Zrecenzowano: 23 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel Yuce len to idealne miejsce dla osób które nie przepadają za tłumem. Kapleks jest niewielki, otoczony miękka zielenią, blisko morza. Miejsce jest ciche a w okolicy znajduje się mała nadmorska miejscowość z promenada i sklepikami.
Plaża piaszczysta i powolnym i delikatnym zejściem do wody. Leżaki na plaży bardzo wygodne.
w okolicy również piękne tereny zielone.
Miejsce idealne zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla par szukających spokoju.
Różnorodne opcje jedzenia w trzech restauracjach sprawiają że właściwie nie masz potrzeby opuszczania hotelu.
Bardzo miła obsługa!
Zdecydowanie miejsce godne polecenia na wakacyjny wypoczynek, aż żal że wakacje mijają tak szybko :)

Termin pobytu: wrzesień 2015
1  Dziękujemy, karolinak831
Zrecenzowano: 30 grudnia 2015 z urządzeń przenośnych

Polecam Hotel Yucelen - bardzo dobre miejsce zarówno dla pary jak i rodziny z dziećmi. Bardzo przytulny, zielony kompleks z łagodnym zejściem do morza, wydzieloną plażą i kąpieliskiem. Jedzenie bardzo dobre choć mogło by być trochę bardziej różnorodne. Obsługa bardzo miła.

Termin pobytu: czerwiec 2015
1  Dziękujemy, Maciej K
Zrecenzowano: 13 września 2015

Tak chętnie wrócilibyśmy ponownie do tego hotelu. Położony w przepięknej okolicy, góry zatopione w morzu, krystaliczne źródło przepływające przez jego teren, mnóstwo zieleni, cudowny ogród. Wszystko to sprawia, że już teraz tęsknimy za tym urokliwym miejscem. Pokój czysty, nie zbyt duży, ale jak dla Nas wystarczający, codziennie sprzątany. Posiłki pyszne, urozmaicone, a obsługa...rewelacja! Plaża może nie za duża, ale czysta. Ma swoich czworonożnych "stróżów". Psy nie są agresywne, wręcz przeciwnie. Okolica spokojna, bez dyskotek, idealna dla osób szukających prawdziwego odpoczynku. Jest gdzie pospacerować i odpocząć od zgiełku dnia codziennego. To co zastaliśmy na miejscu w zupełności zgadza się z ofertą biura podróży. Zdjęcia nie odzwierciedlają prawdziwego uroku tego miejsca jakim bez wątpienia jest Akyaka i hotel Yucelen. Polecamy!!!

Termin pobytu: wrzesień 2015
Dziękujemy, arturanna
Zrecenzowano: 9 września 2015

Za kilkadziesiąt lat usiądę przy kominku, wezmę zdjęcia do ręki i zacznę opowiadać swoim wnuczkom o hotelu Yucelen. Otoczonym przez ciszę, pomiędzy górami i morzem. Z miłą obsługą, smacznym i świeżym jedzeniem. Będę wspomniał miejsce w którym odpocząłem wraz z rodziną od zgiełku miasta i obowiązków, od hałasu dyskotek, zasłuchując się w szum fal i obserwując góry. Będę wspomniał przemiłego Egberta który zawsze służył pomocą. Ale zanim to nastąpi postaram się tam wrócić i sprawdzić czy to nie był sen.

Termin pobytu: czerwiec 2015
1  Dziękujemy, malecgrz
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2015

Hotel na piątkę z plusem. Spędziłem tydzień w Yucelen z rodziną, czuliśmy się wspaniale. Pokój,łazienka sprzątana codziennie, posiłki bardzo smaczne! Każdy znajdzie coś dla siebie. Basen i plaża bardzo ładna, nie brakowało leżaków. Hotel położony w przepięknym ogrodzie.Nie było najmniejszego problemu z komunikacją z obsługą. Polecam, my na pewno wrócimy!!!

Termin pobytu: sierpień 2015
4  Dziękujemy, Alek_Milowka