane przez miłe i bardzo kompetentne Panie. Smaczna kuchnia. Basen i zabiegi są w części hotelowej. Ogromnym plusem jest spokojna okolica i niewielka odległość od morza.

Dziękujemy, gty12
Zrecenzowano: 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zrobiliśmy z mężem krótki wypad nad morze. Zarezerwowaliśmy domek. Mieliśmy ze sobą pieska. Było bardzo fajnie. Posiłki – bogaty wybór. Domki niewielkie, ale przyjemne, ładnie ulokowane. Panie na recepcji bardzo miłe, panie sprzątające ok. Z basenu nie skorzystaliśmy. W ofercie hotelu są zabiegi. My wybraliśmy masaże. Miłym zaskoczeniem dla nas był wieczorek taneczny. Odstresowaliśmy się i wróciliśmy do rzeczywistości. Zarezerwowaliśmy już kolejny pobyt.

Dziękujemy, KarMicz
Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Pojechałam z siostrami na weekend do obiektu BURSZTYN ... w piątek przy zameldowaniu poprosiłyśmy o ofertę SPA, otrzymałyśmy ulotkę i dostałyśmy informację, że możemy zgłosić się następnego dnia rano i umówić się na konkretny zabieg. Następnego dnia Pani z uśmiechem na twarzy powiedziała, że nie ma możliwości z korzystania z żadnych proponowanych zabiegów, ze względu na brak personelu (ani masażysty, ani kosmetyczki). Poza tym Niemcy obsługiwani są w pierwszej kolejności, a Panie sprzątaczki od 9 rano (gdzie wymeldowanie jest do 11 godziny) czekały już z wiadrem pod domkiem.. Niestety obiekt nie spełnił żadnych z naszych oczekiwań (w końcu jak się jedzie na weekend do SPA, a SPA nie funkcjonuje, bo nie ma personelu to trochę żenada). Jedyny plus to śniadanie w miarę (chociaż arbuz był krojony nożem od cebuli i tak tez smakował). Zdjęcia na stronie również nie oddają tego co jest w rzeczywistości (basen i jacuzzi straszą PRL-em). Szkoda, że muszę dać aż jedną gwiazdkę, bo najchętniej dałabym minus 5...

Dziękujemy, Emilia K
Zrecenzowano: 12 kwietnia 2019

Zarezerwowałam pokój w tym obiekcie, mimo informacji że wszystko opłacę na miejscu, hotel zablokował błyskawicznie środki na mojej karcie.... na moje pytania pracownik recepcji poradził zwrócić się do banku?! Poprosiłam o rozmowę z osobą, która może mi wyjaśnić sprawę, otóż dowiedziałam się NIE MA NIKOGO , a jak żeby inaczej . Szanowny pan / pani dyrektor Nikt gratuluję świetnego zarządzania!
Oczywiście odwołałam rezerwację, bardzo się cieszę że nie zdążyli mi zepsuć wypoczynku.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Olga O
Zrecenzowano: 28 marca 2019

Pokoje studio - upychane 4 osoby . Nie ma pokoi 1 -2 osobowych . Dwójki tylko dla małżeństw , często małżeństwa umieszczane są w studiach . Czajnik i telewizor za dodatkową opłatą / odpowiednio 30 i 105 zł / W pokojach dwuosobowych upycha się 3 osoby . Posiłki ; stoły bez obrusów , menu monotonne , mało owoców i warzyw , tylko ziemniaki - w czasie 3 tygodni 2 razy ryż i 1 raz kasza . W posiłkach dużo tzw. ''ulepszaczy" I o zgrozo !!!! Na tej samej stołówce inne menu dla Niemców i kuracjuszy prywatnych . My z NFZ - gorszy sort. Plusem jest baza zabiegowa /skromna/ i basen na miejscu . Fizjoterapeuci przyjemni , pielęgniarki i lekarze również . Panie na recepcji - już mniej . W pokojach słychać sąsiadów - ściany cienkie. Do morza i plaży 500-600 zł nie oświetloną alejką .

Termin pobytu: marzec 2019
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę