Hotel cudowny mnóstwo zieleni widok zapiera dech w piersiach. czysto, obsługa bardzo miła uprzejma animatorzy przevcudowni naprawdę nie ma się do czego doczepić..taka wisienka na torcie ten hotel .polecam dla wszystkich ..chętnie tam wrócimy..dziekujemy za wszystko i pozdrawiamy.lena

1  Dziękujemy, Marlena S

Byłam w hotelu w sierpniu 2019. Przepiękne widoki, zadbany teren, zielono, czysto. Turkusowe morze i widok na Kos. Fantastyczne baseny, zjeżdżalnie dla dzieciaków i dorosłych super zabawa. Nigdzie nie ma tłumów. Cały pobyt zastanawiałam się, gdzie są wszyscy ludzie, skoro hotel miał pełne obłożenie. Zawsze wolne stoliki w restauracji, czy to obiad, czy kolacja. Leżaki przy basenie też można było znaleźć w godzinach południowych. Jedzenie w porządku,dużo różnych potraw, owoce morza kilka razy. Świeżo wyciskany sok pomarańczowy na śniadanie po prostu pychota. Gofry, lody, ciasta i owoce w barze niedaleko basenu. Dobre drinki, naprawdę nie żałują. Przemiła obsługa: kelnerzy i barmani fantastyczni. Pokoje sprzątane codziennie, choć nie liczcie na cuda z ręczników: łabędzi i serduszek nie robią. Mnie to kompletnie nie przeszkadzało. Codziennie uzupełniany mini bar: cola, fanta, piwo, woda. Jeśli planujecie wycieczki, to ważna sprawa - hotel nie przygotowuje lunchboxów. Pokoje chyba wszystkie od strony morza. Miałam pokój rodzinny z Tui FZM1 z widokiem na morze. I tu niestety mały minus. Pokoje rodzinne są na poziomie B5, B1 i lobby. Niestety te na poziomie B5 (dla rodziny 2+1) numery 1000 coś tam, są nad restauracją. Widok na morze słaby, na basen zero widoku. Zapachy z kuchni na porządku dziennym i niestety również mrówki. Ponadto nocne szuranie krzesłami, stolikami. Słychać wszystko. Uważam, że pokoje rodzinne w tym miejscu to nieporozumienie. Natomiast pokoje na poziomie B1 i lobby super. Zero zapachów, piękny widok na morze, numery pokoi 6000 coś tam. (dla rodziny 2+2). Gdyby nie mały zgrzyt z pierwszym pokojem byłoby idealnie. Ponieważ Pan z recepcji następnego dnia zamienił nam pokój, mogę ten hotel polecić z czystym sumieniem. . Było cudownie. Dziękuję bardzo !!!

Dziękujemy, Joanna7537
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KefalukaResort, Konuk İlişkileri Müdürü, Kefaluka ResortOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Dear Joanna,
Thank you so much for taking the time for sharing your detailed and positive review about your stay with us at Kefaluka ! It's a great pleasure for us to learn that you have enjoyed your holiday at Kefaluka.

Please allow me to react to some of the given comments;

- It's indeed a fact that we are not providing a lunchbox but our night buffet is open from 00:00 till 07:00
and in the morning they have also sandwiches and toasts on request.

- Our hotel has standard and family rooms on almost every level of the building. An exact location cannot be guaranteed as this depends the occupancy and availibility.

We are looking forward in welcoming you back in the near future,

With Kind Regards,

Nathalie Simons
Guest Relations Manager

Zrecenzowano: 2 września 2019

Hotel robi wrażenie, przepiękny widok na morze i grecką wyspę Kos. Przemiła obsługa wraz z animatorami, którzy umieją całkiem dobrze mówić po polsku. Jedzenie pyszne i duży wybór, każdego wieczoru super występy w amfiteatrze. Baseny spore z pięcioma zjeżdżalniami. Wrażenie robi bar na środku basenu. Warto dopłacić do pokoju Delux, wtedy jest gwarancja wyższej kondygnacji i przepięknych widoków z balkonu. Pokoje czyste i przestronne.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Lechu07
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KefalukaResort, Guest Relations, Kefaluka ResortOdpowiedź udzielona 2 września 2019

W imieniu całego hotelu dziękujemy za tak pozytywną opinię.

