Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Właśnie wróciliśmy z wakacji z hotelu Arancia , hotel śliczny czysty , baseny bardzo czyste ! Blisko do morza ,jedzenie takie jak wszędzie wiec każdy coś znajdzie dla siebie , jak dla nas to był bardzo dobry hotel , jedyny minus to brudne szklanki i brak internetu ale my kupiliśmy sobie starter sim. vodafone wiec internet mieliśmy czasy czas

Dziękujemy, Joanna B
Zrecenzowano: 6 października 2017

Hotel beznadziejny i nieadekwatny do ceny. W żaden sposób nie zasługuje na 5 gwiazdek, co najwyżej na dwie! Jest tam brudno, śmierdzi, pokoje za dopłatą zmieniałem dwukrotnie. Łazienki zagrzybione i ciemne, również pokoje i bardzo niskie. O łózeczko dla dziecka prosiłam dwa dni, choć było ono z góry opłacone. W recepcji pracuja same osoby niewykształcone i bez znajomości języków, mało pomocne. Hotel przeznaczony dla Rosjan z niskiej półki. Zapłaciłam za pobyt czterokrotnie więcej niż Rosjanie a byłam traktowana jak zło konieczne. Miały to byc wymarzone pierwsze wakacje z dziećmi, a od początku marzylismy tylko i wyłącznie o powrocie do domu. Winda non stop zajęta i długie na nia oczekiwanie powodowało, że nosilismy wózek z dziecmi po schodach. W restauracji gonitwa i walka o posiłki, bo Rosjanie wyjadają wszystko. Hotel jest na równi pochyłej. Stanowczo odradzam dla osób, które mają jakiekolwiek wymagania. Plaża brudna i zasmiecona przez Rosjan, którzy nocami tam "chleją" wódkę, zostawiają naczynia. Zdjęcia w ofercie biura podróży nie pokazują prawdy! Mocno się zawiedliśmy, oszukano nas, bowiem wszystko tam jest zniszczone. Nie znajduję żadnych plusów dla tego hotelu!

Wskazówka dotycząca pokoi: Każdemu odradzam wybór, wsyztskie są jednakowo brudne, zagrzybione, zmieniałam je dwa razy
Termin pobytu: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, Konstancja81
Zrecenzowano: 23 lipca 2017

Plusy hotelu :
- ładne baseny
-zadbany teren
-dobre jedzenie w restauracji głównej i snack barze
-przyzwoita obsługa oprócz recepcji
Minusy hotelu :
- brak klimatyzacji w lobby
- dziwny zapach w lobby barze ( prawdopodobnie kanalizacja )
- bardzo zniszczone parasole i leżaki wokół basenów
-monotonne animacje szczególnie dla Rosjan
-mały i zaniedbany pokój
-psująca się klimatyzacja w pokoju

Wskazówka dotycząca pokoi: Tylko z widokiem na morze powyżej 3 piętra
Termin pobytu: wrzesień 2016
1  Dziękujemy, MarcinS2707
Zrecenzowano: 16 czerwca 2017

Pokój z widokiem na morze , piękna okolica blisko centrum , jedzenie wspaniałe , polecam , jedeny minus to psuła mi sie klima w pokoju ale wszędzie możę sie zdażyć poza ty nie mam nic negatywnego a jeżdze bardzo dużo po świecie

Termin pobytu: wrzesień 2016
1  Dziękujemy, cv122017
Zrecenzowano: 3 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Mocna strona hotelu była plaza, baseny, serwis, obsługa i położenie. Jedzenie, pokoje i rozrywki były ok. Najsłabszym punktem było brak klimatyzacji w lobby. Dobrze wspominam pobyt w tym hotelu, wiem ze nie można go oceniać jako 5* ale dobre 4*. W atrakcyjnej cenie, na tydzień jak najbardziej polecam.

Termin pobytu: lipiec 2016
Dziękujemy, 607ewelinaw