“DABKI-BURSZTYN-Sanatorium”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 4 dodatkowych witryn!
Bursztyn SPA & Wellness
Miejsce nr 1 wśród 6 hoteli w Dąbkach
Zrecenzowano 24 listopada 2012

Od 20.X. do 10 XI 2012 mialem przyjemnosc bycia w tym Sanatorium z żoną i parą przyjaciół
z Bydgoszczy.Dostaliśmy sie tutaj poprzez skierowania z NFZ.
Ogólne wrażenie z pobytu-BARDZO POZYTYWNE.Personel terapeutyczny,jak i kulinarno-
administracyjny bardzo miły,grzeczny i usłużny.Sam obiekt b.ładny,nowoczesny z pięknym
basenem i bazą zabiegową wydaje się,że na miarę potrzeb.Warunki zakwaterowania mieliśmy
b.dobre /pokoje 2 osobowe/.
Wyżywienie-to oddzielny rozdział.Jednym słowem-WSPANIAŁE-/the best/.
I te 4 kolacje w formie grilla z ławą szwedzką,pieczeniami i sałatkami - to coś niespotykanego
w innych Sanatoriach.Jednym słowem-chylimy czoła z podziekowaniami i pozdrowieniami
polecając gorąco ten Ośrodek wszystkim.
Henryk Bartos
z Bydgoszczy

• Data pobytu: listopadzie 2012, podróż ze znajomymi
28  Dziękujemy, Henryk B

Zrecenzowano 29 września 2012

Wybrałam wrzesień jako najlepszy czas na spędzenie urlopu i rehabilitację nad naszym polskim morzem. Hotel położony w miłym i ciekawym miejscu do plaży 600 metrów ale miło było pokonać ten odcinek do samych Dąbek 2km. Byłam zadowolona z miłej obsługi recepcji Hotelu Bursztyn, której dziękuję za spełnienie moich wszystkich życzeń odnośnie pokoi. Bardzo smaczne jedzenie -stół szwedzki, obiady podawane do stołu aż dla mnie za dużo.Panie rehabilitantki bardzo miłe, obsługa zabiegów na wysokim poziomie umiejąca języki obce i to się bardzo chwali. Dziękuję także Właścicielowi Hotelu Bursztyn i Patronie z Wrocławia za zorganizowanie wspaniałej wycieczki do Darłowa i Darłówka, więcej takich wycieczek z przewodnikiem i osobą która by organizowała atrakcje dla klientów Hotelu czyli pracownika Kulturalno-Oświatowego, którego Hotel Bursztyn powinien zatrudnić to moja taka uwaga. Dziękuję za towarzystwo także przemiłych i sympatycznych Niemców, którzy razem z nami świetnie się bawili na wieczorkach tanecznych...Urlop wykorzystałam w 100 procentach i polecam Hotel Bursztyn w Dąbkach-Bobolin także dla wszystkich rodzin z dziećmi, dużo atrakcji właśnie dla dzieci.Było miło i już pracuję ale na pewno kiedyś znowu powrócę do Dąbek i przemiłego Hoteliku Bursztyn..:)))

Wskazówka dotycząca pokojów: polecam pokoje typu deluxe i od strony Morza..:))
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: wrześniu 2012, podróż w pojedynkę
6  Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano 9 sierpnia 2012

Super hotel. Personel zawsze stara się profesjonalnie rozwiązać wszystkie problemy ( jeśli takie wystąpią, a należy to do rzadkości). Położenie ok "10 min spacerkiem " od morza ( a chodzę raczej wolno :), jest dobrodziejstwem, gdyż serwowane tutaj posiłki są naprawdę bardzo smaczne :). Duży teren wokół hotelu oraz mozliwość spędzenia wolnego czasu na zewnątrz stanowi dodatkowy atut wypoczynku w Bursztynie. Właściciele starają się zapewnić osobom wypoczywającym dodatkowe atrakcje (np. wieczorki taneczne). W hotelu jest basen i sala fitness, organizowany jest aqua-aerobic( byłam, polecam) .Uważam że czas spędzony w Bursztynie należy do bardzo udanych i na pewno wrócę tutaj za rok.

• Data pobytu: lipcu 2012, podróż z rodziną
6  Dziękujemy, Gosia K
Zrecenzowano 6 sierpnia 2012

Pokoje dla NFZ są 3-4 osobowe, na 3 piętrze, duszne i ciasne. Okna dachowe tylko uchylne. Nie ma możliwości wyboru pokoju 1- czy 2-osobowego. Kuracjusze NFZ traktowani są niewspółmiernie inaczej, niż wszyscy inni odpoczywający w tym hotelu. Moja ocena dotyczy wyjazdu częściowo opłacanego z NFZ, gdybym pojechała tam prywatnie, albo miała możliwość wyboru pokoju, istnieje prawdopodobieństwo, że mogłaby być pozytywna, ponieważ wszyscy inni goście byli traktowani jak GOŚCIE.

• Data pobytu: czerwcu 2012, podróż w pojedynkę
21  Dziękujemy, Anna I
Zrecenzowano 25 maja 2011

Bardzo klimatyczny i komfortowy hotelik połozony w doskonałej lokalizacji, oddalony od głównych dróg oraz hałasu, w parkowym zaciuszu. Bursztyn leży w odległości ok 10 min spacerkiem od plaży i ok 15 min od jeziora Bukowo. Spędziłem weekend w Bursztynie już po raz 2 i mam zamiar skorzystać z oferty domków letniskowych połozonych w parku hotelowym w sezonie letnim. Obiekt ma bardzo fajny basen z jacuzzi, sauny, oraz wiele atrakcji typu: boisko do siatkówki plażowej, koszykówki, kort tenisowy, chata grilowa dla gości, masaże, kosmetyczka oraz wiele innych. Głównymi atutami obiektu są komfortowe pokoje, położenie obiektu, doskonałe jedzenie, a przede wszystkim miły i profesjponalny personel. Polecam !!!

• Data pobytu: maju 2011, podróż służbowa
12  Dziękujemy, Primo1506
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Dąbki — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 1 km
Hotel Emocja SPA
Nr 2 z 16 w lokalizacji Mielno
Liczba recenzji: 52
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Bursztyn SPA & Wellness? Podziel się wrażeniami!

Bursztyn SPA & Wellness — dodatkowe informacje

Adres: ul. Bursztynowa 1 | Bobolin, Dąbki 76-156, Polska
Lokalizacja: Polska > Zachodnia Polska > Zachodnio-Pomorskie > Dąbki
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Spa Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 6 hoteli w Dąbkach
Zakres cen: 163 zł–376 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3,5-gwiazdkowy — Bursztyn SPA & Wellness 3.5*
Liczba pokoi: 57
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, Booking.com i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Bursztyn SPA & Wellness. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?