Od lat nasi goście zachwycają się widokami, a zapewnienie przyjemnych wakacji jest dla nas najważniejsze.

Życzymy szybkiego powrotu i kolejnych udanych wakacji.

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piekne widoki, dobre jedzenie, bardzo czysto, miły personel. Najlepsza kawa i desery na tarasie w looby barze.
Jedyny minus to napoje z automatów oraz kiepska plaża, pawilony do wynajęcia wyglądają jak baraki robotnicze.
Ale i tak Polecam !

Dziękujemy, tommaj11

Dziękujemy za dobra słowa o hotelu jak również ocenę.
Staramy się zapewnić jak najlepsza obsługę dla naszych gości.
Proszę pozwolić mi wyjaśnić podane uwagi:

Niestety każdy posiada rożny gust wiec w sprawie napojów nie możemy szczególnie pomoc.

Nasz hotel znajduje się w wiosce Akyalar, która jest zabytkowym miejscem wiec porównując z wieloma innymi hotelami w Turcji, nasza płaca jest w 100% naturalna jak również codziennie sprzątana.

Pawilony przy plazy są jedynie na maksymalnie 4 dorosłych plus dzieci, posiadają bezpośrednie zejście do morza.
I prywatna cała dniowa obsługę.

Mamy nadzieje zapewnić państwu kolejne świetne wakacje w niedalekiej przyszłości.

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To były rewelacyjnie spędzone dwa tygodnie! Atmosfera panująca w tym hotelu jest cudowna. Wszyscy pracownicy chodzą uśmiechnięci i chętnie służą pomocą. Pracownicy recepcji, quest relations bardzo dobrze komunikują się w języku angielskim, wszyscy kelnerzy i barmani rownież, o animatorach nawet nie wspomnę:) Hotel zatrudnia osobę polskojęzyczną do obsługi gości więc nie można mieć kłopotów z komunikacją;).
Animatorzy rownież potrafią komunikować się w tym języku. Wszystkie aktywności w ciągu dnia są bardzo dobrze zorganizowane przy maksymalnym zaangażowaniu całego teamu, trudno więc nudzić się podczas pobytu. Do tego wieczorne dyskoteki i raz w tygodniu piana party.
Baseny: Duże i czyste, głębokość 1,4m. Nie ma wyścigu po leżaki, chociaż część jest rano rezerwowania to zawsze można znaleźć coś wolnego lub poprosić obsługę o pomoc. Mnóstwo miejsca także na terenach zielonych, hamaki w bananowcach, każdy znajdzie miejsce dla siebie, nie siedząc drugiej osobie na głowie.
Restauracja główna:z tarasem, z którego roztacza się cudowny widok na morze i wyspę Kos. Posiłki bardzo urozmaicone, duży wybór ryb i owoców morza. Kolacje tematyczne rozpisane na cały tydzień, wiec z góry wiadomo czego się można spodziewać w danym dniu. Kelnerzy, po dwóch dniach już wiedzą co Ci podać do danego posiłku do picia i robią to bez pytania. Do tego zawsze z uśmiechem i z wielką serdecznością. Za uśmiech i zwykle „dziękuję” zarezerwują ci „twój” ulubiony stolik.
Lobby bar i pool bar: przesympatyczna obsługa, która także po dwóch dniach zna twoje upodobania i przyzwyczajenia. Karta drinków nie ogranicza się do gin/tonic czy whisky/cola. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Do tego kilka barów z przekąskami, kebab, świeże owoce, lody, gofry itp.
Pokoje: przestronne, sprzątane codziennie, mini bar uzupełniany także codziennie.
Jeżeli ktoś zastanawia się czy pojechać do hotelu Kefaluka, moja odpowiedz brzmi TAK.
Ja gorąco polecam i bardzo dziękuję za cudownie zorganizowane wakacje. Mam nadzieję, że wrócę do tego hotelu.

Dziękujemy, Q6525QMjuliaw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KefalukaResort, Guest Relations, Kefaluka ResortOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Dziękujemy za spędzony czas na napisanie tak szczegółowa pozytywnej opinii.

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że mogliśmy zapewnić bardzo udane wakacje.

Wszystkie komentarze na temat obsługi zostaną przekazane, tak dobre słowa motywują każdego pracownika hotelu.

My również mamy nadzieję zorganizować kolejne rewelacyjne wakacje i życzymy szybkiego powrotu.