Konakli
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Pobyt lipiec 2019. Czytając wcześniejsze recenzje baliśmy, że hotel będzie wyglądał kiepsko. Hotel powinien być wyremontowany to fakt. Pokoje nie są super jakości. Jeden bar z drinkami. No i oczywiście brak możliwości dogadania się po angielsku. Ale oceniamy hotel bardzo pozytywnie. Za te pieniądze:)

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, KamilDlugi
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Zacznę od tego, że hotel bez rewelacji. Jeżeli ktoś się spodziewa że to hotel 5* i będzie wow to od razu mówię że nie. My mieliśmy pokój w budynku głównym nieduży ale nic w nim nie brakowało, lodówka, pokoje codziennie sprzątane. Bardzo fajne animacje tutaj duży plus, była nawet impreza piana party przy basenie. Bar na plaży w godzinach 12-16 serwowane posiłki, lobby bar i bar przy basenie 10-23. W lobby napijemy się napojów bezalkoholowych i piwa , przy basenie wszystko piwo wódka whisky. Stołówka duża zawsze można znaleźć coś dla siebie. Pan manager bardzo uprzejmy i pomocny. Obsługa - młodzi ludzie raczej ok. Wprawdzie nie wrócimy tam ale nie narzekamy na pobyt. W szczycie sezonu gdy ceny są wygórowane , tam można wyskoczyć na parę dni za nienajwieksze pieniądze.

Dziękujemy, Dagmara1987
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Szczerze czytając recenzję byliśmy totalnie na NIE! no ale przeciez w hotelu nie będziemy siedzieć. I tutaj wielkie zaskoczenie- hotel zupełnie inny niż sie spodziewaliśmy. OK- pierwsza noc była straszna w naszym mikro pokoju, ale przecież Pan Menager był tak miły, że zamienił nam pokoj w głównym budynku i było wszystko super, a ponadto pytał nas i znajomych czy czegoś nam nie brakuje :) W pokojach czysto, Pani sprzątajaca wymieniała reczmiki codziennie.
Fakt hotel jest nastawiony na rosyjskich turystów, ale w czym to przeszkadza przeciez można się świetnie bawić.
Ok obsługa mogłaby lepiej mówic po angielsku ale to nie przeszkadza, żeby sie spokojnie dogadac w każdym języku.
Kolejna sprawa restauracja totalnie duza zawsze było gdzie usiąść osoby z obsługi zawsze pytały czy cos do picia podac dodam, że kazdy mega uprzejmy. Jedzenie dobre codziennie coś innego bardzo smaczne posiłki i przekąski. Minusem był tylko fakt że w jednym barze jest podawany alkohol inny niż piwo, ale to w sumie tez nie problem mozna było isc ze znajomym i sobie potowarzyszyć.
Plaza ma swój prywatny pomost, ale po skałach bądz w pław można dopłynąć do plaży przy skałach- generalnie super. Także nie wszystkie opinie trzeba brać do serca. Pozdrawiam

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepiej wybrać pokój w budynku głównym.
Dziękujemy, wakacyjnababa
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Witam wszystkich. w hotelu przebywałem na wakacjach z żoną i córką w miesiącu Lipcu (Pozdrawiam Łódź!) Hotel rzeczywiście nie należy do kategorii 5 gwiazdek i można się do wielu rzeczy przyczepić, ale za te pieniądze nie znajdzie się nic lepszego.

W hotelu widać personel który uwija się na każdym kroku a kto tego nie widzi chyba sam na bani lata. pokoje niestety to jak się trafi, pierwszy który dostaliśmy po przyjeździe był jak z czasów okupacji, stęchlizna, klitka i ogólnie dramat, nawet nie weszliśmy do niego tylko od razu poprosiliśmy o wymianę. Drugi już był w fajnym standardzie i było z nim wszystko ok. pokój był sprzątany dzień w dzień z różyczkami i łabędziami na łóżku co sprawiało wiele radości córce. Wyżywienie jest w porządku oczywiście malkontenci chcieliby nosorożce chyba wcinać, więc o wyżywieniu nie powiem nic złego. Obsługa barów bardzo sympatyczna zarówno w głównym budynku jak i w drink barze. Minusem było że drinki były wydawane tylko w jednym a w reszcie piwo i wino (piwo nie miało żadnej mocy przerobowej jedynie wartości nawadniająco chłodzące) Niektórzy piszą że obsługa nie mówi w języku angielskim.- BZDURA w recepcji i w barach 90% dogaduje się po angielsku (no ale jak Janusze chcą o literaturze rozmawiać no to cóż) Minusy są tego hotelu i tak; rzeczywiście hotel przeznaczony dla turystów z Rosji ponieważ całe animacje są tylko w języku rosyjskim, Rosjanie na stołówce zachowują się jakby musieli tłuszcz na zimę gromadzić stąd biorą takie ilości jedzenia że nie ma co się dziwić że po 2 -3 godzinach brakuje, są głośni, aroganccy (nie wszyscy). bar na plaży jest w porządku jednak sama plaża to porażka. pierwsza część jest żwirowa, niewielka z dużymi głazami w wodzie (bez butów do pływania ciężko) druga większa część z leżakami ma przy brzegu wylany beton zmieszany z piachem i ciężko się po tym chodzi nie mówiąc już jeżeli fala przewróci to gwarantowane problemy. Najgorsze jest jednak zejście na plaże: wysokie strome metalowe schody - porażka
Swój pobyt uważam za udany- dobra ekipa, główny budynek spokojny z małym ale przyjemnym basenem nie wypełnionym ludziskami. To nie jest hotel dla ludzi którzy szukaja spokojnego miejsca to hotel dla ludzi którzy lubią się bawić a wręcz balować.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje w budynku głównym są bardziej komfortowe, chociaż nie widziałem innych w pozostałych
2  Dziękujemy, charmer-marcin
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Hotel nastawiony na Rosjan z duża dyskryminacją Polaków przez personel. Alkohol poł na pól z wodą. W pokojach śmierdzi. Z 4 zadeklarowanych barów znalazłem 3 , tylko w jednym podawane są drinki w pozostałych tylko piwo i wino. Hotel oznaczony jako 5 gwiazdkowy... w rzeczywistości zasługujący na 2,5 gwiazdki max.
Jedynym plusem są czyste baseny, za to leżaki są rezerwowane ręcznikami i obsługa nic z tym nie robi. Ogólnie bardzo bardzo słabo.... Nie jestem osobą która ma kosmiczne wymagania ale na prawdę odradzam ten hotel.

Wskazówka dotycząca pokoi: Hotel nastawiony na Rosjan, dyskryminacja Polaków i tragiczne pokoje
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl