Zrecenzowano: 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel ogólnie na średnim poziomie, raczej 3 gwiazdki. Jedzenie w miarę dobre, ale wszystko o podobnym smaku. Drinki z gotowych stropów, blee. Napoje też sztuczne, za sok z pomarańczy trzeba płacić. Mnóstwo Rosjan, animacje pod nich jak z przed 20 lat, masakra. Okolica też nie ciekawa, mało urozmaicony krajobraz. A i jeszcze te przereklamowane bazary z podróbami, chińszczyzna, która po jednym praniu nadaje się na ścierki. Nie dajcie się nabierać na te niby ekstra zakupy. Ogólnie nie polecam Jedynie zamek w Alanya warto zobaczyć i rafting też git

Dziękujemy, Edytazk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: xenoerh, Halkla İlişkiler Müdürü, Xeno Eftalia Resort HotelOdpowiedź udzielona 17 lipca 2019

Drogi gościu

Bardzo dziękuję za komentarze tutaj, byłoby miło, gdyby gość dokładnie zbadał nasz obiekt przed dokonaniem rezerwacji przez Internet lub opis katalogowy. Oferowane są usługi, które są w naszej koncepcji hotelu. Żałujemy tych informacji i będziemy je śledzić.
Z przyjemnością powitamy Cię ponownie w naszym obiekcie.

Z poważaniem

ZESPÓŁ HOTELOWY XENO EFTALIA RESORT
gr@xenohotels.com

Zrecenzowano: 26 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wakacje super, byliśmy w 4 os w studio - dużo miejsca, jedzenie i all inclusive na wysokim poziomie- trochę monotonne sniadania. Położenie blisko plaży - bar na plaży oraz blisko sklepików . Plus za zjeżdżalnie. Codziennie wieczorem mamy atrakcje najpierw dla dzieci później dla dorosłych . Po środku dnia jakieś konkursy zawody itp. minus za klimatyzację w pokoju nieczyszczona. Ogólnie urlop na duży plus.

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, radekcoxtwoo
Zrecenzowano: 10 czerwca 2019

WSPANIAŁY URLOP
Hotel sam w sobie jest ok budynek ma swoje lata ale dbają o niego jak mogą pokoje całkiem spore z balkonem na wyposażeniu lodówka tv suszarka oraz wanna duża szafa pokoje sprzątane są codziennie jedzenie smaczne duży wybór wieczorem grill na pewno plusem jest 3baseny jeden cichy w bocznej części hotelu oraz dwa z tyłu przy którym znajduje się kilka zjeżdżalni animacji jest mało ale to nie problem na głównym barze jest wspaniały barman o imieniu Nijazi super pozytywny człowiek w jego królestwie znajdziecie duży wybór alkoholi plaża hotelu znajduje się blisko jest zadbana na gości czeka tam bar oraz przekąski w ramach all inclusive oczywiście parasole leżaki również bezpłatne przed hotelem znajduje się mały bazarek na którym dostaniemy dosłownie wszystko na targowisku znajdziemy biuro wycieczkowe w którym Pan mówi po polsku ja korzystałem z wycieczki na jeepach mega przeżycie zobaczyliśmy cudowne miejsca za dobre pieniądze wracając do hotelu należy dodać że wi fi działą na terenie całego hotelu ogólnie podsumowując urlop był udany ciepło pozytywni ludzie zimne piwko wszystko super serdecznie zapraszam do spędzenia wakacji w tym hotelu
Dodatkowo
bar czynny jest do 22:00 więc jeśli ktoś lubi posiedzieć wieczorkiem przy czymś mocniejszym proponuje zaopatrzyć się w Polsce ponieważ wódeczka w sklepie przy hotelu kosztuje ponad 20euro
zabierzcie ze sobą duża torbe oraz małą liczbe ubrań przed hotelem ubierzecie się od a do z dosłownie za grosze 

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, chlopek12
Zrecenzowano: 22 maja 2019

Super hotel dostosowany dla osób niepełnosprawnych. Nasza córka nie chodzi nawet sama nie siedzi. Dostaliśmy apartament około 60 m kw. Dostosowany do wózków inwalidzkich. Jedzenie bardzo dobre i duży wybór. Pokoje bardzo czyste . Miła obsługa. 4 baseny . My siedzieliśmy na basenie relaksacyjny , bardzo cichym i spokojnym. Brak zjazdu do morza, jest tylko do polowy plaży. Wyjechaliśmy 8 maja 2019 i mieliśmy 11 dni upału około 30stopni. Noce na początku chłodne trzeba było się przykryć kocem. Dużo Rosjan A mało Polaków. Młodsza córka nie miała z kim się bawić (6 lat). W ostatnie 5 dni bawiła się z dziećmi z Rosji i nauczyła się paru słów co było fajne . Polecam w 100% Ten hotel i 2 połowę maja.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Krzychuhu
Zrecenzowano: 13 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel stary ale czysty, dzierżawiony od sieci Eftalia , jedzenie nie koniecznie , jeden duży basen, jeden mały, jeden brodzik i zjeżdżalnie.
Podają takiego tuńczyka wysuszonego na wiór nie do zjedzenia, obsługa super.
Animacje nudne nic ciekawego,szkoda czasu.
Lody tylko na plaży i wydzielane.
Wakacje udane lecz nie polecam tego hotelu , reszta z sieci Eftalia godna polecenia.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, paulakasperczyk