Zrecenzowano: 7 lipca 2019

bardzo dobre miejsce na spędzenie urlopu! praktycznie codziennie animacje, imprezy, występy live, teatr, dyskoteki w pianie, cuda na kiju, hotel dba , żeby było co robić; jedzenia i picia do woli;brak internetu w pokoju ale za to szybki internet w lobby;kuchnia wypas, wspaniali i kreatywni kucharze i kadra, jedzenie pyszne, 100% zadowolenia z kuchni, gratuluję wyboru personelu;wyjątkowo słaby poziom językowy na recepcji, to coś u nas niespotykanego;obok hotelu pełno busików, jeżdżą co 5 min więc można organizować wycieczki w każdej chwili do pobliskich miejscowości;piękny ogród, piękny basen i blisko morze oraz piasek, gorąca woda w morzu;
pokoje odnowione, pokój z widokiem na morze jest rewelacyjny;wspaniały manager Selahattin, rzadko można spotkać kogoś tak miłego, pomocnego i na wysokim poziomie intelektualnym!gratulacje wyboru personelu - każda osoba na prawdę nam zaimponowała kulturą oraz pomocą i miła atmosferą (recepcja do przeszkolenia z zakresu języków obcych oraz wymagane lepsze sprzątanie w pokojach);blisko do bazarów jakieś 200m;hotel ma wspaniałe położenie w ogrodzie z palmami, bardzo dużo zieleni więc rewelacja, super basen, blisko do busów oraz bazaru, wszystko co trzeba,hotel przypomina trochę sanatorium ,na razie zasługuje tak na 3-4 gwiazdki natomiast cały czas prowadzone są tam zmiany i z biegiem lat będzie jeszcze bardziej unowocześniany; cudowne papugi hotelowe:)gorąco polecam hotel na wakacje. Dziękujemy za miły pobyt.

Dziękujemy, localhost85
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Abdullah T, Guest Relations Manager, Sural Saray HotelOdpowiedź udzielona 8 lipca 2019

Dear Sir,

We would like to thank you for your objective comments abour our hotel. We need your comments and feedbacks of course in order to improve our service quality.

We shared your feedbacks immediately with the necessay departments about your comments at Trip Advisor website.

We hope to see you at any of Süral Hotels in the near future.

Best Regards,

Alp Zafer İlkateş

Guest Relations Director of Süral Group Hotels

Zrecenzowano: 15 czerwca 2019

Zdecydowanie wiecej plusow niz minusow. 5* tureckich to nie 5* w europie. Cena jak najbardziej adekwatna do jakosci :) personel mily uprzejmy i pomocny. Bardzo urozmaicone jedzenie, zastanawiam sie co jedza w domu ci, ktorzy pisza ze bylo monotonne.. Brakowalo czegos w stylu snack baru z przekaskami miedzy obiadem a kolacja. Pokoje sprzatane codziennie. Basen czysty. Ratownik przy basenie. Morze rzut beretem. Woda cieplejsza niz w basenie :) piekna szeroka i piaszczysta plaza. Lagodne wejscie do morza. Wieczorne animacje dla doroslych. Brak animacji dla najmlodszych. bylem z 3 letnia corka ale mini plac zabaw i szalenstwa w brodziku jej wystarczaly. Mozna odwiedzac baseny w innych hotelach z sieci Sural. Cicha okolica. Bazarki 200 metrow od hotelu - jak zapewniaja sprzedawcy wszystko oridżinal:)

1  Dziękujemy, Piotr C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Abdullah T, Guest Relations Manager, Sural Saray HotelOdpowiedź udzielona 17 czerwca 2019

Dear Mr Piotr,

We would like to thank for your nice comments about our hotel. The guest comments are very important for us.We need them to develop our service quality.

We hope to see and host you once again at our Süral Hotels next time !

