Gorąco polecam ten hotel tym wszystkim którzy chcą wypocząć w wspaniałym , czystym i zadbanym miejscu. Jeżdżę do Turcji od wielu lat i jak na razie jest to najlepszy obiekt w jakim byłem. W przyszłym roku na pewno tam wrócę

Dziękujemy, georgezorz
Zrecenzowano: 4 września 2019

Wspaniały hotel mieszczący się w przepięknym zadbanym ogrodzie. Miła obsługa ,dobre jedzenie ,czystość w pokojach to wszystko co potrzeba by wypocząć . Blisko hotelu wiele sklepów dla zakupoholików . CHcesz wypocząć jedź do hotelu Club Dizalya

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepsze pokoje w Villa room
Dziękujemy, MariuszM1920
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wydaje się być nieduży, a to tylko pozory. Jest tutaj mnóstwo bungalowów ukrytych w zieleni. Bezpośrednie wejście na plaże wraz z pomostem, na którym są leżaki, a także basen i dodatkowy basen ze zjeżdżalniami zapewnią całej rodzinie ciekawe atrakcje. Dodatkowo codziennie w ciągu dnia animacje dla każdego, a wieczorami sporo atrakcji. Kuchnia świetna, zaś raz w tygodniu Noc Turecka: pyszne potrawy i rewelacyjne pokazy.
Obsługa sympatyczna i bardzo pomocna. Zaś sklepy w hotelu oferują towary w normalnych cenach.
Polecam!

Dziękujemy, monikalabuda79
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

W hotelu Dizayla Club byliśmy na początku lipca 2019 ( 12 dni ).
Hotel fajnie położony, z ładnym ogrodem . Transfer do hotelu trwa około 2 godzin.
W hotelu indywidualnie sterowana klimatyzacja, każdy pokój z balkonem, woda w pokoju uzupełniana codziennie.
W hotelu głównie Niemcy, Polacy i Rosjanie, główny język to niemiecki ale po angielsku też się idzie porozumieć.
Zaraz przy hotelu knajpy, sklepy jest gdzie wyjść pospacerować.
Zakwaterowanie jest w 2 rodzajach budynków.
Budynek główny oraz villa room. Ja polecam pokoje typu willa, lepiej nie dużo dopłacić a zakwaterowanie jest w niskich budynkach w ogrodzie w stylu bungalow.
Pokoje codziennie sprzątane, codziennie wymieniana pościel i ręczniki, teren hotelu też czysty ale powinni zatrudnić porządnego ogrodnika na etat, bo roślinność cudowna ale nie jest o nią tak dbane jak być powinno.
Hotel posiada 2 baseny jeden przy budynku restauracyjnym + mały brodzik dla dzieci, drugi z drugiej strony hotelu zaraz przy wejściu ze zjeżdżalniami, minigolfem i atrakcjami dla najmłodszych.
Jedzenie bardzo smaczne, duży wybór cały dzień cos podają więc jak zacznie się jeść o 7:30 można skończyć o 21:00 Jak dla mnie jedyny minus to powinno być ciut więcej dań mięsnych do wyboru, jak dla mnie bo jestem mięsożerna . Wszystkie napoje w hotelu podawane w szkle a nie w plastiku za co duży plus. Alkoholu w drinkach nie żałują …..trzeba prosić by lali mniej.
Plaża żwirowa, hotelowa, leżaki parasole oczywiście za darmo, plaża jest wąska ale wystarczająca, nie są potrzebne buty do wody. Hotel ma też swoje własne molo, na którym też są leżaki z parasolami dla gości do dyspozycji.
Z hotelu do Alany dojazd zajmuje 20 minut jak ktoś chce pojechać. Codziennie animatorzy zabierają za darmo gości na dyskotekę do Alanyi, transport w obie strony za darmo.
W hotelu tez były animację, wciągu dnia w basenie wieczorem dla dzieci Mini disco a potem dla dorosłych różne pokazy. Raz w tygodniu wieczór turecki zrobiony ze sporą „fetą” stoły wystawiane na zewnątrz, balony itd…raz na 2 tygodnie biała noc.
Minus w tym wszystkim był taki, że o 22 było stop muzyka, DJ kończył pracę i zapadała cisza. Goście chcieli się bawić a tu takie coś. Z hotelów obok dobiegała muzyka, ludzie się bawili a tu jak w ośrodku dla seniorów. To największy minus tego hotelu, grupa animatorów jest do całkowitej wymiany, byłam w Turcji kilka razy i nigdy nie trafiłam na taką tragedię, jeżeli chodzi o animacje czy w dzień czy wieczorem – katastrofa.
Kolejny minus to turyści z niemiec, którzy zachowywali się fatalnie, głośni, wrzeszczący, jak muzyka ustawała wieczorem wyciągali głośnik i dawaj impreza na całego przy typowo niemieckiej muzyce do 3 nad ranem. Kto miał pokój przy głównym basenie miał problemy z zaśnięciem. Obsługa w ogóle nie reagowała mimo zwracania uwagi przez gości.

Dziękujemy, Bajlandia
Zrecenzowano: 19 października 2018

Hotel czterogwiazdkowy, ustępuje wprawdzie pięciogwiazdkowemu, ale ogólnie sprawia przyjemne wrażenie. Plusy to: dobrze działający na terenie całego obiektu, darmowy internet, przyzwoite, w miarę zróżnicowane, jedzenie, przyjazna i starająca się pomóc obsługa, obfita roslinność, nie sprawiająca wrażenie posadzonej wczoraj. Hotel tonie w zieleni. Plaża niezbyt duża, ale przyjemna i wystarczająca. Uwaga. Pokoje w tym hotelu są mocno zróżnicowane jeśli chodzi o standard. Początkowo wykupiliąmy w Polsce pokój typu standart i okazał się raczej marny: fatalna łazienka z zapyziałą wanną i obleśnymii, plastikowymi kotarami. Do tego stare, odrapane meble i ogólne wrażenie starzyzny. W hotelu kwaterowało jednak wielu Niemców i uznaliśmy, ze przecież nie moga mieszkać w takich warunkach. Poprosiliśmy więc w recepcji o zmianę standartu zakwaterowania na pokój typu village, co kosztuje 10 euro za dobę, a wiec niezbyt wiele. Nowy pokój okazał się o niebo lepszy: obszerna łazienka z porządną kabiną prysznicową, nowe meble, ogólne wrażenie świeżości. Dodam, że wykupienie wyższego standartu w polskim biurze to dodatkowe 160-200 zł. od osoby. O wiele bardziej opłaca się uczynić to na miejscu. Nadto oferuja wtedy do wyboru kilka pokojów i po obejrzeniu można wybrac najlepszy, np. taki bezpośrednio przy basenie. A i obsługa robi się po takiej zamianie jeszcze bardziej uprzejma. podsumowując, hotel warty polecenia przy zatrzeżeniu wykupienia w taki czy innym sposób pokoju o wyższym standarcie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Koniecznie pokój typu village podwyższonym standardzie, pokoje "normalne' i ekonomiczne wyraźnie gorsze.
Termin pobytu: październik 2018
2  Dziękujemy, Nefer N