Zakwaterowanie w bocznym budynku na 4 piętrze bez windy, dla młodych osób to raczej nie problem jednak trzeba brać poprawkę, że hotel ma 4-5 budynków i tylko w 1 jest winda. Pokój duży, posprzątany, 3 ręczniki, łóżko 2 osobowe + 1 osobowe dla dwójki wystarczająco. Łazienka wymagała odświeżenia, do tego można się przyczepić. Kabina prysznicowa nie do końca sprawna ale nie doszukujmy się minusów na siłę.

Kwestia wyżywienia i napoji. Każdy znajdzie coś dla siebie, jedzenie w barze na plaży codziennie to samo (pizza, burger, kebab, makaron - może się znudzić) jednak w stołówce starają się zmieniać. PRAKTYCZNIE BRAK OWOCOW - tylko arbuz, melon, jabłka i winogrona do kolacji, raz dali śliwki. Napoje - piwo (chyba bezalkoholowe), wino białe, czerwone, jakieś lokalne trunki, które są bardzo słabe jakościowo. Brak soków, pepsi/sprite leją z maszyny rozwodnione, fanta z butelki. Kawa słaba, herbata dobra.

Animacje tylko po rosyjsku, gość czasami nawija w 3 językach z prędkością światła i bardzo niewyraźnie więc osobie mówiącej po angielsku ciężko to zrozumieć.

W hotelu 90% Rosjan - ciężka komunikacja z personelem w innym języku niż rosyjski ale kto chce to sobie poradzi.

Plaża jedna piaszczysta, na drugiej wylany beton więc ciężko jest chodzić (ślisko). Dodatkowo jest molo z lezakami. Leżaki i parasole darmowe.

Opinie innych Polaków których spotkaliśmy bardzo negatywne. Hotel dla mało wymagających ludzi którzy chcą mieć pewną pogodę, a niekoniecznie luksusy za 1600 zl na tydzień.

Pozdrawiam

Dziękujemy, 0Kuba0

Nie spodziewaliśmy się fajerwerków. Natomiast to co zastaliśmy na miejscu przeszło wszelki stopień rozczarowania. Z lotniska do hotelu w 40 minut można się dostać chyba wyścigowym motocyklem. Podróż autobusem transferowym trwała 2 godziny. Po przyjściu zmęczeni w środku nocy zastaliśmy brudny, nieposprzątany pokój ze śmierdzącą łazienką, dziurawą pościelą i brudnym ręcznikiem. W łazience stała woda. Można było się tam pobrudzić, a nie umyć. Zmęczeni poinformowaliśmy o tym recepcję. Odwiedził nas jak się później okazało, pan ratownik, który umył nasze szklanki płynem do toalet, dwa razy ruszył mopem i poszedł. Nie mieliśmy siły się dalej kłócić. Na drugi dzień poinformowaliśmy recepcje o wrażeniach dotyczączych pokoju, pokazaliśmy zdjęcia, co nam nie odpowiada, po czym zostaliśmy poinformowani o tym, że to normalne. Poprosiliśmy o zmianę pokoju. Zostaliśmy poinformowani żeby przyjść dnia następnego. Dnia następnego zostaliśmy poinformowani żeby przyjść znów jutro. Kuchnia: jedzenie w porządku, urozmaicone, natomiast talerze oraz sztućce brudne. Baseny ok. Woda czysta, plaża ok, strefa ciszy, jedzenie na plaży. Animacje tylko w języku rosyjskim. Ogólnie wszystko odbywa się w języku rosyjskim, nawet komunikaty na interaktywnych tablicach informacyjnych po rosyjsku. Ogólnie obiekt bardzo duży, natomiast bardzo brudny i zaniedbany. Obsługa nie robi nic, aby wrażenia były lepsze. Odradzam, nie pojechałbym tam więcej nawet za pół ceny.

