Zrecenzowano: 21 września 2018 z urządzeń przenośnych

Byłem w tym hotelu przez tydzień wraz z dziewczyną i 4 znajomych. Ogólnie widoki piękne, duży plus promenada i dostęp do morza na terenie hotelu. Jedzenie na 4, spodziewałem się wiecej tureckiej kuchni, oraz owoców morza, tak to wszystko na jedno kopyto, parówki z rana, które są w salatce na obiedzie ktora nastepnie ląduje w zapiekance wieczorem, kurczak czuć że ogrzewany 3 razy i wyciągnięty jak z rosołu, owoce i warzywa obroniły honor hotelu. Animacje bardzo fajne, Animator Ozzy najbardziej pocieszny i sympatyczny. Największy minus Rosjanie, wszystko w języku rosyjskim, obsługa tylko mówi w języku rosyjskim, gdyby nie pogoda to czasem czuć można było się bardziej jak w Rosji niż w Turcji. Pokoje moim zdaniem bardzo ok, sprzątane codziennie, czyste, zadbane. Drinki słabe, jak się rzuci dolara to dopiero wtedy można poczuć coś alkoholu. Byliśmy tam za pośrednictwem coral wezyr, pani rezydentka na spotkaniu jak to zawsze bywa tylko chciała sprzedać wycieczki, a z informacji jakie np dawała o hotelu to były nie aktualne. Przykładowo powiedziała że jeżeli ktoś jest dłużej niż tydzień w hotelu to przysługuje mu darmowa kolacja al'a carte co niestety nie obowiązuje od 2 lat, jej informacje o dojazd ach do bodrum też nie były do końca prawdziwe, gdyż mówiła że bezpośrednio spod hotelu dojedziemy do bodrum busem który kursuje co 30 min i koszt tego to jakieś ~5 lir, bus kursuje co prawda ale do dworca w gundogan gdzie trzeba się przesiąść do innego busa do bodrum, koszt pierwszego to 3.25 lira, drugiego ~6 lir. Polecam bardziej płacić w lirach niż w dolarach czy euro bo bardziej się opłaca. Reasumując za te pieniądze ok, jednakże wszystko dało by się znieść, tylko najbardziej uciążliwe był fakt że wszystko było robione pod Rosjan.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, ElpapoDonPorte
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2018

W hotelu bardzo brudno, szwankująca klimatyzacja posklejana taśmą klejącą i niedziałająca lodówka w pokoju to problemy na porządku dziennym. Przy dziecięcym baseniku jest totalny chlew - uwaga dzieci mogą złapać bakterie. Jedzenie przy basenach i na plaży to tylko: frytki, hamburger, kurczaczki w panierce i słodkie soki. Napoje sa serwowane w plastikowych kubkach wielorazowego użytku!!!!!! Dramat!!

Wskazówka dotycząca pokoi: najlepiej zamawiać pokoje w hotelu głównym, nie w domkach - tam jakość jest najniższa.
Termin pobytu: lipiec 2018
2  Dziękujemy, Katarzyna P
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

tylko ruska wódka i wygazowany efes wielorazowe plastikowe kubki myte w zlewie wraz ze szmatką do wycierania blatu. 10 dni meczarni z bólem brzucha calej rodziny. Mój syn wymiotowal i miał biegunkę, zresztą nie tylko on. Obsługa rozmawia tylko po rosyjsku, pracuje tu za karę.
Napisaliśmy na miejscu reklamację i uzyskaliśmy taką odp. Od Coral Trawel
Informujemy, iż zakupił Pan pokój typu „club room”, który zgodnie z opisem znajduje się w budynkach aneks:

w 15 trzypiętrowych aneksach:

·         pokoje club dla max 4 os.

