Polecam szczerze każdemu ten hotel, szef ozgur bardzo miły,przyjacielski,barman, kadir, kelner mehmet kula idealny ,pomocny, zapraszam serdecznie,jedzenie wspaniałe,nic nie można zarzucić, każdy pokój czysty.hotel wykończony I utrzymany w wysokim standardzie, szczerze polecam!!

Dziękujemy, Mateusz K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aybüke Ö, Halkla İlişkiler Müdürü, Haydarpasha PalaceOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Szanowny Gość;

Dziękuję za wspaniały komentarz i za rekomendację naszego hotelu.

Dla nas jest bardzo ważne, aby dobrze służyć. Jesteśmy szczęśliwi, aby dać ci twoje zadowolenie.

Haydarpasha Palace Rodziny.

Miałam przyjemność spędzić urlop w tym wymarzonym hotelu Haydarpasha Palace to cudowne miejsce począwszy od wyglądu po jedzenie, imprezy, klimat, ludzi pracujących którzy wkładają w swoją prace serce Są pozytywni otwarci uśmiechnięci Animatorzy a w tym Kobi robi super robotę, uśmiech, pasja do pracy, wspaniały klimat Polecam wszystkim :)

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, KaDiana12
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aybüke Ö, Halkla İlişkiler Müdürü, Haydarpasha PalaceOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowny Gość;

Dziękujemy za pierwszeństwo naszego hotelu, podzielić się swoim doświadczeniem i polecić nasz hotel. Cieszymy się, że byli zadowoleni podczas twojego pobytu. Będziemy zaszczyt widzieć cię w naszym hotelu.

Haydarpasha Palace Rodzinny

Zrecenzowano: 26 października 2018 z urządzeń przenośnych

Co do hotelu oceniamy na bardzo dobry Ale.
..ma swoje wady może zacznijmy od nich a jesteśmy klientami co często zwiedzają i podróżują po świecie. Duży minus to nieprzyjemny zapach kanalizacji, brudne toalety i szklanki obsługa nie wyrabia się na stołówce a mamy msc. Pażdziernik brak serwetek,brak filiżanek itp,baseny dla dzieci zimna woda,tylko dwa z ciepła resztę puste nikt nie korzysta, windy brudne nikt nie sprzata,do morza przejście pod ulicą.
Jako plus piękny hotel,świetne pokoje z widokiem na morze,napełnianie barków codziennie ,pokoje sprzatane,barmanów serwują świetny alkohol jony Walker 12 letni oraz chiwasa 12letni jedzenie bardzo dobre .krewetki itp kolacja rożnorodna, sauna darmowa,płatny bilard i kręgle ,90% to Rosjanie Dla nas udany wypoczynek Brak animatorów tylko o 22 zawsze występy

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Emilia A
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aybüke Ö, Halkla İlişkiler Müdürü, Haydarpasha PalaceOdpowiedź udzielona 21 lutego 2019

drogi gościu;

dziękuję, że wybrali nasz hotel. Dla nas bardzo ważne jest, aby szczegółowo podzielić się swoim doświadczeniem. Ciężko pracujemy, aby służyć ci lepiej. Będziemy zadowoleni, aby zobaczyć cię ponownie w naszym hotelu.

Haydarpasha Rodzinny Pałac.

Zrecenzowano: 20 lipca 2018

Bardzo ładny, elegancki, przestronny hotel. Zadbano o wszelkie szczegóły: drzwi, żyrandole, lampy,meble itp. Pokoje ładne, dobrze zaopatrzone.Jest nawet na oknie siatka na komary czy muchy. Wygodne materace na łóżkach. W lodówce: piwo, cola, fanta (puszki), woda, napoje owocowe w kartonikach. Czajnik + kawa+ herbata.Sejf w cenie. Wi-fi w tym pokoju działało słabo. Na basenie leżaki wcześnie rano rezerwowane, później ciężko coś znaleźć. Basen o głębokości 1,4 m. Na plaży raczej nie było problemu z leżakami. Dużo barów. Jedzenie dobre i duży wybór, restauracja główna duża i trzeba czasami kawałek iść żeby znaleźć wolny stolik.Na plaży czy przy basenie też fajny bar, gdzie można coś zjeść i wypić. Okolica hotelu mało ciekawa, ale jest dobry dojazd żeby gdzieś dalej pojechać.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Alina Z

drogi gościu;

Haydarpasha Rodzinny Pałac.

Zrecenzowano: 10 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniały hotel bylismy juz w kilku pieciogwiazdkowych hotelach w europie i krajach arabskich ale Haydarpasha bije je na glowe
Fantastyczny hotel fantastyczny personel pomocny i uprzejmy
Animatorzy swietna ekipa zgrana i zabawna
Organizuja wyjazdy na imprezy w Alanya (dziekujemy party było super)
Hotel polożony w fajnym miejscu blisko do plazy i marketów
Bardzo czysty przestronny
Jedzenie to niesamowity wybór bardzo smacznych potraw mnogość jedzenia to szok a ciasta to poezja sama w sobie
Barmani robią swietne drinki a w dyskotece fajne imprezki i swietna muzyka
Baseny i ogrod sa piekne
Basen na pietrze podgrzewany no poezja
Polecamy kazdemu kto chce zazyć troche luksusu i tym co mają go na codzień
Spedzilismy tu cudowny tydzien i mimo ze nie wracamy nigdy w to samo miejsce w przyszlym roku robimy wyjatek i z całą rodzinką przylatujemy na dwa tygodnie
Polecamy polecamy i jeszcze raz polecamy!

Termin pobytu: maj 2018
3  Dziękujemy, tediwiniarski3
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aybüke Ö, Halkla İlişkiler Müdürü, Haydarpasha PalaceOdpowiedź udzielona 11 maja 2018

Haydarpasha Palace Rodzinny.