1  Dziękujemy, TomekMistrz

Witam,
byłam w hotelu Anjeliq w terminie 29.09.19-5.09.19 czyli raptem 2 tyg temu, to co zastaliśmy na miejscu to było jedno wielkie nieporozumienie, hotel w ogóle nie odzwierciedlał tego co widzieliśmy na zdjęciach. Otrzymaliśmy pokój 2h później nie powinniśmy a jedyny powód jaki nam podano to "jest brudno" i ok to nie tragedia ale to że do godz. 22:00 prosiłam się 5 razy w recepcji o wode, ręczniki i jaką kol wiek pościel to już było nie poważne i ostatecznie otrzymaliśmy tylko pościel. Pokój posprzątano nam raz na tydzień pomimo, że powinno się codziennie wg recepcji. "Apartament" 35m2 okazał się malutką klitką o łącznej powierzchni z łazienką dla 4 os nie przekraczającą nawet 20m2. Z drewnianych elementów wystawały gwożdzie, zasłony były w farbie, ogólny syf, brak podłączonej telewizji i telefonu, dziury w ścianach, robactwo wraz z grzybem i pleśnią. Byłam w Turcji 4 raz i nigdy w życiu wcześniej nie widziałam czegoś takiego! W całym hotelu są tylko Rosjanie i jest ich mnóstwo, obsługa mówi tylko po rosyjsku, nie ma co próbować po angielsku czy niemiecku. Zdecydowanie nie polecam i przestrzegam!

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, monayna202

Plusy. Woda w basenach czysta i ciepła. Duży wybór jedzenia niestety 3/4 potraw bez nazwy.Obiad można było zjeść na plaży bez konieczności powrotu do hotelu. Minusy.Pierwszego dnia naszego pobytu otrzymaliśmy pokój nr 7003.Grzyb,zapach stęchlizny,żółte plamy na podłodze i prześcieradle.Do pokoju można było się dostać bez klucza wystarczył twardy przedmiot by otworzyć zamek. Przed drzwiami rozbite jajka oraz ptasie odchody. Widok z pokoju na ścianę i dach na którym znajdowały się tampony... Dojście do pokoju jak w Faweli , ciasno i brudno masa schodów różnej wysokości łatwo można było się potknąć. Pokój został nam zmieniony na inny w drugim dniu pobytu, był lepszy. Obsługa w recepcji nie potrafiła mówić w języku angielskim tylko po rosyjsku. Obsługa nastawiona na Rosjan duża dyskryminacja Polaków. Obsługa przy barze nie interesowała się gośćmi hotelu z łaską nalewali piwo oraz "drinki". Drinki były w plastikowych kubeczkach 0.2 ,które gniotły się w rękach. Była to raczej mieszania alkoholu z napojami niż normalny drink. Zdarzało się ,że brakło alkoholu przy barze. Drinki można było dostać jedynie w pool barze przy którym czekało się w sporej kolejce by zamówić cokolwiek. Podczas kolacji bardzo ciężko znaleźć miejsce. Brud na stołach brakowało sztućców trzeba było chodzić i szukać. Talerze i szklanki często niedomyte, brudne. Pokój sprzątany pobieżnie,kurz na stoliku był obecny podczas całego pobytu. Animacje tylko w języku rosyjskim, informacje o wydarzeniach w hotelu również.

Dziękujemy, Kowalscy

Zdecydowanie odradzam ten hotel jeden wielki SYF
Trafiliśmy do jednego z pokoi na 6 piętrze gdzie te pokoje to jedna wielka pomyłka.
W pokoju zastaliśmy brudną dziurawą pościel, nie odkurzone podłogi, włosy pod prysznicem, brudne szklanki,wszędzie pełno kurzu, wszechobecny grzyb i smród.
W ciągu dwóch dni recepcjonista udostępnił nam inny pokój który znajdował sie na trzecim piętrze.
Był to pokój w dużo lepszym standardzie i przede wszystkim w miarę czysty.
Stołówka tez pozostawiała wiele do życzenia brudne stoły, talerze oraz sztućce. Dodatkowo pracownicy restauracji zbierają talerze wózkiem,który również przyprawia o mdłości.
Hotel nastawiony na Rosjan z duża dyskryminacja Polaków przez personel.
Monotonne animacje wykonywane tylko po rosyjsku, muzyka przy basenie codziennie ta sama.
Ogólnie hotel nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę.

3  Dziękujemy, Weronika R