Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Na początek do Turcji jeździmy od kilku 5-6 lat. Na początek miłe zaskoczenie przemiły uczynny recepcjonista - Deniz. Super pokój super widok super recepcjonista. Dostaliśmy lepszy pokój lub apartament (to bardziej prawidłowe stwierdzenie) z widokiem na morze i góry. W Delphinie płaciłem za widok na morze dostałem na drzewa i hałas znad basenów. Poprzednio klitka 27m teraz apartaent. Poprzedni wypad i te wakacje nie ma porównania. Alhambra Palace najlepszy hotel w Turcji w jakim byliśmy. Jedzenie rewelacja. Owoce morza, krewetki, ryby, kurczak na 1000 sposobów. Super jedzenie przy basenach.
Polecam restauracje na plaży na lunch (nie wpuszczają w kąpielówkach :-) ). Restauracja główna SUPER!!!
Serwis jak pisałem 6/5 pierwszy z hotel gdzie nie mieliśmy się do czego przyczepić (ilość osób 2=2)
Jedzenie - smaczne, różnorodne. Nigdy nie czekaliśmy za stolikiem (zdarzało się że zwinęli mi talerze gdy poszedłem po sałatkę). Szew sali moment załatwia stolik.
Bary - bez kolejek dobre drinki, najlepsze dwóch barmanów w barze przy recepcji - zawsze uśmiechnięci
Pani od szampana - zawsze witająca każdego z uśmiechem.
Sklepy w hotelu - odzieżowy super wyposażony niby droższy ale bdb jakość.
Skóry - jeżeli ktoś jest zainteresowany skórami sklep w hotelu to tylko wystawa - 5 min i podjeżdża bus do 3-piętrowego centrum ze skórami w bdb cenach. Dojazd za free odwóz też.
Hotel - jak pisałem najwyższa klasa pokoje 5/5, Serwis - 5/5, jedzenie 5/5.
Animatorzy nie pozwalają się nudzić, moment wyławiają samotnych (lub zamyślonych gości) Pozdrawiam Orhana i Reciepa.
SPA - SUPER!!!
Podsumowując bardzo dobry hotel dla rodzin z dziećmi. Nie ma podziału na lepszych lub gorszych gości. Następnym razem wyjazd do Turcji - 100% Royal Alhambra Palace 5/5 w każdym szczególe.

1  Dziękujemy, Tomek T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RoyalAlhambraPalace, Halkla İlişkiler Müdürü, Royal Alhambra PalaceOdpowiedź udzielona 18 lipca 2019

Dear Tomek ,
Thank you for the review of our Hotel .We are glad that you enjoyed your stay and hope to see you again very soon.

info@royalalhambrapalace.com

Zrecenzowano: 2 lipca 2019

W tak luksusowym hotelu to jeszcze nie byliśmy...w hotelu o tak wysokim poziomie pod każdym względem.Jedzenie rewelacja codziennie coś inego.Obsługa na najwyższym poziomie ,wszyscy mili pomocni uśmiechnięci ..pokoje duże przestronne codziennie posprzątane czyściutko w całym hotelu.Mnóstwo dodatkowych atrakcji dla dzieci w każdym wieku a wieczorami atrakcje dla wszystkich pokazy ,przedstawienia, muzyka na żywo, white party przy plaży wszystko dopracowane ....Plaża szeroka czyściutka piaseczek łagodne wejście do morza błękitna przezroczysta woda ,piękne zachody słońca.Dużo leżaków które sa codziennie z rana są myte.Hotel urządzony z przepychem na styl pałacowy ,animatorzy zapewniają super zabawę od samego rana.Przy basenach bary ,jedzenie 24h wszystko czego zapragniemy w tym hotelu dostaniemy.Pobyt w tym hotelu oceniamy na 10 gwiazdek to naprawdę rewelacyjny hotel pod każdym względem.Jeśli komuś zależy na super wakacjach w super hotelu z lunaparkiem atrakcjami dla wszystkich z przepysznym jedzeniem wspaniałą obsługą to właśnie ten hotel jest tym hotelem który wszystkim będziemy polcać.Dziekujemy za tak wspaniały pobyt .Do zobaczenia...wrócimy na pewno
Nasz pobyt 24.06-01.07 pokoj 8313 piękne widoki z tego pokoju

1  Dziękujemy, Marlen M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RoyalAlhambraPalace, Halkla İlişkiler Müdürü, Royal Alhambra PalaceOdpowiedź udzielona 9 sierpnia 2019

Dear Marlen ,
Thank you for choosing to stay with us and for sharing your experience on Tripadvisor.
It was a pleasure for us to read that you enjoyed your stay and spent a great holiday here.
We are looking forward to see you again.

info@royalalhambrapalace.com

Zrecenzowano: 28 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Niesamowite wczasy. Animatorzy dostarczają cały czas nowych atrakcji, nie sposób się nudzić. Jedzenie przepyszne i różnorodne. Dostępność do morza oraz bary zaraz przy nim. Polecam każdemu kto zamierza spędzić czas w Turcji.

Dziękujemy, Daniel Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RoyalAlhambraPalace, Halkla İlişkiler Müdürü, Royal Alhambra PalaceOdpowiedź udzielona 30 maja 2019

Dear Daniel ,

Thank you for the great review of our hotel.

We are glad that you enjoyed your stay and hope to see you again very soon.

Zrecenzowano: 22 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel pięknie położony ze wspaniała plaża, długa, szeroka, piaszczysta. Pokoje duże, pięknie urządzone. Najlepsze jedzenie ze wszystkich hoteli w których byliśmy, ogromna różnorodność.
Hotel bardzo rozrywkowy, codziennie wieczorem atrakcje do tego wspaniali animatorzy :)

Dziękujemy, 876dariab
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RoyalAlhambraPalace, Halkla İlişkiler Müdürü, Royal Alhambra PalaceOdpowiedź udzielona 27 maja 2019

Dear Guest ,

Thank you for the great review of our hotel! We are glad that you enjoyed your stay and hope to see you again very soon.

Zrecenzowano: 21 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel czysty zadbany, jedzenie pyszne kazdy znajdzie cos dla siebie. Pokoje duze codziennie sprzatane. Wystarczajaca ilosc lezakow na basenie i plazy. Plaza piaszczysta dluga i szeroka mozna wybrac sie na dlugi spacer. Hotel polozony 10 km od side troche na uboczu. Co 10 min dolmusz do Side cena 9 lir 2 os. Hotel zdecydowanie godny polecenia. Animatorzy super. Szczegolne pozdrowienia dla Iboo

2  Dziękujemy, N8175FZdamianm