Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Hotel położony przy plaży, niezbyt urokliwej, ale przy plaży. Bardzo blisko do sklepików, straganów. Na koniec sezonu - pobyt w listopadzie - udane zakupy. Raz w tygodniu do miasteczka zjeżdża duży targ. Sam hotel duży, z dużą główną restauracją. Wyżywienie dobre, każdy znajdzie coś dla siebie.

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, TrailBlazer316377
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

W sierpniu roku 2018 byliśmy w Palmeras z paczką znajomych, po raz pierwszy w Egipcie. Jesteśmy baardzo zadowoleni, początkowo jedna z koleżanek pomiesząła z pokojami i dostalismy podwójny pokój (2 pary w jednym pokoju) jednak po rozmowie nie było problemu żeby to zmienić na 2 osobne pokoje. W zamian za, kazdy z pokoi dostał wino, owoce, darmowy masaż dla każdej osoby oraz hasło do WIFI. Pokoje były super, jeśli chodzi o jedzenie to może i trochę monotonne ale każdy coś dla siebie wybrał, drinki do wyboru do koloru, barman lał ile chcesz. Jeśli dało sie raz na jakis czas dolara barman robił naprawde wręcz pokazowe drinki i nawet przynosił do stolika. Muzyka cały czas, animacje dla każdego cos się znajdzie m.in zumba, gra w lotki, siatkowa wodna, plażowa, areobik w wodzie, konkursy ( rozkładali dmuchany tor przeszkod na basenie). Jeden z animatorów mowi bardzo dobrze po polsku, a z resztą można sie dogadac spokojnie po angielsku. Morze bardzo blisko, z leżakami. Na terenie hotelu jest równiez sisha corner ( za opłatą)
Hotel polecam dla osób, które nie chcą się nudzić i szukają rozrywek.

Termin pobytu: sierpień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, MonikaW2186
Zrecenzowano: 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam Hotel dla rodzin z dziećmi. Pokoje hotelowe ładniejsze niż na stronie internetowej. Hotel miejski o wysokim standardzie codziennie animacje bardzo różnorodne posiłki w okolicach hotelu dwa duże centra handlowe Nova i Time Center w okolicach centrów handlowych mnóstwo bazarów na których można kupić mydło powidło za grosze. Można płacić kartą euro,dolarami sprzedawcy mówią po polsku i z każdym można się dogadać. prosiłki w hotelu bardzo smaczne i urozmaicone wszystko świeżo robione na oczach gości, przepyszne desery sałatki, mnóstwo owoców egzotycznych i sezonowych. Hotel codziennie organizuje animacje przy basenie zachęcając gości do wspólnej zabawy. Wieczorem w amfiteatrze po 21:00 zaczynają się atrakcje dla dorosłych. W hotelu działa mini klub, WiFi w hotelu płatne 1 € za jeden dzień od osoby a w praktyce trzy urządzenia śmigają na jednym haśle. Pokoje sprzątane codziennie plus wymiana ręczników i pościeli. W hotelu znajduje się SPA z łaźnią turecką i w pakiecie za 30 € można zafundować sobie relaks:masaże, peelingi trwające ponad dwie godziny.Obsługa hotelu uśmiechnięta mimo że nie wszyscy znają angielski. W hotelu przeważają Rosjanie trochę Niemców słychać też gdzieniegdzie Polaków. Bardzo polecam Hotel rodziną z dziećmi bo nikt tutaj nie będzie się nudził.Na plaży znajduje się specjalnie wybudowane molo na którym są leżaki i jacuzzi. Wieczorem organizowane są tutaj dyskoteki. Hotel posiada bogaty pakiet all inclusive, różnorodne alkohole lane od serca.

1  Dziękujemy, Irena P
Zrecenzowano: 21 czerwca 2019

Witam, hotel sam w sobie ok, bardzo ciasny mała recepcja, po przyjeździe na samym początku mieliśmy problemy z zalwaterowaniem. Dostaliśmy inny pokój niż wykupiliśmy, następnego dnia przenosiliśmy do innego pokoju również nie zgodnego z naszą rezerwacją.
W hotelu dzieje się dużo, pod katem rozrywki jest ok, ale tak natarczywych i trujących codziennie animatorów nigdy nie widziałam. Nie można odpocząć zresetować się, gdyż cały czas trują i stoją nad głowa mimo tego ze pokazałam niezadowolenie. Bardzo spoufalaja się dziewczyny z gośćmi, zero profesjonalizmu, podczas imprezy tańczą namiętnie z gośćmi, szczególnie małolata w „czerwonych włoskach”
Zapomniałam dodać o wifi! Jest za dodatkowa
Opłata i tak nie działa- cały czas denerwowaliśmy się ze znajomymi.

Jedynym plusem hotelu jest jedzenie.

Byłam kilka razy w Turcji i najlepszym hotelem w jakim byłam jest moim zdaniem hotel :

bosphours sorgun hotel- hotel szczerze polecam, niestety cena za osobę jest dużo wyższa.

Dziękujemy, Byleee
Zrecenzowano: 20 czerwca 2019

Lokalizacja hotelu jest SUPER. Posiada swoją plaże (żwirową), blisko do marketów, targowiska itp. Jedzenie dobre, pokoje czyste, animatorzy doskonali. Główne problemy to KOMARY i MUSZKI. Człowiek cały w swędzących bąblach. Wieczorami trudno do wytrzymania a na plaży te upierdliwe malutki gryzące muszki. Wifi praktycznie działa ale jest to po to aby wykupić za 5 euro na 5 dni ale i tak są problemy z zasięgiem i cały czas wylogowuje. Poza tym papierosy. Ludzie siedzą przy posiłkach i palą papierosy nawet przy dzieciach. W sumie hotel ok ale problem to komary i muszki, wifi i papierosy.

Dziękujemy, Izabela S