Jedzenie przepyszne, podawane w bardzo estetyczny sposób. Obsługa na najwyższym poziomie. Animator Erkan - bardzo sympatyczny, towarzyski, ze wszystkimi wczasowiczami utrzymuje kontakt i zachęca do udziału w animacjach. Budynek nie jest ekskluzywny, ale pokoje są codziennie sprzątane. Siłownia nie jest prawdziwa siłownią - rowerek, bieżnia, hantle tylko >14 kg, kilka maszyn, brak sztangi. Internet tylko w lobby i przy basenie. Droga na plażę bardzo przyjemna, plaża czysta z dużą ilością leżaków.

Dziękujemy, Wioletta M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Abdullah T, Guest Relations Manager, Sural GardenOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dear Guest,

We would like to inform you that we are very happy to have such a stunning feedback about our hotel. The feedbacks and advices of our guests are very important for us in order to develop our service quality.

Zrecenzowano: 11 września 2019

Super obsługa od recepcji poprzez managera,kierownika , kelnera, kuchnię i Panie sprzątające . Zawsze uśmiechnięci, pomocni, przyjaźnie nastawieni. Podziwiam pracę w takim upale i po tyle godzin. Hotel czysty,zadbany. Dużo zieleni. W basenie bez problemów można było popływać , morze parę minut od hotelu . Jedzenie pyszne i świeże.Serdecznie pozdrawiam całą ekipę hotelu .

Dziękujemy, AnnaP6175
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Abdullah T, Guest Relations Manager, Sural GardenOdpowiedź udzielona 12 września 2019

Zrecenzowano: 8 września 2019

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ten hotel. Jak tylko weszliśmy na recepcję zostaliśmy przywitani miło i sympatycznie. Pokoiki czyste sprzątane codzienne. Do jedzenia mam jedną uwagę. Za duuuużo. Człowiek by chciał spróbować wszystko a tu nie ma jak. Ogólnie pyszne i gorące(w przeciwieństwie do Bułgarii). Zdziwiony byłem bo gdy kończyło się śniadanie ok 9.50 a oni potrafili donieść jeszce gorącą jajecznica itp. Obiadki na plaży to sama przyjemność. Człowiek ruszy d..ę z hotelu. 5 min drogi. A po obiedzie można zostać nad morzem i korzystać ze snack baru przy plaży(pizza, hamburgery frytki, kawka, piwko itp. Animacje takie sobie. W ciągu dnia bardzo mało ale ma wieczór nawet ok. Można korzystać z sąsiednich hoteli Sural 5-gwiazdkowych, ale d..y nie urywa. Dużo ruskich a baseny może większe ale w garden są lepsze zjeżdżalnie. My byliśmy raz i tylko raz. Kelnerzy przemili. Po angielsku bez problemu można się dogadać. Basen trochę mały ale jak się przed śniadaniem ręcznik położy na leżak to miejsce jest. Dla dzieci mało atrakcji chociaż byłem z 4 latkiem i się nie nudził. Można skoczyć też na wycieczki. Bardzo fajna oferta jest na bazarze. Dużo taniej niż u rezydenta i gość mówi po polsku. Bazar ok 200 m od hotelu. I targować się trzeba i to ostro. Bo za fajne pieniądze można kupić fajne rzeczy. Opinie złe na temat tego hotelu mogę skomentować tak: Polak płaci, Polak wymaga. I spotkałem nawet takich co im się jic nie podobało. Cytat "my tu tylko śpimy a resztę czasu spędzamy w 5 gwiazdkowym albo na wycieczkach" i uwierzcie mi nie miałem ochoty już z nimi więcej rozmawiać. Nazwaliśmy ich bajkopisarze. I tacy tu wystawiają złe opinie. A jeśli chodzi o WIFI to nie jest takie złe. Na basenie i w recepcji jest ok a w pokojach licho. Ale moje zdanie jest takie że telefon na wczasach ma służyć do robienia zdjęć a nie do siedziena na necie.

Dziękujemy, Paweł J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Abdullah T, Guest Relations Manager, Sural GardenOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Zrecenzowano: 3 września 2019

Byłam w hotelu Süral Garden w lipcu z rodziną i przyjaciółmi. Budynek z zewnątrz i wewnątrz odnowiony. Nie wygląda tak jak na zdjęciach. Lepiej! Pokoje sprzątane codziennie. Pyszne jedzenie. Obsługa fantastyczna. Pozdrowienia z Polski dla całej obsługi Hotelu. Na pewno wrócimy!

Dziękujemy, zuza_098
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Abdullah T, Guest Relations Manager, Sural GardenOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Polecam wczasy w Sural Gardena w mieście side - colakli w Turcji. Spędziliśmy tam miłe chwile. Kuchnia i jedzenie było obłedne, obsługa miła i atmosfera również. Wszyscy zasługuja na pochwałę. Wieczorki na basenie były udane.Pokoje były okej czyste i zadbane.

Dziękujemy, Monika R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Abdullah T, Guest Relations Manager, Sural GardenOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Dear Guest,

We would like to thank you for your nice comments about our hotel. The feedbacks of our guests are very important so that we can improve our service of our hotels.

We will be very happy to see and host you once again at our hotels next time.