Konakli

Odwiedziłam hotel Anjeliq we wrześniu. Po przeczytaniu opinii - szczerze nie chciałam tam jechać. Jednakże okazało się całkowicie przyzwoicie.
W porównaniu do innych dostaliśmy spoko pokój. Jakiś mały grzyb pod prysznicem z dołu, ale tak bez zarzutów. Codziennie sprzątany.
Jedzenie jak dla mnie PRZEPYSZNE!! Pyszne kolacje, każdego dnia inna kuchnia. Jak nigdy smakowały mi jajka robione na wszelakie sposoby. Kawa, herbata bez zarzutów.
Animacje rzeczywiście dla Rosjan, ale i tak się ubawiłam po pachy, nawet na zabawie dla dzieci. Animator się bardzo starał.
Obsługa jak dla mnie bardzo miła. Chyba byłam wyjątkowo traktowana. Dostawałam czyste sztućce, piwo, kawę, herbatę do stołu; nawet miałam stolik rezerwowany na kolacje.
Jedyby minusy jak dla mnie - jeden bar z mocnym alkoholem, duże kolejki do niego i oraz brak karty drinków. Mogłaby również na wieczornej "dyskotece" lecieć inna muzyka. Obsługa mogłaby również nauczyć się przynajmniej podstaw angielskiego, bo ciężko w niektórych momentach.
Hotel tak jak opisywali inni nastawieni na Rosjan, ale w ogóle mi osobiście nie przeszkadzali. Przynajmniej połowa bardzo dla nas uprzejma, dało się pogadać i wieczorem na drinku usiąść

Dziękujemy, kinga s

To nie jest hotel dla Plaków gdyż w 95% klientami tego hotelu są Rosjanie a widząc ich zachowanie to dostają ten hotel w ramach wczasów "pod gruszą" ze swoich kołchozów, klienci ze wschodu są gorsi od naszych "januszy" i "500 plusów", standardem jest nakładanie na talerze wież że aż im się to wszystko rozsypuje, standardem jest pakowanie do toreb i specjalnie do tego przygotowanych woreczków jedzenia, standardem jest znikanie jedzenia z bemarów w pierwszych 5 minutach - potem to nie jest uzupełnianie. Standardem jest witanie Rosjan szampanem a pozostałych klientów zakwaterowanie w obskurnych pokojach, standardem jest dzielenie klientów na Rosjan i resztę świata - świadczą o tym kolory opasek, standardem jest brak miejsca na jadalni, standardem są brudne szklanki, brudne stoły i śmierdzące bary, standardem jest codzienna libacja Rosjan przy pool barze do 2-4 w nocy, standardem są zajęte wszystkie leżaki gdyż ręczniki pozostawione na początku pobytu rezerwują leżak do ostatniego dnia, standardem jest brak wifi dla reszty świata, standardem są wszystkie animacje tylko i wyłącznie w jedynie słusznym języku, standard to letnie piwo ze śmierdzącego, nie umytego kubka w barze przy plaży, standardem jest rozstrój żołądka po 3 dniach pobytu. Są pozytywne rzeczy: plaża i loże po 5 dolków, jak człowiek był sprytniejszy od Rosjan to nawet udało się upolować coś ciekawego do jedzenia, bardzo fajne wycieczki z biura tureckiego obok hotelu - polecamy jeep safari. Jeżeli masz ten hotel w rozsądnej cenie (poniżej 1300zł) i wywalczysz sobie dobry pokój bo standardowo zakwaterują cię w suterenie lub w jakiejś komórce do remontu to idzie tam wytrzymać, nie liczcie w czasie pobytu na TUI gdyż maję cię gdzieś, nawet kartki z godziną transferu nie wkładają w segregator a rezydent poświęci Wam 15min i ucieka proponując kontakt z managerem Mustafa.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wybierajcie tylko pokoje w głównym budynku
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, nbastart

Zakwaterowanie w bocznym budynku na 4 piętrze bez windy, dla młodych osób to raczej nie problem jednak trzeba brać poprawkę, że hotel ma 4-5 budynków i tylko w 1 jest winda. Pokój duży, posprzątany, 3 ręczniki, łóżko 2 osobowe + 1 osobowe dla dwójki wystarczająco. Łazienka wymagała odświeżenia, do tego można się przyczepić. Kabina prysznicowa nie do końca sprawna ale nie doszukujmy się minusów na siłę.