Best Regards,

Alp Zafer İlkateş

Guest Relations Manager of Süral Hotels

Zrecenzowano: 14 listopada 2017

Hotel jest dobry, chwilami bardzo dobry, ale mam parę minusów. Do WIFI ciągle trzeba się logować. Czasami było w pokoju.
Jedzenie było dla mnie bardzo istotne, bo jestem prawie weganką. Śniadania były dla mnie tragiczne, wyjątkowo jak na Turcję ubogie w warzywa (pomidory i ogórki). Po mojej interwencji pojawiła się sałata, natka pietruszki i zioła... Nie brakowało owoców, płatków do mleka, serów itp.
W hotelu byli głównie Niemcy, więc dużo było miejscowych kiełbasek, ale trafiały się nawet na śniadanie owoce morza. Generalnie na obiad i kolację były sałatki z owocami morza. Pierwszy raz w Turcji jadałam awokado. Ze względu na porę roku (pobyt na przełomie października i listopada) i mniejszą ilość gości obiady były serwowane w restauracji na plaży, co miało swój urok.
Kelnerzy z lekką nadwagą byli skoncentrowani na gościach z Niemiec. Rok temu byłam w Titan Select i tam obsługa kelnerska była rewelacyjna. Na koniec pobytu z przyjemnością dałam napiwek. W Sural Saray jest z tym problem. Wino lub piwo większość gości nalewali sobie goście.
Hotel jest położony na obrzeżach Side przy pięknej szerokiej plaży z łagodnym zejściem do morza.
W okolicy jest dużo zieleni. Nie ma tu gęstej zabudowy, więc goście mają dużo przestrzeni.
W TV nie ma polskich kanałów, są tylko niemieckie, rosyjskie i oczywiście tureckie.
Generalnie okolica bardzo spokojna, nie polecam tego hotelu rodzinom z dziećmi, bo brak dla nich rozrywek.
Basen kryty nie zachęcał do kąpieli, choć widziałam że z niego korzystano.
Przed hotelem przystaje dolmusz, którym można dojechać do antycznego Side albo Manavgat.
W hotelu wieczorem odbywały się pokazy taneczne dość ciekawe.

Termin pobytu: listopad 2017
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, stasia_stemasz-1972
Zrecenzowano: 27 maja 2017

Okolica bardzo spokojna, czysto i cicho, teren hotelu zadbany i posprzątany. Bardzo duża liczba leżaków zarówno na basenie jak i na plaży. Jedzenie można spokojnie ocenić na 5+, duży wybór, bardzo smaczne. Obsługa miła ale nie zbyt nachalna. Piękna plaża. 5min spacerem od hotelu dwa duże bazary. Zdecydowanie dla osób ceniących spokój, chociaż wieczorne animacje o dziwo mega ciekawe.

Termin pobytu: maj 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, KingaPr
Zrecenzowano: 4 lipca 2016

w hotelu suraj saray spędziliśmy tydzień - ostatni tydzień czerwca 2016
hotel ten otrzymaliśmy w zamian za sural hotel - z uwagi na to, że w wybranym przez nas terminie sural hotel niestety był nieczynny
nie polecam rodzinom z dziećmi - moj syn umieral z nudow
ZERO, TOTALNE ZERO ANIMACJI
rezerwowalismy hotel ze zjezdzalniami - zeby dziecko mialo odrobine rozrywki
niestety oba hotele ze zjezdzalniami - tj. syral garden oraz sural hotel byly w tym czasie zamkniete
gdyby nie sprzet do nurkowania - syn nie miałby co robobic
obsluga nie mowi po angielsku - gdyby nie to, ze w stopniu podstawowym znam niemiecki - nie otrzymalibysmy zadnej informacji
w hotelu sami niemcy a srednia wieku 75 i wiecej
na zjezdzalnie musielismy isc do sural resort - oddalonego o ok 10 min drogi deptakiem od hotelu, dzieki temu, syn mial okazję pobawić się z innymi dziećmi

Termin pobytu: czerwiec 2016
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl