Witam,
Mój pobyt to początek września 2019 ja, żona, córka 3,5 roku. Był to mój 7 all inclusive. Nie chwalę się, nie żalę chodzi o to że mam porównanie (swoją drogą to stwierdziliśmy że musimy dwa trzy lata odpocząć od tego typu wakacji bo w sumie wszędzie prawie to samo).
Przechodząc do meritum. Jest to hotel bezpośrednio przy plaży - na czym mi zawsze zależy. Jest to hotel, a nie bungalowy. Ma to swoje plusy i minusy. Z jednej strony wszędzie jest w miarę blisko, bary niedaleko od siebie. Z drugiej trochę gęsto.
Basen niewielki, ale to wiedziałem przed wyjazdem. Widać to zresztą na zdjęciach. Jak ktoś lubi dużo pływać to albo wcześnie rano, albo przed zmrokiem. W innych godzinach to raczej pluskanie z dzieckiem. Wokół basenu leżaki szybko zajmowane od rana. Nie ma jednak dużego problemu bo idąc w kierunku morza, po drodze są zjeżdżalnie z takim mini basenem dla najmniejszych i tam też jest dużo leżaków i miejsce zawsze się znajdzie. Generalnie jak napisałem na początku ośrodek jak pewnie wiele innych w swojej cenie.
Największy plus, to chyba plaża a zwłaszcza to, że idąc na nią po śniadaniu można tam siedzieć do kolacji ponieważ obiad jest serwowany także w barach na plaży. Ponadto od 11 do 16 można się raczyć Tureckimi naleśnikami z czekoladą, serem, kiełbasą lub pietruszką. Plaża jest duża i jest na niej mnóstwo ludzi, ale leżaków też jest mnóstwo. Zawsze się jakieś znalazły. Podobał mi się taki szczegół, że piwo lali non stop i stawiali na barze. Przez co nie trzeba było stać w kolejce. A schodziło szybko przy tej ilości osób.
Największy minus to jedzenie, zwłaszcza na kolacji. W godzinach 19:00 do 20:30 jest tam strasznie tłoczno. Restauracja jest dość mała. A co chyba najważniejsze jedzenie jest monotonne, potrawy często odgrzewane. Raz zdarzyło się nawet że sos był skiśnięty. Na śniadania na przykład jajecznicy się nie uraczy. Są jajka sadzone, na twardo, na miękko i omlety (na które zazwyczaj trzeba długo czekać), ale na przykład zwykłej jajecznicy nie ma.
Podsumowując. Hotel na 3+ tak jak jest w dotychczasowych ocenach. Jak ktoś lubi spędzać cały dzień na plaży to polecam. Jak ktoś jedzie i ważne dla niego jest dobre i urozmaicone jedzenie to nie polecam.

P.S.
Obsługa wszędzie oczekuje napiwków, ale w tym hotelu jakby bardziej.

1  Dziękujemy, Jan P
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

może faktycznie nie zasługuje na 5 gwiazdek bo jakies niedociągnięcia były,ale ogólnie czysto ,przestronnie a widoki z okien boskie . Moze w wekend troche głośno od strony basenu bo muzyka z hoteli obok sie przegłusza ,w tygodniu ciszej i spokojniej .Jedzenie pyszne i różnorodne .W hotelowym korytarzu bardzo gorąco i duszno brak klimy .Świetna lokalizacja nad morzem ok100m sprawia ze zamiast siedzieć w basenie woleliśmy isć od razu na plażę i kąpać sie w czystym morzu o tem ok30st

Wskazówka dotycząca pokoi: najlepsze widoki od strony morza zdecydowanie
1  Dziękujemy, Tomasz G
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo dobry, czysty. Pokoje codziennie sprzatane. Personel przyjazny, pomocny i uśmiechnięty. Plaża bardzo blisko piękna, szeroka, piaszczysta. Od rana do nocy smacznego jedzenia pod dostatkiem, każdy znajdzie coś dla siebie. Animatorzy bardzo sympatyczni i uśmiechnięci zapewniali nam wiele rozrywek. Polecam wszystkim, którzy chcą wypocząć i miło spędzić czas.

