Konakli
Zrecenzowano: 6 września 2019

Obsługa miła. Animacje ok także w ciągu dnia język rosyjski i angielski. Pomost i molo świetne można skakać do przeźroczystej wody:) Kuchnia smaczna każdy znajdzie coś dla siebie.
Plaży praktycznie nie ma i to jest problem.
Jeśli zapomnicie i pozostawicie np. okulary lub słuchawki na stoliku marne szanse aby ktoś z obsługi oddał na recepcję.
Słaby monitoring stolików powinni nad tym popracować. Urlop udany pojechałbym jeszcze raz.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje czyste.
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, noragaTurcja
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TalifaGR, Менеджер по связям с общественностью, Anitas HotelOdpowiedź udzielona 12 września 2019

Drodzy goście, dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Mamy nadzieję, że jeszcze nas odwiedzicie! Pozdrawiamy, Hotel Anitas!

Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Mogę polecić ten hotelik. Sam hotel może i faktycznie "starszy", natomiast stopniowo odnawiany. Hotel, restauracja, basen i pokoje czyste, codziennie sprzątane. Jedzenia było ogrom. Faktycznie tureckie jedzenie jest trochę tłuste, natomiast pyszne. Był duży wybór i mięsa i ryb (na tygodniowych wakacjach codziennie wcinałam rybkę - zarówno na obiedzie jak i na kolacji). Na śniadanie również można wybrać codziennie coś innego, były naleśniki, omlety, jajka gotowane, sadzone, wędliny i nie wiem ile rodzai sera białego i żółtego (nie zdołałam wszystkich spróbować). Było też coś zawsze na słodko. Były płatki. Można było sobie zrobić tosty. Do tego herbatka, kawka, soki, woda. 24h na dobę dostępna kawa, herbata i słodkie przekąski. W godz 11-17 czynny snack bar - tam również spory wybór przekąsek - pizza, kebab, hamburgery, była też raz rybka, frytki, ziemniaczki pieczone, makarony, mięsa grillowane. Faktycznie cały dzień był dostęp do jedzenia. Obsługa przemiła, zawsze uśmiechnięta, fajne podejście do Dzieci.Basen był główną atrakcją, codziennie sprzątany i myty, woda była cudowna, prawie nie wychodziliśmy z niego. Formuła all była dosyć bogata zarówno jeżeli chodzi o jedzenie jak i napoje. w godz 10-24 w barze dostępne piwo, wino, wódka, rakija, gin, whisky, likiery, cola, fanta, sprite. Również ogólnodostępna lodówka z wodą butelkowaną w godz 10-24. Oprócz tego codziennie uzupełniana woda w pokoju. Plaża faktycznie słabsza, żwirek i przy wejściu do morza kamienie. Jest pomost, z którego można sobie wejść na głębszą wodę lub poskakać. Mi wystarczał sam widok morza, szum fal. Gdzie byśmy nie byli - byliśmy nad morzem. Na basenie, w barze, w snack barze, w pokoju, w restauracji, w lobby - z tych wszystkich miejsc rozpościerał się przepiękny widok.

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto dopłacić do pokoju z widokiem na morze.
Dziękujemy, EwelaZrodzinka
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Hotel zasługuje na dobrą opinie.Pokoje skromne ale codziennie sprzątane.Piękny widok na basen i morze.Jedzenie takie sobie codziennie te same bardzo słone sery i prawie takie same sałatki.Na szczescie nadrabiali to w barze na dworze.Bardzo smaczne sznycle,hamburgery,pizza,szaorma i oczywiscie frytki.Głodny nikt nie chodzil ale jedzenie oceniam na słabą trójkę.W hotelu przewaga Rosjan i pod nich robione animacje,ale każdy mógł sie dołączyć .Były gry w piłkę, areobik w wodzie i na plaży a wieczorem codziennie coś fajnego.Obsługa bardzo miła za wyjątkiem jednego barmana który trochę gorzej traktował Polaków ( opinia większości z nas )Szkoda że wieczór turecki urządzany jest w środy gdzie większośc Polaków przyjeżdza póżnym wieczorem lub w nocy a wyjeżdża rychło rano i nie może w nim uczestniczyć.Poza tym pobyt zaliczam do udanych i polecam dla nie zbyt wymagających .

Dziękujemy, Ilona S
Zrecenzowano: 10 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam w 100%.Cisza, spokój i szum morza... można wypocząć. Jedzenie dużo i bardzo dobre. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Obsługa hotelowa, animatorzy bardzo uprzejmi, zawsze uśmiechnięci . Konakli centrum - spacer, bus, Alanya - bus.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, izabelac2019
Zrecenzowano: 3 września 2013

Tak... Wybraliśmy ten hotel na tzw. wariata, bo i sam wyjazd był taki. 4 ichnie gwiazdki, opcja all incl., bo HB nie było. Nigdy nie korzystaliśmy z all, ponieważ nie widzieliśmy w tym większego sensu. Uwiązanie do hotelu, bo trzeba zjeść, jak zapłacone itd. :) - to nam nigdy jakoś nie pasowało. Ale przekonaliśmy się, że warto już po pierwszym dniu. Jedzenie i napitki od rana do północy, naprawdę dobre (a należę do grymaśnych), bardzo duży wybór i ogólnie rzecz ujmując - wszystko jak należy, a nawet lepiej. Kilka kilo przybyło na wadze, ale nie sposób było nie spróbować tego i tamtego... Obsługa. Aż mi było ich żal, bo tak się uwijali w tym upale. Przy tym mili, uprzejmi, uśmiechnięci. A jak jeszcze dasz po cichu (nie do skrzyneczki!) euro lub lirę, to na pewno Cię zapamiętają :) Sam hotel może nie należy do najnowszych, ale ma to, co najpotrzebniejsze: działająca klima, balkony, basen z wyjątkowo ciepłą wodą, drugi basen - dla najmłodszych. Plaża hotelowa z leżakami i parasolami (bezpłatne). Woda w morzu ciepła, ale radzę zejść do morza z drabinki przy molo, ponieważ sam brzeg jest raczej kamienisty. Taki do posiedzenia i ochłodzenia się. Gośćmi są Niemcy, Czesi, Polacy i Rosjanie. Innych języków nie słyszałam w czasie naszego pobytu.

Termin pobytu: lipiec 2013
4  Dziękujemy, Zosia2213