Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Byliśmy w tym hotelu w lipcu 2011. Bardzo fajna plaża, dobre jedzenie mały basen i brodzik.Pokoje wystarczające. Do plaży około 150 metrów przejście wąską alejką. Ogólnie byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Dariusz N
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Totalna porazka nie polecam a wrecz odradzam.Hotel tylko dla rosjan.Obsluga hotelu nieprzyjemna .Wszedzie i wszystko tylko po rosyjsku nawet animacje.Reszta gosci sie nie liczy.W hotelu totalna nuda.Wieczorami nie ma co robic

Dziękujemy, Margaret K
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Hotel umiejscowiony bardzo blisko plaży, obsługa hotelu bardzo miła, niestety jeżeli chodzi o czystość pokoi pozostawia to wiele do życzenia, a mianowicie jeżeli zostawimy napiwek jest ładnie posprzątany i wszystko uzupełnione, jeżeli nie damy napiwku nie jest zrobione nic jak zostawimy pokój tak do niego wrócimy. Jeżeli chodzi o basen bardzo fajny ale miejsca wokół niego bardzo mało co powoduje że trzeba z samego rana lecieć i rezerwować leżaki ręcznikami. Bliskość do plaży to duża zaleta ale czystość tej plaży to już inna kwestia. Jedzenie w hotelu bardzo dobre.

DUŻY MINUS
1. sejf w pokoju płatny,
2. do pokoju jest dawana tylko jedna karta magnetyczna co powoduje ze klimatyzacja nie działa jak nas nie ma w pokoju i zawsze trzeba schodzić na pokój razem bo w przeciwnym razie nie dostaniemy się do pokoju.
Ogólnie hotel godny polecenia.

Dziękujemy, Robert P
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Generalnie hotel nie należy do najgorszych, jedzenie bardzo dobre, obsługa bardzo miła. Pokój został wymieniony bez problemu ponieważ stała woda na podłodze w łazience. Pokoje nie są najnowsze ale na Boga kto jedzie na urlop żeby przesiadywać w pokoju!? Najważniejsze że w pokojach były lodówki nie było problemu z wymianą ręczników itd. Minusem była plaża -usytuowana jest tuż obok ujścia z kanału- woda najzwyczajniej śmierdziała przez co chodziliśmy na plażę z drugiej strony kanału- tam było ok poza tym że to już nie była plaża hoteli Seher więc nie było leżaków. Wifi działa tylko w recepcji ale uważam że na urlopie powinno się od tego odpocząć więc nie korzystaliśmy. piłeczki do ping ponga brak przez cały wyjazd-codziennie odpowiedź brzmiała -może będzie jutro. Dużą zaletą był bezpłatny hammam i sauna- myliśmy się z mężem nawzajem-super sprawa. Można wykupić hammam w hotelu obok Seher Sun resort&spa -gdzie Cię umyją i wymasują- 1,5h relaksu za 25e/os.super sprawa. Pobyt uważamy za udany.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, MariaK8953
Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Byliśmy w tym hotelu tydzień w czerwcu.
Plusy: pyszne, urozmaicone jedzenie, sauny w hotelu, bliskość do morza
Minusy: pokój (pierwszy przydzielony pokój był w starej części-w łazience grzyb na suficie plus lejąca się na głowę woda; po interwencji u rezydenta zamienili nam pokój w nowej części-pokój ok. tylko z widokiem na śmietnik i zaplecze kuchenno-magazynowe hotelu przez co duży hałas, ale po poprzednim pokoju byliśmy zadowoleni).
Wi-fi dostępne tylko w recepcji mimo informacji, że jest w całym obiekcie,
Generalnie bardzo udany pobyt, hotel oceniamy dobrze, przyjechaliśmy zadowoleni. Duży minus dla rezydentki TUI-brak pobytu w recepcji w ustalonych godzinach i co najważniejsze brak podanego bezpośredniego nr telefonu do niej, jedynym nr był nr do TUI w Polsce!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: najlepsze pokoje w budynku głównym
1  Dziękujemy, kingaa1981