Kwestia wyżywienia i napoji. Każdy znajdzie coś dla siebie, jedzenie w barze na plaży codziennie to samo (pizza, burger, kebab, makaron - może się znudzić) jednak w stołówce starają się zmieniać. PRAKTYCZNIE BRAK OWOCOW - tylko arbuz, melon, jabłka i winogrona do kolacji, raz dali śliwki. Napoje - piwo (chyba bezalkoholowe), wino białe, czerwone, jakieś lokalne trunki, które są bardzo słabe jakościowo. Brak soków, pepsi/sprite leją z maszyny rozwodnione, fanta z butelki. Kawa słaba, herbata dobra.

Animacje tylko po rosyjsku, gość czasami nawija w 3 językach z prędkością światła i bardzo niewyraźnie więc osobie mówiącej po angielsku ciężko to zrozumieć.

W hotelu 90% Rosjan - ciężka komunikacja z personelem w innym języku niż rosyjski ale kto chce to sobie poradzi.

Plaża jedna piaszczysta, na drugiej wylany beton więc ciężko jest chodzić (ślisko). Dodatkowo jest molo z lezakami. Leżaki i parasole darmowe.

Opinie innych Polaków których spotkaliśmy bardzo negatywne. Hotel dla mało wymagających ludzi którzy chcą mieć pewną pogodę, a niekoniecznie luksusy za 1600 zl na tydzień.

Pozdrawiam

Dziękujemy, 0Kuba0

Nie spodziewaliśmy się fajerwerków. Natomiast to co zastaliśmy na miejscu przeszło wszelki stopień rozczarowania. Z lotniska do hotelu w 40 minut można się dostać chyba wyścigowym motocyklem. Podróż autobusem transferowym trwała 2 godziny. Po przyjściu zmęczeni w środku nocy zastaliśmy brudny, nieposprzątany pokój ze śmierdzącą łazienką, dziurawą pościelą i brudnym ręcznikiem. W łazience stała woda. Można było się tam pobrudzić, a nie umyć. Zmęczeni poinformowaliśmy o tym recepcję. Odwiedził nas jak się później okazało, pan ratownik, który umył nasze szklanki płynem do toalet, dwa razy ruszył mopem i poszedł. Nie mieliśmy siły się dalej kłócić. Na drugi dzień poinformowaliśmy recepcje o wrażeniach dotyczączych pokoju, pokazaliśmy zdjęcia, co nam nie odpowiada, po czym zostaliśmy poinformowani o tym, że to normalne. Poprosiliśmy o zmianę pokoju. Zostaliśmy poinformowani żeby przyjść dnia następnego. Dnia następnego zostaliśmy poinformowani żeby przyjść znów jutro. Kuchnia: jedzenie w porządku, urozmaicone, natomiast talerze oraz sztućce brudne. Baseny ok. Woda czysta, plaża ok, strefa ciszy, jedzenie na plaży. Animacje tylko w języku rosyjskim. Ogólnie wszystko odbywa się w języku rosyjskim, nawet komunikaty na interaktywnych tablicach informacyjnych po rosyjsku. Ogólnie obiekt bardzo duży, natomiast bardzo brudny i zaniedbany. Obsługa nie robi nic, aby wrażenia były lepsze. Odradzam, nie pojechałbym tam więcej nawet za pół ceny.

1  Dziękujemy, TomekMistrz

Witam,
byłam w hotelu Anjeliq w terminie 29.09.19-5.09.19 czyli raptem 2 tyg temu, to co zastaliśmy na miejscu to było jedno wielkie nieporozumienie, hotel w ogóle nie odzwierciedlał tego co widzieliśmy na zdjęciach. Otrzymaliśmy pokój 2h później nie powinniśmy a jedyny powód jaki nam podano to "jest brudno" i ok to nie tragedia ale to że do godz. 22:00 prosiłam się 5 razy w recepcji o wode, ręczniki i jaką kol wiek pościel to już było nie poważne i ostatecznie otrzymaliśmy tylko pościel. Pokój posprzątano nam raz na tydzień pomimo, że powinno się codziennie wg recepcji. "Apartament" 35m2 okazał się malutką klitką o łącznej powierzchni z łazienką dla 4 os nie przekraczającą nawet 20m2. Z drewnianych elementów wystawały gwożdzie, zasłony były w farbie, ogólny syf, brak podłączonej telewizji i telefonu, dziury w ścianach, robactwo wraz z grzybem i pleśnią. Byłam w Turcji 4 raz i nigdy w życiu wcześniej nie widziałam czegoś takiego! W całym hotelu są tylko Rosjanie i jest ich mnóstwo, obsługa mówi tylko po rosyjsku, nie ma co próbować po angielsku czy niemiecku. Zdecydowanie nie polecam i przestrzegam!

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, monayna202