Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Wszystkie opinie dodane na przełomie lipca i sierpnia 2019 są zgodne z prawdą. My mieliśmy dostać pokój familii room no i wylądowaliśmy w pokoju 1401- suterena. W przedpokoju łóżko piętrowe dla dwójki dzieci, sufit na wyciągnięcie ręki przy moim wzroście 160 cm. Nad łóżkiem piętrowym śmierdząca klimatyzacja łóżko górne z pewnością nie do wykorzystania do spania, ponieważ można nabawić się klaustrofobii. W drugim pokoju łózko sypialniane z wejściem do jakiejś niewielkiej pakamery, gdzie stały dwa krzesła plastikowe. Okno w tym pokoju to niewielki trójkątny świetlik, przez który, żeby zobaczyć co jest za oknem trzeba było stanąć na krześle. Za oknem niesamowity widok- bordowa wypłowiała ściana drugiego budynku i klimatyzatory. Następnego dnia po awanturze z Panią rezydent Natalią przenieśli nas do nieco lepszego pokoju 1403. Były to dwa przechodnie pokoje. Pierwszy pokój miał niewielki balkon, no a drugi brudny nieotwierany świetlik w kształcie trójkąta o wymiarach mniej więcej 30x30x30. Łazienki z grzybem, fugi tak brudne, że aż nie masz ochoty korzystać z takiej łazienki. Drzwi tłuste, brudne to samo tyczy się okien firanek, zasłonek i materiałów które spełniają funkcję obiciową na łóżkach. Ściany poobdrapywane brudne, pod łóżkiem i tam, gdzie sprzątaczki mają ciężko się dostać nie sprzątane chyba od początku istnienia hotelu. Stołówka- wszędzie widać tłuste plamy- na drzwiach wejściowych, na drzwiach do kuchni, okna brudne firany zasłony nie prane od nowości. Śniadania monotonne codziennie to samo. Obiad i kolacja już w nieco lepszym wydaniu, ale szału nie ma. Owoce non stop te same: jabłka, śliwki arbuzy i melony. Na plaży ogólny tłok; jak rano przed 10:00 nie pojedziesz to zapomnij o leżakach. Zamiast parasoli ciąg poobrywanych, obskurnych zadaszeń przeciwsłonecznych. Na temat animacji nie będę się wypowiadała, ponieważ nie korzystamy z tego typu zajęć. Jednym słowem najgorszemu wrogowi nie poleciłabym tego hotelu. Nie dała bym mu nawet dwóch gwiazdek.

2  Dziękujemy, bhppss

Lukasz Jaskolski
1/5
5 godzin temu na stronie Google
Szanowni Państwo
Właśnie dzisiaj wróciłem z całą rodziną z tego hotelu
1. Hotel jest 4 gwiazdkowy a nie 5 nawet w łazienkach panie sprzątaczki dawały informacje
2. Wszędzie grzyb i śmierdzi, łazienki zagrzybiale, kilka razy prosilismy recepcję i Panią rezydentke Natalie o usunięcie tego zapachu ale nikt nawet nie zerknal
3. Zdarza się że brakuje pokojów, byliśmy świadkiem jak 3 rodziny zostały zakwaterowanie razem ponieważ nie było pokoi,
4. Suterenea to pokój na ostatnim piętrze , nowo przyjezdne rodziny jak hotel nie posiada pokoi są kwaterwowane w pokoju na ostatnim piętrze bez okien ( podczas naszego pobytu 2 rodziny pierwszy dzień tam spędziły a następnie po kłótniach były przenoszone)
5. WiFi - to jest kpina, tylko działa w obrębie recepcji - bardzo wolno, w pozostalych pomieszczeniach tj pokoje, lobby itd nie działa ani nie ma tam zasięgu
6. Jedzenie - dużo ale monotonne
7. Niestety nie wszystko jest myte wszędzie tluszcz, np na maszynach do kawy, drzwiach itd
8. W tym hotelu przebywa 90 procent gości z Rosji, obsługa hotelu tylko posługuje się tym językiem. Czyje się jak w ośrodku zamkniętym dla Rosjan.
Na plus obsługa kelnerska plus transfer na plażę, czasami brakuje leżaków i trzeba wracać Ośrodka dla Rosjan :) bo z hotelem nie ma to nic wspolnego
Moglbym jeszcze bardzo dużo pisać ale niestety to zastalismi i jesteśmy bardzo rozczarowani

Dziękujemy, Resort500437
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nigdy więcej, przepraszam ale łagodniej nie można, ruskie bractwo ubliża Polakom. Młody Turecki ch.m w SPA jest dla Polaków wyjątkowo niegrzeczny, śniadania koszmarne. Obsługa hotelu oprócz wymienionego wcześniej młodego buraka Turka w SPA, stara się bardzo. Animacje po polsku chyba żarty. Tony marnowanego jedzenia przez ruskie bractwo. Bra dobrej atmosfery wypoczynku. Stanowczo odradzam a 5* to bardzo duża przesada.