2  Dziękujemy, elab827
Zrecenzowano: 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

W hotelu mieliśmy przyjemność gościć w terminie 8-16.05.2019. Pokój który otrzymaliśmy w zupełności spalnial nasze wymagania. Może nie był zbyt duży ale mieściły się w nim 3 łóżka (1 małżeńskie i 1 pojedyncze) duże biurko, lodówka, zabudowana szafa i łazienka z duża kabina prysznicową toaleta i umywalką. Dla mnie najważniejsze że bylo czysto i codziennie sprzątane. Codziennie również była uzupełniana woda i wymieniane ręczniki. Ręczniki basenowe wymieniane raz na 7 dni ale dla nas to nie był żaden problem :) Basen w hotelu duży (ale prócz głównego basenu są jeszcze 2- jeden dla dzieci i jeden kameralny usytuowany na tyłach budynku). Jedzenia bardzo dużo i różnorodny wybór (może mogłoby być trochę więcej owoców ale to kwestia gustu). Do piaszczystej, hotelowej plaży bardzo blisko. Bardzo blisko na targ (i to nie jeden ;)) i na przystanek skąd można pojechać do Side i Mangavat. Obsługa przesympatyczna i bardzo pomocna. W hotelu sporo Niemców i Rosjan, ale Polacy i tak stanowili większość ;). Drinki nie były "oszczędne" i różnorodne. Dużym plusem jest fakt że można korzystać ze wszystkich atrakcji we wszystkich 3 hotelach Seher (posiłki i napoje tylko w hotelu w którym się zamieszkuje) ale baseny, animacje itp dostępne. My jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu i ciężko nam się na coś uskarzac, choć może faktycznie hotel zasługuje na 4+ gwiazdki a nie 5. Osobiście POLECAM

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, Justyna P
Zrecenzowano: 18 października 2018

Byliśmy w tym hotelu w 2. połowie września z 2 dzieci. Hotel ogólnie ok ale na pewno nie jest to 5 gwiazdek, max.4*. Myślę że za podobne pieniądze lepiej poszukać czegoś lepszego. Pokój rodzinny to 2 pomieszczenia oddzielone przesuwnymi drzwiami, jedyne zastrzeżenie to widoczne w łazience na suficie ślady pleśni/grzyba, poza tym pokój był ok. Jedzenie dosyć smaczne, ale wybór potraw mógłby być większy, bardzo rzadko w ciągu tygodnia pojawiała się jakaś nowa potrawa. Owoce niestety niesmaczne i mało dojrzałe, jakby były z "drugiego sortu". Obsługa baaardzo nastawiona na napiwki, o wiele bardziej niż w innych tureckich hotelach w których byliśmy, po angielsku mówili bardzo słabo,a Polaków obsługiwali raczej z konieczności. W okresie w którym byliśmy 90% gości to byli niemieccy emeryci, co skutkowało tym że w restauracji przy posiłkach leciała muzyka poważna (która nie każdemu musi odpowiadać) a rano przy basenie wszystkich witała piosenka "Guten Morgen Sonnen Schein" ;-). Nie było praktycznie możliwości zjedzenia posiłku na zewnątrz bo wszystkie stoliki na dworze były już zawczasu zarezerwowane dla Niemców.
Plaża tuż przy hotelu ale trzeba wziąć pod uwagę że jest naprawdę bardzo szeroka, więc do morza wbrew pozorom nie jest wcale tak blisko. Na plaży i w morzu tłoczno bo plaża jest wspólna dla wszystkich 3 hoteli Seher. Plusem były posiłki na plaży plus tureckie placki. Stan placu zabaw i zjeżdżalni pozostawiał wiele do życzenia, widać że hotel jest już nadgryziony zębem czasu.
Podsumowując hotel nie był najgorszy ale my byśmy już tam więcej nie wrócili.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, agorka85