Konakli
Zrecenzowano: 30 września 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel nie zasługuje na 5 gwiazdek. Ohydne i monotonne jedzenie. Smród w barach z alkoholem. Ultra all inclusive to bujda. Jedynie teren basenu okazał się w porzadku. Pokoje w miarę aczkolwiek spodziewaliśmy się lepszego standardu

Termin pobytu: wrzesień 2016
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z ASUS 6 Stub App Smartphone
3  Dziękujemy, Curious666936
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2016

Wróciliśmy z tego hotelu w połowie sierpnia, niestety wszystkie złe opinie się potwierdziły, W pokojach wykładzina brudna aż strach po niej chodzić w klapkach, już nie mówiąc o gołej stopie. Warunki sanitarne to coś o czym w tym hotelu nikt nie słyszał. Bezdomne koty latające po stołówce i kuchni. Córka pierwszy raz na wyjeździe nabawiła się tzw. zemsty sułtana, łącznie z gorączką która trwała dwa dni. W hotelu przeważali goście z Turcji oraz taka egzotyka jak Kazachstan i oczywiście Ukraina, Białoruś, Ruskie nie mogli w tym czasie latać do Turcji. Polaków bardzo mało. Rezydentka z Wezyra to też jakiś ponury żart tego biura, nie potrafiła zorganizować żadnej wycieczki przez cały tydzień dla 10 osób. Ogólne wrażenia są takie, że nigdy z Wezyrem już nie polecę na żadne wczasy, ponieważ czuję się oszukany, sprzedali mi hotel niby 5*, który zasługuje na co najwyżej 2,5* Jeszcze zapomniałem dodać, że plaża to jakieś wysypisko śmieci na którym stoją brudne leżaki.

Termin pobytu: sierpień 2016
2  Dziękujemy, arkadiusznogacki
Zrecenzowano: 9 czerwca 2016

Hotel może i niezły ale trochę brudny.Poplamiona wykładzina w pokoju,oderwana obudowa wanny,oparcia tapicerowanych krzeseł w restauracji kleiły się od brudu,jedzenie przeważnie zimne i monotonne.Brak alkoholi importowanych,chociaż były w ofercie.Jedynym plusem hotelu jest duży basen,chociaż rosyjsko języczne animacje,które odbywały się w okolicach basenu i bardzo głośna muzyka były chwilami nie do zniesienia.Plaża nie taka zła zawsze były wolne leżaki,a wejście do wody tylko przy brzegu kamieniste,kilkadziesiąt metrów od brzegu pływało się dobrze.

Termin pobytu: wrzesień 2015
Dziękujemy, zm0909atrakcyjny1
Zrecenzowano: 29 listopada 2015

Hotel o standardzie pięciu gwiazdek okazał sie totalna porażką.
Po przyjeździe do hotelu zostaliśmy niemiło potraktowani przez
recepcjoniste. Pokoje hotelowe były nieczyste, w prysznicach znajdował
się grzyb, urządzenia były niesprawne. Kilka razy informowaliśmy
recepcjonistów oraz rezydentkę - Monikę Walotka o klimatyzacji, z
której cały czas ciekła woda, niestety nikt nie zainterweniował w tej
sprawie.
Drugiego dnia pobytu zatrzasnęły się drzwi w jednej z naszych łazienek.
Wezwaliśmy technika, który wyważył drzwi.
Niestety juz nikt ich nie naprawiał i od tego dnia musieliśmy korzystać
z toalety oraz kąpać się z otwartymi drzwiami.
Na korytarzach hotelu były brudne szyby oraz brud na podłodze, na każdym
stoliku było można zauważyć nieposprzątane naczynia. Przy basenowym
barze był wiatrak, z którego wydobywał się okropny odór.
Jednym z najwiekszych naszych rozczarowań była kolacja, którą mieliśmy
umówioną w ostatni dzień naszego pobytu.
Czekając na kolacje podeszliśmy do recepcji z zapytaniem gdzie nasza
kolacja. Dopiero wtedy recepcjonistka poinformowała nas, że kolacji nie
otrzymamy z powodu brzydkiej pogody, wysłała nas do stołówki, niestety
tam jak codzień przepych, hałas, bitwa o jedzenie.
Nikt nie dokładał jedzenia, na bufetach stały puste miski, w
większości pobytu byliśmy głodni.
Bywaliśmy w wielu miejscach, nie tylko w kraju ale i zagranicą i nigdy
nie spotkaliśmy się z taką sytuacją.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie wybierajcie tego hotelu
Termin pobytu: wrzesień 2015
Dziękujemy, Magda753
Zrecenzowano: 27 września 2015

Fakt dużo rosjan ale słowo na k... usłyszałem od jedynej polskiej pary obecnej w tym hotelu.
Generalnie jesteśmy zadowoleni z obsługi nie odczuliśmy że my jako Polacy byliśmy gorzej traktowani.
Duży plus za ultra allinclusive.
Słabe plaża ze skałami w wodzie.

Termin pobytu: sierpień 2015
Dziękujemy, gustawj