Konakli

Hotel wykończony w bardzo dobrym stylu obsługa dba o wszystko aby jak najlepiej dopasować się do klienta . Polecam wszystkim którzy wybierają się do Turcji na wakacje . Tylko ten hotel i wspaniała obsługa ,cały personel idealny! :) wrócę tam napewno!

Dziękujemy, 412tomekm
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aybüke Ö, Halkla İlişkiler Müdürü, Haydarpasha PalaceOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Szanowny Gość;

Dziękuję za wspaniały komentarz i za rekomendację naszego hotelu.

Dla nas jest bardzo ważne, aby dobrze służyć. Jesteśmy szczęśliwi, aby dać ci twoje zadowolenie.

Haydarpasha Palace Rodziny.

Polecam szczerze każdemu ten hotel, szef ozgur bardzo miły,przyjacielski,barman, kadir, kelner mehmet kula idealny ,pomocny, zapraszam serdecznie,jedzenie wspaniałe,nic nie można zarzucić, każdy pokój czysty.hotel wykończony I utrzymany w wysokim standardzie, szczerze polecam!!

Dziękujemy, Mateusz K

Szanowny Gość;

Dziękuję za wspaniały komentarz i za rekomendację naszego hotelu.

Haydarpasha Palace Rodziny.

Zrecenzowano: 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miałam przyjemność spędzić urlop w tym wymarzonym hotelu Haydarpasha Palace to cudowne miejsce począwszy od wyglądu po jedzenie, imprezy, klimat, ludzi pracujących którzy wkładają w swoją prace serce Są pozytywni otwarci uśmiechnięci Animatorzy a w tym Kobi robi super robotę, uśmiech, pasja do pracy, wspaniały klimat Polecam wszystkim :)

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, KaDiana12
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aybüke Ö, Halkla İlişkiler Müdürü, Haydarpasha PalaceOdpowiedź udzielona 13 września 2019

Szanowny Gość;

Dziękujemy za pierwszeństwo naszego hotelu, podzielić się swoim doświadczeniem i polecić nasz hotel. Cieszymy się, że byli zadowoleni podczas twojego pobytu. Będziemy zaszczyt widzieć cię w naszym hotelu.

Haydarpasha Palace Rodzinny

Zrecenzowano: 26 października 2018 z urządzeń przenośnych

Co do hotelu oceniamy na bardzo dobry Ale.
..ma swoje wady może zacznijmy od nich a jesteśmy klientami co często zwiedzają i podróżują po świecie. Duży minus to nieprzyjemny zapach kanalizacji, brudne toalety i szklanki obsługa nie wyrabia się na stołówce a mamy msc. Pażdziernik brak serwetek,brak filiżanek itp,baseny dla dzieci zimna woda,tylko dwa z ciepła resztę puste nikt nie korzysta, windy brudne nikt nie sprzata,do morza przejście pod ulicą.
Jako plus piękny hotel,świetne pokoje z widokiem na morze,napełnianie barków codziennie ,pokoje sprzatane,barmanów serwują świetny alkohol jony Walker 12 letni oraz chiwasa 12letni jedzenie bardzo dobre .krewetki itp kolacja rożnorodna, sauna darmowa,płatny bilard i kręgle ,90% to Rosjanie Dla nas udany wypoczynek Brak animatorów tylko o 22 zawsze występy

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Emilia A
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aybüke Ö, Halkla İlişkiler Müdürü, Haydarpasha PalaceOdpowiedź udzielona 21 lutego 2019

drogi gościu;

dziękuję, że wybrali nasz hotel. Dla nas bardzo ważne jest, aby szczegółowo podzielić się swoim doświadczeniem. Ciężko pracujemy, aby służyć ci lepiej. Będziemy zadowoleni, aby zobaczyć cię ponownie w naszym hotelu.

Haydarpasha Rodzinny Pałac.

Zrecenzowano: 20 lipca 2018

Bardzo ładny, elegancki, przestronny hotel. Zadbano o wszelkie szczegóły: drzwi, żyrandole, lampy,meble itp. Pokoje ładne, dobrze zaopatrzone.Jest nawet na oknie siatka na komary czy muchy. Wygodne materace na łóżkach. W lodówce: piwo, cola, fanta (puszki), woda, napoje owocowe w kartonikach. Czajnik + kawa+ herbata.Sejf w cenie. Wi-fi w tym pokoju działało słabo. Na basenie leżaki wcześnie rano rezerwowane, później ciężko coś znaleźć. Basen o głębokości 1,4 m. Na plaży raczej nie było problemu z leżakami. Dużo barów. Jedzenie dobre i duży wybór, restauracja główna duża i trzeba czasami kawałek iść żeby znaleźć wolny stolik.Na plaży czy przy basenie też fajny bar, gdzie można coś zjeść i wypić. Okolica hotelu mało ciekawa, ale jest dobry dojazd żeby gdzieś dalej pojechać.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Alina Z