·         pokoje rodzinne dla max 4 os. (2 pokoje połączone drzwiami)

Ponadto podkreślić należy, iż budynki tego typu, zgodnie z rozdziałem „Przygotuj się do podrózy” wskazano: „Budynek anex - budynek znajdujący się na terenie kompleksu hotelowego lub w jego bliskiej odległości (na przykład oddzielony ulicą), usytuowany na uboczu, oddalony od budynku głównego i infrastruktury hotelu (np. restauracji, basenu). Może on różnić się standardem, wyglądem i wyposażeniem w stosunku do budynku głównego. Pokoje (np. ekonomiczne, promo, promocyjne, anex, ROH) znajdujące się we wskazanym budynku są najczęściej w promocyjnej cenie”.

Tym samym otrzymał Pan prawidłowe zakwaterowanie.

Zapłaciliśmy za pobyt blisko 10tys. zl. Za 2os+ 6 letnie dziecko. Więc to nie mało. Będziemy domagać sie rekompensaty.
Omijajcie ten pgr z dala oraz biuro coral trawel.

Termin pobytu: sierpień 2018
4  Dziękujemy, tomaszek0021
Zrecenzowano: 26 lipca 2018

Właśnie wróciliśmy 26.07.2018 z Turcji gdzie spędziliśmy tydzień w tym hotelu (na szczęście) nie chcę marudzić ale hotel nie zasługuje nawet na 4*, oczywiście widoki piękne, jedzenie każdy mógł coś wybrać ogólnie smaczne i na tym bym zakończył zalety hotelu, pokoje- widzieliśmy kilka wszędzie grzyb (byliśmy w budynku głównym) nie wszędzie działa klimatyzacja, w bungalowach zapach z kanalizacji, obsługa sprawia wrażenie jakby była na torturach, zmiana pokoju po przybyciu dopiero po wielkiej rozróbie, co zajęło aż dwa dni (4 osobowa rodzina zakwaterowana w pokoju dwuosobowym), nikt nie widzi problemu, brak wody w butelkach, tylko płatna, zimne frytki w snack Barze też nie stanowiły problemu. W późniejszym terminie dołączę kilka zdjęć. Opieka rezydenta z biura coral travel to sprzedać wycieczkę, na pozostałe kwestie rozkładają ręce. Mógłbym jeszcze długo pisać, ale mam nadzieję, że pomoże to komuś podjąć decyzję w wyborze miejsca wypoczynku. Osobiście odradzam

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, tomek25640
Zrecenzowano: 22 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Właśnie wróciliśmy z Turcji, przebywaliśmy w hotelu tydzień, powiem tak, hotel stanowczo nie zasługuje na 5 gwiazdek.

Zalety:
Pięknie położony hotel, piękne widoki, obsługa w porządku chodź posługują się tylko językiem tureckim i rosyjskim co bardzo utrudniało kontakt. Jedzenie ok, chodź trochę monotonne śniadania, brak owoców morza co bardzo mnie zdziwiło. Pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane również codziennie, pościel w ciągu pobyty tygodniowego zmieniana raz. I to na tyle dobrego.

Wady:
Pokoje małe, stare materace, łóżko stało na kamieniach bo nie było nóżek,telewizor w pokoju odbierał tylko jeden kanał turecki i trzy rosyjskie, brak balkonu/tarasu, alkohol słaby, tylko piwo i mało procentowe drinki, barmani bardzo nie mili, dasz kasę w rękę to możesz liczyć na więcej alkoholu w drinku, obiady/ kolacja - dla mnie jest to jedna wielka porażka, ponieważ trzeba walczyć o stolik, brak klimatyzacji, długie kolejki po jedzenie.Animacje bardzo słabe tylko w języku rosyjskim, za dodatkowe atrakcje np. malowanie twarzy dzieciom, zajęcia plastyczne płatne 10$, bingo 5$ kasa, kasa. Walka o leżaki przy basenie
jak rownież nad morzem. Hotelu osobiście nie polecam bo można się w nim tylko zmęczyć o wszystko trzeba walczyć. Moja ocena to marne 3*. Załączam fotki aby uratować ten hotel tylko za położenie
Aneta S. Gdańsk

Termin pobytu: czerwiec 2018