1  Dziękujemy, Konpolski1234
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Pierwsza podstawowa zasada o wszystko się dopytać doprosić, bo nie dostaniesz tego co masz w standardzie. W rozmowach z innymi klientami się to potwierdza. Kwaterunek rodzina 3 osobowa otrzymujesz jedną kartę do pokoju o drugą należy się upomnieć, również otrzymasz jedną kartę na ręcznik plażowy a dwa pozostałe ? dostaniesz ale dzień później lub po wyproszeniu w recepcji. Na pierwszy ogień otrzymacie pokoje na poddaszu (37 stopni w nocy) po ko konkretnej rozmowie z rezydentką udaje się załatwić zmianę pokoju. Pokoje które miałem przyjemność zobaczyć były czyste i nasz w następnych dniach był sprzątany.
Restauracja sprzątana niestety zastawa w połowie u szczerbiona/zniszczona ilość stolików do osób przebywających za mała, kelnerzy za to zrobią swoje aby się pozbyć gości (zabiorą talerz z przed nosa nawet w trakcie spożywania posiłku) Bary zewnętrzne zastawa plastikowa nawet w barze wieczornym, zrozumiany jest plastik przy barze na plaży i w barze przy basenie. Jedzenie smaczne kucharze robią porządną robotę. Animacje wieczorne w każdym języku tylko nie w Polskim niestety i miernej jakości. Plaża jest OK.

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach klima ustawiona z nawiewem prosto na łóżka. Unikać pokoi na górnych piętrach małe balkony i popsute klimatyzatory.
Dziękujemy, Miki_7219
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Ludzie, wierzcie w recenzję. Hotel absolutnie nie zasługuje na 5*, a już na pewno nie na 4. Upadająca infrastruktura, w łazienkach pleśń, nieprzyjemny zapach, widać sporo niedoróbek w pokojach. Nawet plaża - byłaby ok, gdyby ktoś ją sprzątał, a tak - człowiek bał się przejść po piasku, aby nie wbić sobie coś w nogę.
Posiłki - śniadanie porażka. Jak może w hotelu 5* na śniadanie być tylko biały chleb i jakieś drożdżowe bułki, jajka tylko sadzone i gotowane (zimne), Na obiad dla dzieci zimne frytki (robią je chyba parę godzin wcześniej). Porażką też była restauracja a`la carte. Przekąski - stare, nie dało się tego jeść. Główne danie - baranina, zimne frytki, surówka. Szkoda było czasu i zachodu.
A już było meldowanie gości w tymczasowym pokoju, bo właściwy był jeszcze zajęty. Przyjeżdżamy (mamy zarezerwowany za dodatkową opłatą dwupokojowy apartament) i dowiadujemy się, że nasz apartament jest jeszcze zajęty i będzie wolny dopiero za dwa dni. Meldują nas w pokoju 4-osobowym z łóżkiem piętrowym - brud na ścianach, poplamiona wykładzina na podłodze, pleśń kilkucentymetrowa w łazience. W holu głównym wyłączana klimatyzacja, a dodam, że tylko tam działało wifi. W barze drinki tylko podstawowe, czyli wódka z colą itp. Gdy poprosiłam, aby z tych ich alkoholi zrobili mi sex on the beach - kazali dodatkowo płacić - ??? w hotelu 5*???? Co to jest?
Rezydentka przyjechała, przeprosiła za zamieszanie z pokojami i wzruszyła ramionami. Ogólnie niekompetentna osoba, podała tylko numery telefonów i przeszła do wycieczek. Żadnych rad, jakiś uwag. Porażka!
Najgorsze biuro Coraltravel, a hotel zdegradować do max 3*

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje od strony basenu pierwszego narażone są na hałas do późnyxh godzin po północy.
Dziękujemy, Ewa910