Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobry stosunek ceny do jakości. Bardzo sympatyczna obsługa. Bardzo uśmiechnięty i pomocny barman na tarasie. Jedzenie różnorodne i smaczne. Szczególnym plusem jest bliskość plaży i duży basen ze zjeżdżalniami.

Dziękujemy, T4545OAannaw
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Hotel zasługuje na 4*. W pokojach jest stara klimatyzacja, łazienki wymagają remontu. Brak klimy na korytarzach i częściach wspólnych hotelu. Jedzenie przeciętne choć zróżnicowane. A teraz plusy: basen duży i bardzo czysty. Do morza rzut kamieniem. Plaża duża. Leżaków starcza dla każdego, nawet tego, kto o 14 wybierze się na plaże. Plaża żwirowo-kamienista, ale można wytrzymać bez butów. Zdjęcia oddają urok miejsca.
Z hotelu do centrum Alanyi jest 8 km. Jeździ busik (nr 50) pod sam bazar. koszt 5 lirów lub 1 euro/1 dolar.
Generalnie polecam dla mniej wymagających luksusów a ceniących sobie genialny dostęp do morza

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, MonikaMaS
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Na początek wyjaśniam że oceniam ten hotel uwzględniając stosunek cena-jakość a nie ilość gwiazdek które są bardzo "naciągane" nie tylko w tym hotelu. Hotel bardzo ładnie położony na lekkim wzniesieniu z dala od ruchliwej ulicy (około 150m). Do najbliższych miejscowości ( Konakli 4 km, Alanyia 8 km)trzeba dostać się taxi lub dolmuszem co nie stanowi problemu ponieważ tuż przy bramie wjazdowej do kompleksu hoteli jest postój taxi jak i przystanek autobusowy. Pokoje jasne i przestronne ale ze względu na różnicę w poziomach 1-sze czy 2-gie piętro może oznaczać tak naprawdę parter lub sutenerę z widokiem na krzaki. Basen fajny ale mimo zakazu rezerwacji i tak większość tego nie respektuje. Malowniczo położona żwirowa plaża wciśnięta pod wzgórze z łagodnym zejściem do wody. Wyżywienie bardzo dobre i duży wybór,prócz stałych potraw każdego dnia było coś nowego jak np, pieczona cielęcina z sosem grzybowym, tuńczyk ( w całości lub smażony w cieście), kebab jagnięcy i drobiowy itd. Raj dla łasuchów, ogromny wybór słodyczy. Na terenie hotelu znajdują się 3 bary z alkoholem :plażowy( tylko piwo) , przy basenie oraz najlepszy bar znajdujący się nad główną restauracją w której super koktajle i drinki robi zawsze uśmiechnięty i pomocny Sinan Çetinkaya wraz ze swoim team'em. Wyróżnić należy także całą obsługę restauracji głównej .Uprzejmość i uśmiech w Kemal Bay otrzyma się od każdego członka personelu i to sprawia że miło spędza się tu wakacje. Mały minus za tylko jedną wymianę ręczników w łazience podczas tygodniowego pobytu ,brak lunch box'ów, także częściej powinny być sprzątane toalety przy basenie i plaży.Byliśmy dużą grupą i wszyscy wrócili z Kemal Bay bardzo zadowoleni. Podsumowując, mimo małych niedociągnięć i uwzględniając stosunek ceny do jakości oraz super załogę oceniam pobyt w Kemal Bay za bardzo udany i polecam każdemu!

Wskazówka dotycząca pokoi: Z uwagi na położenie hotelu na wzniesieniu 1-wsze czy 2-gie piętro może oznaczać parter z nieciekawym widokiem.
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, tomek511
Zrecenzowano: 5 czerwca 2019

Wizytę w hotelu zorganizowałem sobie samodzielnie. Bez biura podróży.

Zacznę od minusów:
- bardzo słabe jakościowo wino,
- w pokoju mało gniazdek elektrycznych,
- spore kolejki w snack barze,
- spore kolejki podczas wieczornych kolacji,
- jedzenie mogłoby być nieco bardziej urozmaicone,
- czasem zbyt głośna muzyka.

Teraz plusy:
- daleko od miasta :) Cisza i spokój,
- jedzenie pomimo małego urozmaicenia, bardzo smaczne,
- ładne baseny, zjeżdżalnia,
- bezpośredni dostęp do morza,
- ładne wyremontowane pokoje,
- ładny widok z balkonu,
- spora liczba barów,
- spora liczba leżaków,
- wysoka jakość świadczonych usług, uśmiech na twarzy,
- olbrzymia liczba deserów,
- wieczorne animacje dla dzieci oraz muzyka na żywo.

Spędziliśmy w hotelu 6 dni. Pierwszego dnia, byliśmy minimalnie rozczarowani. Hotel ma bowiem 5*, a w naszym odczuciu jego standard to 4*. Natomiast z każdym dniem było tylko lepiej i lepiej. Ostatecznie nie chcieliśmy go opuszczać. Ogromnym plusem jest sielska atmosfera, zwłaszcza wieczorem, kiedy muzyka nie jest głośna, kiedy można zrelaksować się nad brzegiem morza, które jest w bezpośrednim sąsiedztwie. Niemal idealny wypoczynek dla rodzin z dziećmi.

Ogólnie polecam.
Byliśmy w maju.

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, patryks127
Zrecenzowano: 26 maja 2019

Potrzebna była mi pomoc i spotkałam piękną,kulturalną i inteligentną osobę--Oxana Jolcu.Bez względu na narodowość pomaga wszystkim ludziom z uśmiechem i kulturą.Daję Jej -10-.Dziękuję za takich ludzi....W hotelu jest czysto.Codzienny serwis.Wszyscy pracownicy,kelnerzy,recepcja O.K.Bardzo miły pobyt i atmosfera..

Wskazówka dotycząca pokoi: widok na morze--południe
Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę